Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

bidet w łazience

Utworzony przez gabi, 14 lutego 2013 r. o 10:20
Chciałabym zamontować w swojej łazience bidet, zastanawiam się czy wybrać bidet podwieszany czy stojący, chcę zaznaczyć że mam stojącą miskę wc w swojej łazience
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem bidet to jedynie zagracanie łazienki, ale jeżeli miałabym już coś wybierać, postawiłabym na podwieszany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie wystarczy Ci prysznic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jęsli masz stojącą miskę wc to chyba lepiej będzie jeśli wybierzesz bidet stojący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim skromnym zdaniem bidet to tak jak ktoś ma za dużo miejsca w wc i koniecznie musi coś tam wcisnąć http://www.tektura-falista.com.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierając podwieszanie wc lub podwieszany bidet nie zapomnijmy jak ważne są stelaże podtynkowe dużą renoma cieszą sie stelaże Roca - po raz pierwszy w historii cztery stelaże podtynkowe utrzymały ciężar samochodu osobowego, aż trudno to sobie wyobrazić a jednak 400 kg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak z ciekawości, co cię skłoniło do takie decyzji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie jest podwieszany. Taki też zdecydowanie lepiej wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby juz miała się na to decydować to wybrałabym taki podwieszany bidet ale ogólnie uważam tą rzecz za zbędną w mojej łazience
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alternatywą dla osób które mają małą łazienkę a chcą zamontować bidet może być deska sedesowa z funkcją bidetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bidety podwieszane zajmują mniej miejsca niż kompaktowe ale stelaż musi być dobry. jeżeli ma to być bidet podwieszany to lepiej zapoznać się jakie normy wytrzymałościowe powinien spełniać stelaż podtynkowy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że bidety są potrzebne i jak najbardziej podwieszć. Można dzięki temu zyskać półeczki, które możemy podświetlić. Mamy wtedy dodatkową ozdobę w łazience.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że bidety są potrzebne i jak najbardziej podwieszć. Można dzięki temu zyskać półeczki, które możemy podświetlić. Mamy wtedy dodatkową ozdobę w łazience.
  Ale dlaczego uważasz, że są potrzebne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego uważasz, że są potrzebne?
Bidet służy do podmywania się po skorzystaniu z WC. Jeżeli nie przeszkadza wam śmierdzący tyłek to bidet jesty zbędny. We wszystkich ciepłych krajach nie używa się papieru tylko podmywa się, to tak jak byśmy zrezygnowali z mycia rąk na rzecz ręczników nawilżanych - można ale.. Dzięki bidetowi nie trzeba zdejmować do końca spodni, rajstop, skarpetek, kapci itp. Wielu powie, że są przecież prysznice ale to zajmuje 5 razy tyle czasu i wody. Lepszy jest podwieszany bo zdecydowanie łatwiej zetrzeć podłogę to samo z WC. Absolutnie kluczowa jest przestrzeń dookoła bidetu, bo inaczej nie da się go używać i wtedy lepiej zrobić porządny większy prysznic. Tak samo ważny jest płyn do higieny intymnej i ręcznik w zasięgu, jeśli nie to tak jak by trzymać szczoteczkę do zębów w sypialni - można ale.. Osobiście nie wyobrażam sobie łazienki bez bidetu a jestem facetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwieszany ładnie wygląda. Znajdzi sobie na necie model Massi Brevis MS 31003 - jest naprawdę świetny. Wygląda perfekcyjnie. Poza tym jest naprawdę dobrej jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyżej mądre słowa - bidet na maksa pomaga zachować higienę, ale nie zawsze jest na niego miejsce. Wtedy świetną opcją jest deska myjąca, do obejrzenia w salonach łazienkowych. np. łazienki z pomysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyżej mądre słowa - bidet na maksa pomaga zachować higienę, ale nie zawsze jest na niego miejsce. Wtedy świetną opcją jest deska myjąca, do obejrzenia w salonach łazienkowych. np. łazienki z pomysłem.
  No opcja fajna, tylko dosyć droga. Ja zdecydowałam się na bidettę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam ten sam problem mam małą łazienkę a bardzo zależało mi na zamontowaniu bidetu,zastanawiałam się nad elektryczną deską, ale nie podoba mi się to wizualnie, poza tym wszystkie kable są na wierzchu; raz nieładnie to wygląda druga sprawa z czyszczeniem tego. Wtedy znalazłam bardzo ciekawe rozwiązanie na https://aquapurit.pl/  bidetotoaleta to połączenie wc z bidetem, wszystko pięknie zabudowane,zajmuje tyle miejsca co wc, nie wiem jak wcześniej mogłam żyć bez tego. Polecam każdemu,zwłaszcza kobietom ;) dostałam kod rabatowy 3,5 %, zapraszam na priv chętnie komuś przekaże mi się już nie przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...