Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa mostu nad Wisłą w Kamieniu na dobrej drodze

Utworzony przez jarek, 13 grudnia 2011 r. o 17:52 Powrót do artykułu
Brawo!!! Całe życie na to czekam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pffffff... jeden pas ruchu to jakaś żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co więcej na drodze wojewódzkiej? Ekspresówka to jeszcze długo nie będzie. Jezdnia i tak dwa razy szersza niż starego mostu w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
pffffff... jeden pas ruchu to jakaś żenada!
a co twój kombajn nie zmieści się na jednym pasie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten most ma być przez Wisłę, a może nad rzeką wzdłuż jej biegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wojewodo panie marszałku oraz urzedy zwiazane z tą inwestycją do Roboty oby wreszcie rozpoczęto budowe tego niezbędnego mostu to są zyski dala naszej gospodarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to bedzie wojna. W tym miejscu jak tylko wybudują most to zaraz jest wojna - vide 1939.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Z tego newsa dowiedzieliśmy się, że most będzie nad Wisłą, w odróżnieniu od mostów podwodnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trasa 747 biegnie z Iłży do Konopnicy a nie (jak sugeruje artykuł i mądre obrazki zamieszone do artykułu) Z jakiegoś tam Radomia czy innego Lipska. Rzetelność dziennikarska jest powalająca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to znak!!! bydzie wojna!!! jak zabierają się za most w Kamieniu to się źle kończy, tak było z carska Rosją - wybuchła I wojna światowa, tak było z II Rzeczpospolitą - wybuchła II wojna światowa, tak było z III Rzeszą - wojna rusko-niemiecka, na szczeście ludziska mamy trzy lata aż zbudują albo i dłużej i do roku po zakończeniu budowy i zbuzenia mostu w czasie działań wojennych , to ja mówię Jarząbek trener III klasy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że wybudują obwodnicę dla Opola Lub. bo jak ruch będzie przez miasto to masakra dla ludzi, szczególnie dzieci uczęszczajacych do obu Szkół Podstawowych, dla zabytków szczególnie dla zabytkowego kościoła klasy "O", który aktualnie remontują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatroskana napisał:
Mam nadzieję, że wybudują obwodnicę dla Opola Lub. bo jak ruch będzie przez miasto to masakra dla ludzi, szczególnie dzieci uczęszczajacych do obu Szkół Podstawowych, dla zabytków szczególnie dla zabytkowego kościoła klasy "O", który aktualnie remontują.
Ale metropolia z tego Opola Lubelskiego,ze aż przez ulicę nie mogą przejść.Trochę większa wiocha i to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nie dokłada się kielecka bida? też przecież będzie tamtędy jeździć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby tak przenieść stary most z Puław? I tak mają go zamknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Greg napisał:
A gdyby tak przenieść stary most z Puław? I tak mają go zamknąć
No to wojna murowana!!! Puławsko-opolska... Ceną nas wezmą niczym atomem. Śmigam do schronu...bo mnie trafi czyli kolejka ominie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu jakość dróg się w kilku gminach poprawi...bo od Opola do Kamienia to istna tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbcie sobie nadzieji nas tez bida az piszczy i roboty nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam w kamieniu, zdupie jak wiekszosc wiosek na wschodzie. Dobrze ze droge buduja, bedzi mozna szybciej uciec, szkoda mi tylko rolnikow, troche im to zaszkodzi, ale nie mozna dogodzic wszystkim pozdrawiam wszystkich zza sciany wschodniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...