Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były "glina" z Białej Podlaskiej odsłania kulisy pracy w policji

Utworzony przez Borys, 18 kwietnia 2015 r. o 23:11
Ha, ha, ha, Czytam i ozom nie wierzę!!!  Co za totalna bzdura. Może drugą opowieścią Medelewskiego będzie, Panie Majewski, opowieść prawdziwa o pracy byłego policjanta oparta o nasze kartoteki policyjne i zasoby prokuratorskie. Proponuję, Panie Majewski, sięgnąć do tych danych, będą dla Pana miały wartość poznawczą i pouczającą. Są jeszcze wśród nas ludzie, którzy mają wiedzę nt. p. "M".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opowiedz pan jak katowaliście ludzi w ,, świetle prawa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez tego człowieka policja pracuje sprawnie, kulturalnie, czym on się przysłużył ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wspólnego z tym ma DYREKTOR Trudzik .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż 20 lat pracował. Cywil z 20-letnim stażem to jeszcze młody pracownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak slowa Sienkiewicza mialy sens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy autor napisał dlaczego jego kariera zakończyła się aresztowaniem i jak układała się "współpraca" z innym gangsterem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiu pozdrawiają cię chłopaki z bazaru z brzeskiej,reket terespolski i liczni "wdzięczni" obcokrajowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryszard, książkę przeczytam z zainteresowaniem. Ocenię po przeczytaniu. Być może sam zacznę pisać swoją historię milicjanta kryminalnego. Nie kryję, że dałeś mi motywację. Materiałów trochę mam. Odezwę się po przeczytaniu książki. Zdrowie straciliśmy. Nie oceniam kto więcej. Przy okazji pragnę oddać hołd swoim nauczycielom pracy kryminalnej Ryszardowi Wójcik, Janowi Pykacz, Leonowi Litwiniuk.Byli to profesjonaliści, jak piszesz z krwi i z kości, i do tego wspaniali ludzie.Do usłyszenia wkrótce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacun panie Ryszardzie. Powinien pan startować na prezydenta Polski. Nadaje się Pan a nie jakieś Transwestyci Grodzkie , alkoholicy Kukizy, chorzy psychicznie Korwiny Mikke, nawiedzone Brauny czy inne degeneraci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiek,czy ci się sufit na łeb zwalił, cytując klasyka,są jeszcze ludzie,którzy pamiętają twoje wyczyny,może podsuniemy parę fajnych tematów twojemu promotorowi o twoich prawdziwych wyczynach w milicji-policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19.12.2013r.Tygodnik Podlaski.Ryszard Modelewski przed Sądem Rejonowym w Białej Podlaskiej wycofał się z zarzutów przeciwko Jaroslawowi N,które opublikowaliśmy w artykule "Były policjant odsłania tajemnice zbrodni sprzed lat" nr 3/2013 stwierdzając podczas rozprawy,że nie oskarża Jarosława N,nie dysponuje dowodami,poszlakami,które wskazywałyby na winę Jarosawa N lub jego jakąkolwiek odpowiedzialność za śmierć Henryka Semeniuka.W związku z czym oświadcza,że jego słowa zostały błędnie zrozumiane i zinterpretowane przez autorów artykułów,opublikowanych w Słowie Podlasia i Tygodniku Podlaskim,nad czym głęboko ubolewa,jak również ubolewa za wynikłe następstwa,które nie były z jego winy. Czy super glina dysponuje nowymi dowodami,poszlakami ? W medycynie ta przypadłośc  ma swoją nazwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiu zawinał mnie kiedyś na dołek bo myślał, ze jubilera chce obrobić, a ja tylko ogladałem łańcuszki złote. Ojciec miał mi kupic na 18 urodziny. POZDROWIENIA dla RYCHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...