Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie, jak chcesz Pan promować region to nie wywoź tych cudeniek do Włoch!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ładne...kurza stopa:)) Podoba mi się :-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne cacko.Ale jako prezent dla papieża,to o 4,5 roku za późno.Nie doczekał biedaczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojca tadeusza RYDZYKA PAN OBDARUJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kościół z zapałek? No, to papież zdecydowanie za dużo pali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wykonałem te kościoły , jestem osobą niepełnosprawną od roku 98, w którym miałem wypadek i uszkodziłem prawą dłoń a jestem człowiekiem prawo ręcznym a uraz zostanie do końca życia .Wiem że nie są te rzeczy najpiękniejsze mimo mojego kalectwa ale staram się najlepiej jak stan zdrowia mi pozwala dziękuje matce przenadświetszej za uratowanie mojej prawej dłoni która w 98 roku miała być amputowana dziekuję wszystkim za uznanie pozdrawiam wszystkich na całym świecie i zapraszam do oglądania moich następnych prac których pragnę wykonać w hołdzie dla JANA PAWłA 2 złożonym na ręce Benedykta 16 którego imieniem nazwana została moja pracownia dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrzem zostanie pan Henryk Matej, twórcom będzie może łatwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...