Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet obywatelski w Lublinie. Głosowanie od środy

Utworzony przez Przemysław Leniak, 23 września 2014 r. o 08:48 Powrót do artykułu
"głosowanie"? ja bym urny z godłem narodowym raczej nie stawiał... na zbieranie peseli trzeba mieć zdaje się jakieś pozwolenie... ... ale najzabawniejsze jest to że drukuje się sobie kartkę z internetu do urny idzie się raz ale przecie wrzucać można ile się chce skoro się nie legitymujemy to podawać "pesele" można dowolne a karty i tak można dołożyć albo ująć przez dwa tygodnie ONI - czyli Choroś będą "liczyć" ... ciekawe czy choć wyszynk  będzie w lokalach "wyborczych"    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zagłosuję na Free WiFi in Lublin, kazdy z nas widzial, ze w innych miastach to sie sprawdza. Hmm częstsze kursowanie komunikacji nocnej wraz z zwiekszeniem monitoringu czyli Lublin Niglife - odkryj Lublin nocą. Po sukcesie polskich siatkarzy warto postawic na projekt Lubelska Gwiazda Sportu moze kolejny mistrz bedzie z Lublina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Student City ? Tez warto sprawdz na fb
Ja zagłosuję na Free WiFi in Lublin, kazdy z nas widzial, ze w innych miastach to sie sprawdza. Hmm częstsze kursowanie komunikacji nocnej wraz z zwiekszeniem monitoringu czyli Lublin Niglife - odkryj Lublin nocą. Po sukcesie polskich siatkarzy warto postawic na projekt Lubelska Gwiazda Sportu moze kolejny mistrz bedzie z Lublina :)
Ja zagłosuję na Free WiFi in Lublin, kazdy z nas widzial, ze w innych miastach to sie sprawdza. Hmm częstsze kursowanie komunikacji nocnej wraz z zwiekszeniem monitoringu czyli Lublin Niglife - odkryj Lublin nocą. Po sukcesie polskich siatkarzy warto postawic na projekt Lubelska Gwiazda Sportu moze kolejny mistrz bedzie z Lublina :)
Ja zagłosuję na Free WiFi in Lublin, kazdy z nas widzial, ze w innych miastach to sie sprawdza. Hmm częstsze kursowanie komunikacji nocnej wraz z zwiekszeniem monitoringu czyli Lublin Niglife - odkryj Lublin nocą. Po sukcesie polskich siatkarzy warto postawic na projekt Lubelska Gwiazda Sportu moze kolejny mistrz bedzie z Lublina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mniejsze dzielnice skazane są tu na przegraną tylko wiecznie sie coś robi na LSM,Czubach,Czechowie więc dlatego na to głosowanie nie idę bo jestem z mniejszj dzielnicy która skazana jest z góry na przegraną choćby z niej przyszli wszyscy mieszkańcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że piszecie.Jako projekt M-69(Bronowice żyjący plac zabaw) w koalicji z M144, M191, D58 ("Lublin dla ludzi) próbujemy tłumaczyć ludziom zasady głosowania. Reszta w praniu wyjdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...