Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W naszym kraju zawsze będzie za blisko domów i każda inwestycja mniej lub bardziej ingerująca w środowisko i mniej lub bardziej uciążliwa dla ludzi będzie spotykać się z protestami. Polactwo zezwalając na rozproszoną zabudowę strzeliło sobie w stopę. Nie ma obszarów gdzie da się prowadzić działalność, bo co 300 metrów jest już jakiś domek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ludzie protestują wobec własnych korzyści? Nie rozumiem tego, mają same plusy, bo jest ich wiele,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy prawidłowej eksploatacji nic nie śmiedzi. A takie obiekty można już budować w odległosci 120 m. Protest moim zdaniem jest niezasadny, a wrecz wydumany. Założę się, że w domach wielu protestujących bardziej śmiedzi niż z tej instalacji. To fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z biogazowni przy prawidłowej eksploatacji może i nie śmierdzi ale z transportu już niekoniecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki urok polskiej wsi - protestami stoi! Wsiowi "inteligenci" wszystko wiedzą lepiej i nikt ich nie przekona. Z tego co się orientuję (mam rodzinę w takiej okolicy) to z gorzelni też wali nieprzeciętnie, a jakość wiejskim ludkom nie przeszkadza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki urok polskiej wsi - protestami stoi! Wsiowi "inteligenci" wszystko wiedzą lepiej i nikt ich nie przekona. Z tego co się orientuję (mam rodzinę w takiej okolicy) to z gorzelni też wali nieprzeciętnie, a jakość wiejskim ludkom nie przeszkadza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem nie których ludzi ze wsi , Sam jestem ze wsi , i cieszył bym się jeżeli powstał by biogazownia w mojej wsi :)  to są nowe miejsca pracy . rolnicy mogli by sprzedawać słomę .. A tak ogólnie to co wam śmierdzi . ? jak ktoś mieszka na wsi to jest przyzwyczajony !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bez przesady kolego .Trochę uciążliwości jest szczególnie w czasie transportu surowca .Mogą wystapic problemy z gryzoniami .Bezpieczniej trochę oddalić obiekt a wydłużyć rury ciepłownicze  bo przecież srodki pozyskuje gmina z Unii i udział własny nie przekroczy kilkunastu procent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kuźwa jacy specjaliści po kilku fakultetach się się wypowiadają, ze z kaloszy człowieka wyrywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...