Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy na przejściu granicznym przeładowane do granic możliwości

Utworzony przez miroborubar, 24 kwietnia 2013 r. o 19:57 Powrót do artykułu
Straż Graniczna nie powinna wpuścić takiego busa na terytorium RP. Na terenie Państwa Polskiego obowiązują odpowiednie przepisy i Straż Graniczna jest od ich egzekwowania!!!!!! Hordy ukraińskich niedomytych busiarzy nie przestrzega przepisów ruchu drogowego!. W Lublinie codziennie widzę co tacy kierowcy wyczyniaja drwiąc z nas wszystkich. Bedąc kiedyś na Ukrainie , jechałem zgodnie z ich przepisami ale i tak zostałem profilaktycznie zatrzymany do kontroli i wlepiono mi mandat za " przekroczenie predkści" . Zadałem pytanie czy na tych dziurawych drogach mozna jechac z wiekszą prędkościa niż 40 na godzinę? Nie uzyskałem odpowiedzi tylko zwiekszono wielkośc mandatu. Zodzieje i bandziory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonic to ukrainskie talatajstwo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POŁMOZGU Z TYCH BUSOW CAŁY WSCHOD,I NIE TYLKO ŻYJE A YO ŻE TY SIĘ NIE MYJESZ TO NIE ZNACZY ŻE UKRAINCY TEZ,A TO ZE MAJA BUSY ATY ROWEREM JEZDZISZ TO NIE ICH WINA DEKLU....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już mam dosyc natręctwa pod marketami z wciskaniem paierosów , alkoholu , pomijam drapiezność przy zakupach , potrafia wygarnąć towar z półek , blokuja tabunami dostęp do towarów promocyjnych , także zachowanie jakby byli u siebie , pozostawiąja po sobie tony smieci na parkingach, mam dosyc tej chołoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busy ukrainskie jest tyle ze nie latwo policzyc zobaczcie np tu jak teraz stoją http://www.traxelekt...a.php?lokid=594
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak to jest jednak menda sam po całym swiecie gary myje i na budowach tyra w piwnicach na zachodzie w 10ciu spi...ale ukrainskie busy przeszkadzaja jeszcze wam strupy od dupy nie odeszły a oni kase taka tu zostawiają ze wam sie nie sniło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK WIDAĆ NIEKTÓRE KOMENTARZE PISALI PSEUDONARODOWCY - UKRAIŃCY TO TACY SAMI LUDZIE JAK MY - PRACOWAŁEM TAM - TO DOBRZY , ŻYCZLIWI LUDZIE - ITD MA RACJĘ, JEŻELI MAKSYMALNA MASA POJAZDU WYNOSI 3,5 T TO KAŻDY KILOGRAM POWYŻEJ POWINIEN BYĆ ZDJĘTY Z POJAZDU. NO I OCZYWIŚCIE KIEROWCA MUSI MIEĆ KATEGORIĘ NA POJAZDY CIĘŻAROWE. DZIĘKI TEMU, ŻE HANDLUJEMY Z UKRAIŃCAMI LUBELSZCZYZNA NIE MA 50% BEZROBOCIA. RZĄD MA W ...UPIE TERENY NA WSCHÓD OD WISŁY. REASUMUJĄC WSPÓŁPRACA , HANDEL - ZDECYDOWANIE TAK , WSZELKIE WYNATURZENIA - NIE . NIECH ITD I POLICJA ROBIĄ SWOJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wielce przeładowanie... Ludzie to są normalne samochody z ładownościa 3ton a tylko w dokumentach jest że do 3,5tony... Gazeta robi wielkie halo, żeby USPRAWIEDLIWIĆ działanie INSPEKCJI TRANSPORTU DROGOWEGO! Znieście bezsensowne prawo VIATOLL i inne podatki!!! Ludzie otwórzcie oczy, tak się jeździło z 10-20 lat i nic się nie działo... INSPEKCJI TRANSPORTU DROGOWEGO, POLICJI< STRAŻY MIEJSKIEJ nie chodzi o bezpieczeństwo... Chodzi tylko o kase... bo do kogo trafiają złotówki z mandatów... przecież nie na szpitale... tylko na limuzyny dla komendantów! Więcej wolności na drogach a mniej propagandy... mniej fotoradarów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w austrii za 350 kilo przeładunku zapłaciłem 250 euro,powyrzej 500 kilo 500 euro i przeładunek ,mam busa i jestem zaaaa mandatami i to dużymi ,bo tak przeładowanym nie ma hamulców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po stokroć więcej jest wypadków spowodowanych kiepskimi,dziurawymi drogami , jak z tego że auta są przeładowane o 300 lub 500 kg. tym się pały i inspekcja już się nie interesuje, za mali są ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga wojewódzka 838 przed remontem wypadek za wypadkiem od remontu i położeniu nowej nawierzchni odpukać w niemalowane=ustało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
położeniu nowej nawierzchni odpukać w niemalowane=ustało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze że tak jeżdzą, oby było ich więcej. Wtedy dostają mandaty, opłacają je (albo i nie) a więc więcej kasy wpływa do budrzetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynytaki napisał:
bardzo dobrze że tak jeżdzą, oby było ich więcej. Wtedy dostają mandaty, opłacają je (albo i nie) a więc więcej kasy wpływa do budrzetu
Do budżetu !!!! chyba sobie jaja CYCU robisz z internautów, to jest tak jakbyś tą całą kasę do kanału bezPOwrotnie wrzucił !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynytaki napisał:
bardzo dobrze że tak jeżdzą, oby było ich więcej. Wtedy dostają mandaty, opłacają je (albo i nie) a więc więcej kasy wpływa do budrzetu
Do budżetu !!!! chyba sobie jaja CYCU robisz z internautów, to jest tak jakbyś tą całą kasę do kanału bezPOwrotnie wrzucił !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...