Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowlańcy: Za pracę nie dostaliśmy ani grosza

Utworzony przez Gość, 12 maja 2010 r. o 11:34
Hehhe, to nie wiedzieli, że pracują u osoby która już wielokrotnie miała problemy z wypłacalnością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było zapytać pierwszego lepszego Parczewiaka, a napewno nie poszliby tam do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwsza i nie ostatnia firma oszukana przez Waldemara J. Mało firm jest na miejscu, a może nikt za darmo nie chce robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jakoś nikt temu panu nic do tej pory nie zrobił a to nie pierwszy przypadek kiedy kogoś oszukał i zapewne nie ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa poszła na nowe Mercedesy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W Parczewie hotel wybuduje firma Polmod „Auto-Serwis”. Cała inwestycja ma kosztować ponad 4 mln zł, z Unii Europejskiej dostanie prawie 2 mln zł. „W Parczewie brakuje bazy noclegowej, więc postanowiliśmy stworzyć hotel. Będzie to średniej klasy obiekt z sauną, siłownią, gabinetem masażu. Mam nadzieję, że uda się wszystko zrealizować do końca 2010 roku” – mówi Waldemar Jędrzejewski z Polmod „Auto-Serwis”. Źródło:######www.irh.pl/biuletyn/07-2009 Niestety chyba się nie wyrobi z wielką inwestycją szkoda tylko ludzi którzy tam pracowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy każą mu zwrócić kasę którą dostał na tą inwestycję, czy jednak zapłaci tej firmie budowlanej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłacić to raczej nie zapłaci, niech sobie budowlańcy w samochodach odbiorą należność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest oszust i kretacz... tam cała rodzina jest taka... walduś z pawełkiem oszukują cały czas... tam nikt nie bedzie nigdy miał zapłacone. a te ich samochody to z wpożyczalni więc trudno vędzie odebrać pieniądze ludziom nawet w autach... szkoda mi tych ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że też tacy ludzi dostają pieniądze z Unii. i potem takie przekręty, mam nadzieje że tylko sąd się za niego wreszcie weźmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
że też tacy ludzi dostają pieniądze z Unii. i potem takie przekręty, mam nadzieje że tylko sąd się za niego wreszcie weźmie.
Przecież on tych pieniędzy nie dostał, czytajcie uważniej. Agencja która miała mu wypłacić tą kwotę wycofała się po sprawdzeniu i odkryciu nieprawidłowości. A zarobić i tak zarobił bo ma budynek postawiony za darmo. Ze też ten człowiek się nie boi, ze go kiedyś ktoś za te przekręty załatwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co Wy wypisujecie za głupoty, jak nie znacie sprawy od podstaw... Ja troche wiem bo znam właścieiela stacji paliw i z nim rozmawiałem ! Firma ELEKTRA ze Świdnika ( " Sprawdź człowieku w internecie, jej specjalnością jest elektryka i to samochodowa, a ta elektryczna firma porwała się na budowę za kilka milionów złotych , nie mając ani doświadczenia ani pojęcia ) która domaga się pieniędzy za źle wykonane prace, poniewaź nowa ekipa musiała to wszystko co oni spartolili rozebrać, ponieważ groziło zawaleniem budnku ( proponuje podjechać i zobaczyć jak wygląda budowa na dzień dzisiejszy ) po za tym, sprawę napewno roztrzygnie Sąd bo właściciel budowy nie daruje poniesionych strat powastałych z winy ELEKTRY. Ci co piszą o Mercedesach to chyba zżera ich zazdrość jak spojrzą na swojego starego poloneza to nie mogą znieść widoku mercedesa , o ile pamietam to właściciel budowy już 30 lat temy jeździł nowym mercedesem i przez te lata miał ich co najmniej kilkadziesiąt. Zamiast pisać zazdrosne paszkwile o samochodach, ten co to pisał powinien się wziąść za robote a nie siedzieć w parku, pić winko i zazdrościć komuś że ma lepszy samochód ! podpisano : NIEZAZDROSNY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie co Wy wypisujecie za głupoty, jak nie znacie sprawy od podstaw... Ja troche wiem bo znam właścieiela stacji paliw i z nim rozmawiałem ! Firma ELEKTRA ze Świdnika ( " Sprawdź człowieku w internecie, jej specjalnością jest elektryka i to samochodowa, a ta elektryczna firma porwała się na budowę za kilka milionów złotych , nie mając ani doświadczenia ani pojęcia ) która domaga się pieniędzy za źle wykonane prace, poniewaź nowa ekipa musiała to wszystko co oni spartolili rozebrać, ponieważ groziło zawaleniem budnku ( proponuje podjechać i zobaczyć jak wygląda budowa na dzień dzisiejszy ) po za tym, sprawę napewno roztrzygnie Sąd bo właściciel budowy nie daruje poniesionych strat powastałych z winy ELEKTRY. Ci co piszą o Mercedesach to chyba zżera ich zazdrość jak spojrzą na swojego starego poloneza to nie mogą znieść widoku mercedesa , o ile pamietam to właściciel budowy już 30 lat temy jeździł nowym mercedesem i przez te lata miał ich co najmniej kilkadziesiąt. Zamiast pisać zazdrosne paszkwile o samochodach, ten co to pisał powinien się wziąść za robote a nie siedzieć w parku, pić winko i zazdrościć komuś że ma lepszy samochód ! podpisano : NIEZAZDROSNY !
Pracowałem w tej firmie , nie zajmują się tylko elektryka ale budownictwem "ELEKTRA" TO TYLKO NAZWA co niektórzy mogą mieć dziwne skojarzenia a internet nie jest pewnym źródłem informacji albo trzeba z niego umieć korzystać , co do tego z Parczewa to nie ma czego zazdrościć, jeżeli myślał że jak kobieta prowadzi firmę to może oszukać i nie zapłacić to się pomylił, ta firma nie oszukuje i rzetelnie wykonuje prace. Więcej pracodawców na naszym rynku, którzy bardziej dbają o interes pracowników i zleceniodawców. Najwyższy czas żeby prokuratura zabrała się z takich inwestorów, przecież są odpowiednie paragrafy i jeszcze miejsca w zakładach karnych. Tak że wszystkiego najgorszego temu inwestorowi z Parczewa i wielu lat w o samotności żeby nie szargał imienia miejscowości i nie kojarzono każdego innego mieszkańca Parczewa jako oszusta przez Waldemara J.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie co Wy wypisujecie za głupoty, jak nie znacie sprawy od podstaw... Ja troche wiem bo znam właścieiela stacji paliw i z nim rozmawiałem ! Firma ELEKTRA ze Świdnika ( " Sprawdź człowieku w internecie, jej specjalnością jest elektryka i to samochodowa, a ta elektryczna firma porwała się na budowę za kilka milionów złotych , nie mając ani doświadczenia ani pojęcia ) która domaga się pieniędzy za źle wykonane prace, poniewaź nowa ekipa musiała to wszystko co oni spartolili rozebrać, ponieważ groziło zawaleniem budnku ( proponuje podjechać i zobaczyć jak wygląda budowa na dzień dzisiejszy ) po za tym, sprawę napewno roztrzygnie Sąd bo właściciel budowy nie daruje poniesionych strat powastałych z winy ELEKTRY. Ci co piszą o Mercedesach to chyba zżera ich zazdrość jak spojrzą na swojego starego poloneza to nie mogą znieść widoku mercedesa , o ile pamietam to właściciel budowy już 30 lat temy jeździł nowym mercedesem i przez te lata miał ich co najmniej kilkadziesiąt. Zamiast pisać zazdrosne paszkwile o samochodach, ten co to pisał powinien się wziąść za robote a nie siedzieć w parku, pić winko i zazdrościć komuś że ma lepszy samochód ! podpisano : NIEZAZDROSNY !
To że rozmawiałeś z Panem J z Parczewa to za mało się dowiedziałeś nic nie było rozbierane po nich tylko dalej bez pozwolenia dobudowywane.Elektra z Świdnika nie zajmuje się elektryką samochodową tylko budownictwem, a żeby wiedzieć jak korzystać z internetu trzeba mieć IQ powyżej 65 dla twojej ciekawości ta inwestycja wynosiła tylko ponad 1 milion a ta firma zrealizowała inwestycje o wiele większe. A tak poza tym Pan Waldemar J nie jest wiarygodnym źródłem informacji, na takich jak on mówi sie że z buzi robi d...... i więcej smrodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem dla tej firmy jako zbrojarz i nie zajmowałem sie elektryką tylko konstrukcją i nie taką drobiną jak w parczewie oni stawiali budynki wielorodzinne tylko kilka kondygnacji,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie co Wy wypisujecie za głupoty, jak nie znacie sprawy od podstaw... Ja troche wiem bo znam właścieiela stacji paliw i z nim rozmawiałem ! Firma ELEKTRA ze Świdnika ( " Sprawdź człowieku w internecie, jej specjalnością jest elektryka i to samochodowa, a ta elektryczna firma porwała się na budowę za kilka milionów złotych , nie mając ani doświadczenia ani pojęcia ) która domaga się pieniędzy za źle wykonane prace, poniewaź nowa ekipa musiała to wszystko co oni spartolili rozebrać, ponieważ groziło zawaleniem budnku ( proponuje podjechać i zobaczyć jak wygląda budowa na dzień dzisiejszy ) po za tym, sprawę napewno roztrzygnie Sąd bo właściciel budowy nie daruje poniesionych strat powastałych z winy ELEKTRY. Ci co piszą o Mercedesach to chyba zżera ich zazdrość jak spojrzą na swojego starego poloneza to nie mogą znieść widoku mercedesa , o ile pamietam to właściciel budowy już 30 lat temy jeździł nowym mercedesem i przez te lata miał ich co najmniej kilkadziesiąt. Zamiast pisać zazdrosne paszkwile o samochodach, ten co to pisał powinien się wziąść za robote a nie siedzieć w parku, pić winko i zazdrościć komuś że ma lepszy samochód ! podpisano : NIEZAZDROSNY !
Buehehehe, każde dziecko w Parczewie wie kim jest pan J. i na czym się dorobił, więc nie ośmieszaj się albo może niech cię zatrudni jako pełnomocnika do kontaktu z mediami skoro tak bardzo ci zalezy na jego wizerunku? Nikt mu niczego nie zazdrości, bo ludzie mają lepsze auta i nie na kredyt. Jednak pisanie jaki to uczciwy człowiek jest śmieszne bo ten pan nawet nie zna słowa uczciwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś się dobierze do tego pana Waldemara J wystarczająco długo łaziło coś takiego bezkarnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie co Wy wypisujecie za głupoty, jak nie znacie sprawy od podstaw... Ja troche wiem bo znam właścieiela stacji paliw i z nim rozmawiałem ! Firma ELEKTRA ze Świdnika ( " Sprawdź człowieku w internecie, jej specjalnością jest elektryka i to samochodowa, a ta elektryczna firma porwała się na budowę za kilka milionów złotych , nie mając ani doświadczenia ani pojęcia ) która domaga się pieniędzy za źle wykonane prace, poniewaź nowa ekipa musiała to wszystko co oni spartolili rozebrać, ponieważ groziło zawaleniem budnku ( proponuje podjechać i zobaczyć jak wygląda budowa na dzień dzisiejszy ) po za tym, sprawę napewno roztrzygnie Sąd bo właściciel budowy nie daruje poniesionych strat powastałych z winy ELEKTRY. Ci co piszą o Mercedesach to chyba zżera ich zazdrość jak spojrzą na swojego starego poloneza to nie mogą znieść widoku mercedesa , o ile pamietam to właściciel budowy już 30 lat temy jeździł nowym mercedesem i przez te lata miał ich co najmniej kilkadziesiąt. Zamiast pisać zazdrosne paszkwile o samochodach, ten co to pisał powinien się wziąść za robote a nie siedzieć w parku, pić winko i zazdrościć komuś że ma lepszy samochód ! podpisano : NIEZAZDROSNY !
A ty znasz od podstaw przecież od dawna wiadomo w całej okolicy że W. J z synkiem i reszta rodziny to niezłe przekręty mogli wsiąść miejscowa firmę do prac ale przecież dla nich w okolicy nikt nic nie będzie robił. Też sprawdziłem firmę ELEKTRE z Świdnika i nie zajmują się żadną elektryką samochodową naucz się czytać i korzystać z internetu. Ale najwidoczniej z intelektem u ciebie nie najlepiej nic więc dziwnego że bawisz się w rzecznika W.J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że ludzi nieuczciwych znajdzie się w Parczewie więcej i tylko z czystej zazdrości wypisujecie to wszystko oczerniając tylko tą osobę. Zastanówcie się czy wy przez całe swoje życie byliście uczciwi wobec innych, a jak nie czy chcielibyście, żeby inni ludzi się o was tak wypowiadali? Fakt, właściciel budowy nie zachował się ładnie i pogorszył tylko opinię o sobie ale to jest tylko jego problem i jego sprawa jak to rozwiąże. Kolejną głupotą jest oczernianie całej rodziny, dam sobie rękę obciąć, że połowa z tych co tu się wypowiada nawet ich nie zna albo zna z opowiadań innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek? Toż to taki uczciwy chłopina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...