Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy do Holandii, Niemiec, Belgii. Przewozy PrestigeBUS

Utworzony przez PrestigeBUS, 8 grudnia 2014 r. o 17:11
No widzę, że konkurencja rośnie polskiemu busowi. Chodź podejrzewam, że i tak długo lider będzie tylko jeden. Chodź ja od lat współpracuje z przewoźnikiem lokalnym jako agospodarstwo agro, którego cenie za elastyczność no i w miarę rozsądne ceny.
Ostatnio edytowany 27 kwietnia 2015 r. o 11:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że działają takie firmy przynajmniej tanio idzie dojechać za granice do pracy busem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę bardzo polecić firmę http://busy-wroclaw.com.pl/ dobre ceny mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie tanio ,ale do trómny ,tempi sa ludzie powodzenia ordadzami firmę prestingebus z chełma miał jusz wypadek kierowcy zasypiaja ....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,Jeśli znudził Ci się Twój przewoźnik, który przez kilkanaście godzin wozi Cię jak „ worek kartofli..."" Idealny opis Państwa firmy oraz kierowców. Zdecydowanie nie polecam tego przewoźnika. Mieliśmy nie miłą przyjemność skorzystania z Państwa usług. Jesteśmy zażenowani standardem jaki Nas zastał. Podróż na terenie Polski przebiegła dość komfortowo, jechaliśmy nowym, wygodnym busem, niestety kierowca zapomniał,że nie jest na dyskotece.Muzyka na full, kiedy prosiliśmy o ściszenie złośliwie wyłączał muzykę.Jednak był to dopiero początek. Przy granicy Polsko-Niemieckiej przesiadka, do busa  małego, niskiego,ciasnego niestety nie znalazłam zdjęć na facebooku tego busa, czyżby celowe oszustwo klientów?  W busie nie mieściły się bagaże. Kierowca kazał ludziom brać bagaże pod nogi bo inaczej nie pojedziemy. To Państwa wysoki standard? Ściśnięci jak sardynki z nogami na bagażach przebyliśmy kolejne 8 godzin. Wisienką na torcie był Pan kierowca który non stop palił papierowy w busie, otwierając przy tym okno. Zwrócenie uwagi poskutkowała,ale tylko na pół godziny taką opinie napisałam tej firmie na facebooku, została usunięta zaledwie w 10 minut i szybko zostałam zablokowana. NIE POLECAM, NIE NABIERZCIE SIĘ NA TE PIĘKNE ZDJĘCIA!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałam z kierowcazadzwoni.pl, polecam bo jest to bardzo wygodne. Można zaoszczędzić dużo czasu na szukanie przewoźnika i porównywanie cen. Możesz łatwo znaleźć interesującego przewoźnika obsługującego daną trasę, skontaktować się z nim, albo wyznaczyć własną trasę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE POLECAM , powinni zmienić nazwe na porażkabus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam. Zgubili moja walizkę. Organizują przesiadke nie informując w zesniek pasażerów, bagaż zgubiony, olanie ze strony firmy Prestigio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam. Zgubili moja walizkę. Organizują przesiadke nie informując wczesniej pasażerów, bagaż zgubiony, olanie ze strony firmy Prestigio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam usługi firmy ***przewozy-niemcy.pl/ sama z nich kożystam i jestem zadowolona. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam firmę Prestige Bus. Korzystam z ich usług i jeżdżę busami z Chełma do Belgii, rezerwacji dokonuje przez stronę internetową ******prestigebus.pl/, więc jest to bardzo wygodne. Za kazdym razem wzytsko jest w porządku, bez opóźnień i co najważniejsze bardzo bezpiecznie :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys jezdzilem tą firma ale juz nigdy wiecej z nimi nie pojade z powodu kierowcow pozbawionych jakiejkolwiek kultury osobistej.Nie dość ze maja w *** klienta to jeszcze nie odwozą pod wskazany adres tylko wysadzaja w wiekszym mieście bo bus niesprawny. poza tym kierowca oszukal mnie na pieniadzach biorac wiecej i nie wydając reszty. Nie powiedzial ze bedzie przesiadka ani do jakiego busa mamy isc jeszcze mnie wyzywal ze nie slucham co mowi.Mam nadzieje ty stary buraku ze stracisz ta prace bo sie do niej nie nadajesz mowie o tym chamie który jezdzi przez północne niemcy do polski.Drugi kierowca całą droge przegadal przez telefon nie dajac ludziom usnąć pasazerom. przez telefon zalil sie ze musi ludzi odwozic tam gdzie to mu nie po drodze.nigdy wiecej nie skorzystam z waszych usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sobie piszecie komentarze ładne na stronie. Te pozytywne to tylko wasze pracowników Prestide bus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam szukam kogos kto  jedzie z Tienen do Polski na Miastko cy moze zabrac paczke. prosze odpisac 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa lata temu odwiedziałam brata w Holandii i też jechałam busem. Z tego co pamiętam to jechałam wtedy z firmą Holub Travel. Warunki podróży były bardzo komfortowe. Do takiego stopnia, że nawet byłam w stanie trochę pospać. Dotarliśmy o umówionej godzinie, za co duży plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie polecam maja często wypadki na drodze.... Pozytywne komentarze piszą pracownicy firmy i znajomi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpiecznie i komfortowo jeździ się firmą Midtransport. Mają wyszkolonych kierowców, którzy jeżdżą ostrożnie i przepisowo, dostosowując prędkość do warunków atmosferycznych. Dobra cena. Zawsze na czas do celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę z buspolskaholandia.pl bo jest tanio, szybko i spod adresu pod adres. To nowa firma więc nie popadli jeszcze w rutynę i się starają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak żałuję, że nie miałam internetu jak zamawiałam przewóz z tej firmy. Uniknęła bym stresu i straty dodatkowych pieniędzy. Często przewija się niekompetentna kobieta, na którą i ja miałam wątpliwą przyjemność natrafić. Dobrze by było, żeby ludzie przestali korzystać z usług takich firm, one nie zasługują na to, żeby istnieć. Brak szacunku do klienta, ilość nie jakość to przewodnie motto tej pseudo firmy. Obsługa klienta na najniższym z możliwych poziomów. Nie będę się rozpisywać, ale dzięki tej pseudo firmie,z pracownikami nie mającymi pojęcia o swojej pracy i z zerowym poziomem empatii- zostałam pozostawiona w Niemczech i musiałam nocować w hotelu, oraz kupić dodatkowy bilet na samolot, co jak wiadomo wiąże się z dosyć wysokimi kosztami. Firma nie uznała reklamacji, przedstawiając sprawę tak, że to z mojej winy nie zdążyłam na samolot. Nie wiem kto prowadzi ta firmę, ale jest to jakiś żart i dziwię się, że to jeszcze prosperuje. 400 zł za przejazd na lotnisko w Berlinie. Mam nadzieję, że sprawiedliwość zwycięży i ta firma przestanie istnieć. Brak szacunku do ludzi to wystarczający powód do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...