Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Carnaval Sztuk-Mistrzów: Buskerzy zabawiają przechodniów (wideo)

Utworzony przez marlena, 26 lipca 2014 r. o 20:50
Festiwal jest świetny, fajnie że w różnych miejscach, ale mój dziewięcioletni syn jest nim szalenie zawiedziony. Czemu? Ponieważ artyści występują nie na scenach ale na miejskim bruku. A to z kolei oznacza, że większości przedstawień dziewięciolatek nie będzie w stanie obejrzeć, bo artystów otaczał zwarty kordon wysokich widzów, przez który nie można było się przedrzeć. Może następnym razem warto pomyśleć o dostępności tych przedstawień również dla tych co nie mają dwóch metrów wzrostu?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten carniwall jest gorszy niz performace na ulicy sezamkowej, wstyd dla Lublina. Mam nadzieje ze to ostatni raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ta polska mentalność. Zamiast cieszyć się z ciekawego wydarzenia i korzystać z różnych wydarzeń kulturalnych lepiej narzekać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Festiwal jest świetny, fajnie że w różnych miejscach, ale mój dziewięcioletni syn jest nim szalenie zawiedziony. Czemu? Ponieważ artyści występują nie na scenach ale na miejskim bruku. A to z kolei oznacza, że większości przedstawień dziewięciolatek nie będzie w stanie obejrzeć, bo artystów otaczał zwarty kordon wysokich widzów, przez który nie można było się przedrzeć. Może następnym razem warto pomyśleć o dostępności tych przedstawień również dla tych co nie mają dwóch metrów wzrostu?
Ja mam metr osiemdziesiąt. Dziś też nic nie obejrzalam, bo nic nie widać. Organizatorzy! Dajcie choć podest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marlena, miałam to samo, po licznych próbach zobaczenia czegokolwiek przez zwartą ciżbę wróciłam z dzieckiem do domu. Szkoda. Kilka lat temu nie było aż takiego zainteresowania i wszytsko można było sobie swobodnie obejrzeć. W tym roku tojakiś koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gościu", idź się zakop. Żenada czytać takie teksty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zachwycona. Cały dzień spędzony w niezwykłej atmosferze radości i podziwu dla pokazów. Gratulacje dla Lublina. Z Warszawy pojechaliśmy na cały dzień i całą drogę opowiadaliśmy wrażenia. Całe miasto w występach. CUDOWNY DZIEŃ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...