Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
te paly maja wiecej praw nad zwyklym kowalskim takze naduzywaja tej wladzy np. bo zona w nocy nie dala albo co. Je...c policje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te paly maja wiecej praw nad zwyklym kowalskim takze naduzywaja tej wladzy np. bo zona w nocy nie dala albo co. Je...c policje
Sam sie jeb... Taki cwaniak a jak będzie potrzeba to pewnie pierwszy na 112 zadzwonisz.  Oczywiście, w każdym zawodzie jakieś czarne owce się znajdą, niestety. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci powinni być lepiej szkoleni, by po pierwsze wyglądali poważniej (do dużego rozbudowanego chłopa mniej osób stawiałoby opór) a po drugie, akcja wydaje się że trwała za długo. Powinno się aresztować również osobę wyzywającą mundurowych. W taki sposób policja odzyskałaby szacunek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porazka. co za mlodziez teraz...dziewczyna która stoi i sie podnieca i wyklina policjantow.. łał.. po prostu szacun. kto ja wychowywal. szkoda ze teraz coraz wiecej takich patologicznych dzieci jest. udaje super bohaterke czy co? bo do policji skacze.. szkoda mi coraz bardziej policjantow. nie wszystkich, ale szkoda. bo duzo zalezy od naszego podejscia do policjanta.. a jak od razu sie skacze z ''morda'' to sie nie ma co dziwic. aby reszta która stala i wyklinala (glownie ta dziewczyna co ja bylo slychac) dostala po du***. moze w koncu ktos wychowa ta patologie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zabrać też tą mendę co dogaduje z boku > debilka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te paly maja wiecej praw nad zwyklym kowalskim takze naduzywaja tej wladzy np. bo zona w nocy nie dala albo co. Je...c policje
wyglada na to ze chyba tobie zona nie dala w nocy ze piszesz takie komentarze.. coraz wiecej debili na tym swiecie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widze zeby go kladli!!!!!!! Raczej gosc sie obsuna bo byl pod duszony!!!!!!! Jak zwykle POLICJA ma racje!!! ze wszystkiego sie wylgaja. zbyt brutalne to bylo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bylo jeszcze spalowac menela. We Francji zostaloby po nim dodatkowo wgniecenie w asfalcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym fulkom już sie w głowach poprzewracało myślą że im wszystko wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny zatrzymany człowiek powinien wyjąć dowód okazać go Policji, zostać pouczony i tyle by było, a że pewnie cwaniakował to tak to się skończyło, nie wierze że był grzeczny i miły w stosunku do funkcjonariuszy a ci pewnie nie mając nic do roboty gazem go ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie konczy cwaniakowanie :) nalezalo sie gazem i pare pal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobili policjanci...malo tego..powinni jeszcze wziasc pale i mu wsadzic 8 razy pala po garbie i bylby porzadek z gowniarzeria. Teraz ta mlodziez jest taka bezszczelna ze glowa mala. Ja wiem np co sie dzieje w komunikacji miejskiej. Jedzie taka panienka jedna  z druga autobusem na gape. Wchodza kontrolerzy sprawdzaja grzecznie bilety, one nie maja wiec prosza je grzecznie o dowod osobisty. Oczywiscie nie pokaza....autobus jedzie na koncowy po czym przez 10...12 minut pani kontroler grzecznie prosi o dokument, a panienka ze nie pokaze...i koniec. Musi az autobus byc " uziemiony" na 15 minut, musi nad nia stac 4 osoby z kontroli i az przyjechac policja zeby laskawie sie wylegitymowala. Szczyt chamstwa i braku kultury, taka jest dzisiejsza mlodziez. Oczywiscie nie wszyscy, ale czesci bardzo sie udziela bezstresowe wychowanie. Jakby to kiedys bylo, nie pokazal by ten mlody chwast dokumentow to by od razu MO  go spalowalo i po bolu. Nastepnym razem od razu by pokazal dokumenty. Tak wiec tego lepka nie zaluje i tych jego kumpelek. Jak ktos przechodzi na czerwonym i sie nie chce wylegitymowac to od razu po lbie az spuchnie i koniec tematu. Pozdrawiam czytelnikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupia tępa C I P A na filmie drze ryja" "psikają mu gazem" Głupia pindo w USA 15 policjantów potrafi przedziurawić jak sito czarnucha uzbrojonego w nóż strzelając z 3 metrów wszyscy jednocześnie razem 46 strzałów , ciesz się że żyjesz w Polsce a nie w USA. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadużycie władzy w duperelnej sprawie jest jasne. Oczywiście prokurator nic im nie zrobi. Ja nigdy już nie dzwonię na policję, gdy mam kłopoty. Trzeba sobie radzić samemu. Przyjeżdżają zawsze minimum 15 minut po zdarzeniu. Są niekompetentni, nie znają prawa, nie znają miasta. Mają za to duże mniemanie o sobie. w takim kształcie, jak obecnie jest to instytucjai zbędna i szkodliwa dla obywateli. Są tylko od tego, by władza PO nie została obalona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co stawiał opór? Od wyjaśnień jest komisariat i sąd.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam sie jeb... Taki cwaniak a jak będzie potrzeba to pewnie pierwszy na 112 zadzwonisz.  Oczywiście, w każdym zawodzie jakieś czarne owce się znajdą, niestety. 
U was POŁO jest najwięcej !!!  aż strach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo oni teraz przyjmują do tej policji. Policjanci zamiast zastrzelić na miejscu frajera szarpią się z nim jak dzieci. Cwelowi powinni kulkę między oczy wpakować i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny Leszcza by zawineli na dołek dali ostry wpier*** tak że miałby poodbijane nerki i płuca. A ta dzisiejsza policja to popierdułki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za wieśniara ta laska. Wstyd byłoby mi się z nią gdzieś pokazać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci powinni być lepiej szkoleni, by po pierwsze wyglądali poważniej (do dużego rozbudowanego chłopa mniej osób stawiałoby opór) a po drugie, akcja wydaje się że trwała za długo. Powinno się aresztować również osobę wyzywającą mundurowych. W taki sposób policja odzyskałaby szacunek...
Szacunek ??  do dzisiaj tępe PAŁY szukają po lesie zabójców swojego gen. Papały i co ?  i gów no z tego, a jak dali  du py  w Magdalence ?? naprawdę nie wiem na co idą nasze podatki ?? Polaku broń się sam !!!! Najbezpieczniej dla nich jest tylko stać z fotoradarem w krzakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...