Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet obywatelski w Lublinie: 14 tys. osób zagłosowało przez internet

Utworzony przez tomasz zielinski, 1 października 2014 r. o 22:23 Powrót do artykułu
Ja zagłosowałem m.in. na Free WIFI in Lublin, ostatnio byłem w Łodzi i widziałem jak to funkcjonuje. A funkcjonuje super ! Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zagłosowałem m.in. na Free WIFI in Lublin, ostatnio byłem w Łodzi i widziałem jak to funkcjonuje. A funkcjonuje super ! Polecam
  niepotrzebny wydatek. teraz kazdy moze sobie kupic pakiet danych za grosze i nie potrzeba marnowac takich pieniedzy ze strony panstwa. sa wazniejsze wydatki zwiazane z funkcjonowanioem miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepotrzebny wydatek. teraz kazdy moze sobie kupic pakiet danych za grosze i nie potrzeba marnowac takich pieniedzy ze strony panstwa. sa wazniejsze wydatki zwiazane z funkcjonowanioem miasta.
  zgadza się, w dobie LTE i tanich pakietów danych lepiej środki z BO przeznaczyć na coś innego a jeśli ktoś martwi o Internet dla turystów zagranicznych to już niebawem ma nie być roamingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na "Lublin dla Ludzi" znajdziecie nas na FB pod tą nazwą. Projekty: M-69 Bronowice-żyjący plac zabaw M-144 Czysto i bezpiecznie M-144 M-191 Happy podwórko. Realizacja terenów przy ul. Sowińskiego D-58 Poprawa bezpieczeństwa pieszych    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosujcie proszę na D-81 rozbudowę monitoringu miejskiego w 19 miejscach w lublinie od Kalinowszczyzny, przez Centrum, Śródmieście, Wieniawę, aż po Miasteczko Akademickie. Wiele niebezpiecznych miejsc w zasięgu kamer. Czujmy się bezpiecznie na ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...