Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bił żonę i groził, że odrąbie jej głowę siekierą

Utworzony przez znaffca .., 15 kwietnia 2015 r. o 13:06 Powrót do artykułu
...nic wielkiego się nie stało! Miejscowy proboszcz przeprowadzi rozmowę dyscyplinującą parafianina i rozwiąże problem w lokalnym środowisku tej wioski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wychowuje kościół katolicki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ma pochodzenie ukraińskie bo tam tylko rąbią siekierami ludzi na żywca jak na wołyniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego człowieka i jest dobrym człowiekiem poprostu ma problem z alkocholem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdolona patologia. Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni mieć zakaz maczania ryja w wódce, bo dostają potem małpiego rozumu. Nie wiem o co chodzi, ale ja wygooglam całe pół litra sam i myślę składnie. Niektórym odpierdala po kilku kieliszkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego człowieka i jest dobrym człowiekiem poprostu ma problem z alkocholem
    Tak jak ty z pisaniem po Polsku.   Śmieszy mnie to co piszesz, mało co głowy nie odrąbał.... ale jest dobrym człowiekiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***ona patologia. Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni mieć zakaz maczania ryja w wódce, bo dostają potem małpiego rozumu. Nie wiem o co chodzi, ale ja wygooglam całe pół litra sam i myślę składnie. Niektórym odpier***a po kilku kieliszkach...
Pił Kwaśniewski,pije cały naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nic wielkiego się nie stało! Miejscowy proboszcz przeprowadzi rozmowę dyscyplinującą parafianina i rozwiąże problem w lokalnym środowisku tej wioski!
Akurat proboszcza to mało kto lubi ze względu na ,,zowe zwyczaje" wprowadzane i nie tylko . Po plebanii łazi jego ,,godposia " w biustonoszu i majtkach i to przy parafianach, zamknął cmentarz i jak ktoś chce wjechać z czymś większym to musi prosić go o zgodę -za 20 zł chyba a wójt udaje głupiego i mu na to zezwala ,a nie powinien bo w gminie nie ma cmentarza komunalnego .Kiedyś znajomy widział w/w w knajpie ,,Chata za wsią" jak wraz ze swoją ,,gospodynią" spożywali obiad :) .Ludzie mówią ,że ksiądz buduje dom w innej parafii dla swojej rodziny :) Zresztą gdziekolwiek był to parafianie mieli z nim ,,problem" -wystarczy wpisać w internet imię i nazwisko proboszcza Adama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...