Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska wypisuje się z Euroregionu Bug

Utworzony przez kww, 22 stycznia 2015 r. o 16:19
Brawo!!!   Choć w sumie to tylko 5. tysięcy (z kopiejkami), ale! Bez grosza nie będzie złotówki.   BRAWO PANIE PREZYDENCIE!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma rację nowy prezydent.Jeżeli p[ójdzie tym tropem to poszuka dużo zbędnie wydawanych pieniędzy.I komu jest potrzebny ten euroregion ? Partyjnym różnej ,maści,na płace i darmowe wyjazdy,które oprócz popijawy nikomu nic nie wnoszą.Tak trzymać panie prezydencie! Tylko myślę,że go nuie pochwalą za to PIS-owcy z Lublina! Jednak musi pamiętać,że on jest tutaj gospodarzem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!!   Choć w sumie to tylko 5. tysięcy (z kopiejkami), ale! Bez grosza nie będzie złotówki.   BRAWO PANIE PREZYDENCIE!
ale ze Związku Miast Polskich się nie wypisali ! może ktoś wymieni korzyści z takiego uczestnictwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystko można przełożyć na pieniądze. Aby skorzystać ze środków będących w obszarze działania Euroregionu - trzeba złożyć dobry wniosek. A z tym to już chyba troszkę gorzej w przypadku Białej Podlaskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak też myślałem. Prezydent zajmuje się drobniutkimi sprawami, nadając im propagandowy wymiar. Powinien, moim zdaniem,  podjąć kluczowe sprawy, o których było głośno w kampanii przedwyborczej  i o nich informować opinię społeczną.  Nie negując tych małych spraw, decyzje powinny zamykać się w gabinetach, bez  takiego nagłaśniania.  Wciąż mówiłem i mówię-że  ze Stefaniuka będzie du...a nie Prezydent, on będzie najczęściej szkodził rozwojowi Białej, tak jak w przypadku pisu i Kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheheheee he sam jesteś pupa :P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała nie jest zainteresowana współpracą transgraniczną z Białorusią? Przecież z tego żyje, o co tu chodzi? Cały Brześć robi zakupy w Białej a prezydent nie jest tym zainteresowany, to chore. Ciekawe jaką karierę zrobi gość w związku miast, pozdrawiam polityka. Ciekawe z jakiej jest partii, nie śledziłem, ale z jakiejś dziwnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składka ma trafić na radio Maryja lub jedną podróż do Madrytu, sprawdziłem kto go wylosował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Euroregiony są zbędnym wydatkiem!!! Powinny być zlikwidowane. Pełna zgoda ze stanowiskiem Prezydenta BP.   Na płace pracowników (i to wcale niemałe) idą dziesiątki tysięcy złotych. W wielu wypadkach składka płacona jest potrójnie. Od ilości mieszkańców płaci Urząd Marszałkowski, również starostwa a także gminy. Absurd nad absurdy.   Pieniądze te z powodzeniem można przeznaczyć na jakiś bardziej konkretny cel!!!   Może ktoś napisze, czym aktualnie np. sprawozdanie za 2-3 lata zajmuje się Euroregion BUG?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystko można przełożyć na pieniądze. Aby skorzystać ze środków będących w obszarze działania Euroregionu - trzeba złożyć dobry wniosek. A z tym to już chyba troszkę gorzej w przypadku Białej Podlaskiej.
Skąd to ktoś wie? Chyba, że pracuje w Euroregionie, a to już nie jest wypowiedź subiektywna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ciekawością przeczytałem sprawozdanie finansowe Euroregionu BUG. Pani dyrektor za 2014 r. zarobiła ponad 90 tys. złotych, w tym prawie połowę z realizacji projektu. Czy pracę tę wykonywała poza etatowymi godzinami? Jeżeli nie, to widać po co jest to stowarzyszenie. Jezeli załoga chce zarabiać, niech założy własne stowarzyszenie (fundację) i niech wyciąga ile się da. W tej w jakim celu istnieje Euroregion BUG? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...