Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogusława Fiut: Pierogi chachłackie

Utworzony przez ja, 28 czerwca 2014 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Fiut :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Bogusia jest wspaniałą osobą ze świetnym poczuciem humoru i z dystansem do siebie i swojego nazwiska. Gorzej, że do Garbowa przypałętał się Fiutek bez poczucia humoru, dystansu i w ogóle tragiczny typowy warsiawiak co by wszystkich po kątach rozstawial za to ze jest miejscowy. Tak więc lepiej mieć kilkunastu porządnych Fiutów niż jednego małego Fiutka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej, już na sam widok ślinka leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy właściciel Dziennika Wschodniego zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiada za treść komentarzy w tym tych obraźliwych. Polecam dobre szkolenie w tej sprawie dla redakcji.   Chętnie zobaczę obrażanego w mojej kancelarii. Pozew za naruszenie dóbr osobistych. 50 tysięcy zł to minimum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się, że ludzie mają takie nazwiska. Dzisiaj zmiana nazwiska, ktore ma brzmienie hmmm trochę ośmieszające, nie jest trudna. Wystarczy jedna wizyta w USC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...