Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przecież pociągiem do warszawy jeżdżą tylko ludzie z e zniżkami od 50% czyli kolejarska brać. normalni ludzie jadą busami i autobusami bo taniej szybciej i częściej jeżdżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem normalny. i jeżdżę pociągiem. BEZ ZNIŻKI. Bo szybciej i wystarczająco często. I nie przygniatam sobie kolanami uszu upchnięty w ciasnym busie. I nie zauważyłem, żeby był nadmiar pustych miejsc w pociągach. Więc nie do końca mam pewność, czy z tą normalnością to masz rację. Może jest odwrotnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa jasne. Dopiero mi szybko busem. Najszybciej jest pociągiem, a przede wszystkim najbezpieczniej i najwygodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogło by być więcej kursów bezpośrednich do Krakowa , bo jedynie czym normalnie można dojechać to ciasne , często rozklekotane busiki dwóch firm Bp Tour i Express bus , prawie zawsze maja spóźnienie nawet godzinę a do Zakopanego jeszcze więcej i nie robią przerwy przyjeżdżając do  Kielc . Jechać 6 godz do Krakowa bez rozprostowania nóg czy jak ktoś potrzebuje WC to masakra . W Krakowie , Wrocławiu czy Katowicach nawet na krótszych trasach jest wygodny luksusowy autobus z normalnymi cenami biletów a tutaj jesteśmy skazani na ciasnotę i brak innej konkurencji która wygryzła by te dziadowskie firmy przewozowe .    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa jasne. Dopiero mi szybko busem. Najszybciej jest pociągiem, a przede wszystkim najbezpieczniej i najwygodniej.
Polski bus jest najlepszy. Tańszy, wygodniejszy niż pociąg. i mówię to ja - miłośnik kolei!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przewóz słoików za darmo, czy z opłatą??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przewóz słoików za darmo, czy z opłatą??
jesteś wspaniały, taki mądry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo Z tym tańszym to bym się tak nie rozpędzał. IC zrobiło niezły ruch blokując możliwość zakupu tańszego biletu w przedsprzedaży. Obecne 44 zł - 30% w przypadku zakupu na conajmniej 2 tygodnie wcześniej daje nam cenę 30,8. A myślę, że wiele osób jeżdżących na tej trasie by z tego korzystała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo potrzebna inwestycja.Dla miejscowosci przy trasie i dla lepszego dostepu do trasy kolejowej E-3O Rzeszów Kraków Wrocław itdSprawny transport szynowy odciąza ruch pasażerski na trasie S-19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...