Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BUDOM zły deweloper.

Utworzony przez Marcin, 28 sierpnia 2014 r. o 10:49
Każdy kto mysli o zakupie mieszkania w firmie Budom niech sie 3 razy zastanowi. Juz sam pierwszy kontakt telefoniczny daje do myślenia ale proszę uwierzyć ze to jest sielanka w porównaniu do tego co jest po podpisaniu umowy. Ta firma jest mentalnie jeszcze w czasach glębokiej komuny gdzie pojęcie klienta nie istniało. Po prostu tego chamstwa i prostactwa nie da sie opisac , trudno uwierzyć ze w dzisiejszych czasach jeszcze takie zachowanie prezesów i kierowników firmy przetrwało. Przed zakupem warto porozmawiać z tymi którzy mieli nieprzyjemność kontaktu z panami K.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam to samo z nimi, tylko, że ja kupiłem mieszkanie u nich i od razu wyszły problemy, ale uspokajanie prezesów BUDOMu zamydiło mi oczy i teraz pozostaje mi sąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiedzonych ludzi jest więcej wklej to w przegladarke kurierlubelski.pl/artykul/232988,oferty-deweloperow-mieszkania-czekaja-na-chetnych,id,t.html#komentarze  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. jesli chodzi o firmę BUDOM niestety jest to prawdą także w odniesieniu do nowego budynku przy ulicy Północnej ... To co widac na pierwszy rzut oka - niestaranne wykonanie, niski standard wykończenia, brak wiaty śmietnikowej, niekompletne ogrodzenie budynku, wąskie miejsca parkingowe, niewydolne systemy odprowadzający wodę z dachu budynku w trakcie opadów (a to dopiero początek jesieni). Niestety do tego brak możliwości konstruktywnej rozmowy. Po wejściu do siedziby Firmy Nabywca mieszkania jest traktowany jak niechciany Petent.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
…chciałem ze swej strony ocenić nowo-powstały budynek przy ulicy Północnej na pierwszy rzut oka widać niedbałość wykonania materiały wykończeniowe to najniższa tzw. półka szachty licznikowe brudne można w nich dopatrzyć się gruzu, butelek, puszek. Piwnice są wykonane(pozostawione) w stanie surowym tzn. ciągi komunikacyjne jak i piwnice są bez tynków myślę ze zapylanie z posadzek będzie osiadało na klatkach schodowych. Jeśli chodzi o roboty zew. to orynnowanie sprowadza wody opadowe do odwodnienie liniowego znajdującego się przed wjazdem do garażu, prawdopodobnym jest iż w okresie roztopów odpływ zamarznie a co za tym idzie woda wpłynie do garaży. Pytania odnośnie w/w spraw kierowane do BuDOMU (wykonawcy) działają w prosty sposób kupiłeś radź sobie sam !!!!Wobec ogromnej konkurencji na rynku nieruchomości szczerze nie polecam firmy BUDOM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyz Ktoś z Was orientował się w sprawie budynków na ul. Krzyształowej w Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się właśnie nad zakupem mieszkania przy Kryształowej od Budomu a tu takie rzeczy czytam ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszę przyznać, że jestem za***ony podejściem kilku osób. doceniam pomysły, chyba pokuszę się nawet osobiście o realizację kilku z nich. deb0308 - to jest to:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Deweloper to jakaś porażka, mentalnie zatrzymał się w czasach PRL-u. Nie przyjmuje żadnych uwag, nie uznaje reklamacji. Wybudowane budynki posiadają bardzo dużo usterek, których nie chce usuwać. Oszczędza na materiałach budowlanych, są kiepskiej jakości. Wystarczy pojechać i zobaczyć jego inwestycje i porozmawiać z mieszkańcami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam, kupiłem mieszanie przy ul Kryształowej i żałuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja mam kupiła na kryształowej i ja jestem w trakcie, wszystko ok, Pani Kasia Super, notariusz super, nie wiem skąd te problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieszkamy przy Kryształowej od prawie dwóch lat (blok Budomu) i żadnych problemów z mieszkaniem nie mamy, ale jeżeli ktoś bardzo chce i potrzebuje ponarzekać to zawsze i wszędzie znajdzie powód nawet w Wersalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emka napisał:
moja mam kupiła na kryształowej i ja jestem w trakcie, wszystko ok, Pani Kasia Super, notariusz super, nie wiem skąd te problemy
 
Ja napisał:
My mieszkamy przy Kryształowej od prawie dwóch lat (blok Budomu) i żadnych problemów z mieszkaniem nie mamy, ale jeżeli ktoś bardzo chce i potrzebuje ponarzekać to zawsze i wszędzie znajdzie powód nawet w Wersalu.
 Wpisy dodane dzień po dniu: 5 i 6 czerwca 2017 - widać, że pracownik dewelopera nie próżnuje ;). Mieszkam w bloku wybudowanym przez Budom od półtora roku i to wyjątkowo perfidny deweloper. Na potrzeby inwestycji stworzona została wspólnota której właścicielem jest pracownik dewelopera. Nie ma możliwości odwołania zarządcy bo największe prawo głosu ma deweloper - uwzględniane są udziały w blokach które będą należeć do wspólnoty, ale nie są jeszcze wybudowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto zabrania zaskarżyć uchwały do sądu? Tylko potrzeba jedności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieszkamy na Kryształowej od 1,5 roku i żadnego problemu z mieszkaniem nie zauważylismy. Żadna ściania nie popękała, wszystko jest dobrze wytłumione, jakość wykonania ścianek też jest ok. Podczas odbioru mieszkania z fachowcem wszystko było równe (co było zdziewieniem dla fachowca). Słysząc narzekania na jakoś wykonania i pękanie instalacji w innych blokach dookola z czystym sumieniem polecam tego dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już na etapie rozmowy wstępnej nie ma z właścicielem firmy przyjaznego kontaktu. On uważa, ze ustawa deweloperska w części zabezpieczenia finansowego kupujacego go nie dotyczy. Niestosowanie zapisów ustawy deweloperskiej przyklepuje notariusz. Co to moze oznaczać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety podejscie własciciela się nie zmienia od lat. Na dodatek przestrzegam wszystkich przy podpisywaniu umowy i potem końcowym rozliczeniu. Mieszkania mają zawyżany metraż na polanach, a przy podpisaniu umowy cena ma związek z metrażem i udziałem w gruncie. Po wybudowaniu niestety okazuje się ze mieszkania są mniejsze średnio powyżej metra . Niestety deweloper już tej ruznicy nie oddaje tłumacząc sie ze ta róznica wychodzi po tynkach. Trzeba być niezłym mataczem, żeby wmawiać ludziom ze stracili ponad 1m2 w mieszkaniu 50-60m ze wzgledu na tynki. Scianki działowe stawiane sa z pustaka 5cm do tego juest dobrze jak zobaczymy 1cm . To jest żenada ale myślę że ludzie już teraz bardziej zadbają o SWOJE wpłacone pieniądze i rozliczy Budom z tych matactw. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...