Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Nowe mieszkania komunalne już za rok

Utworzony przez bud, 4 lipca 2011 r. o 09:21
Mogę przyjąc zakład że wygra.... Budomex, nadzór prowadzić będzie Investcom itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obstawiam że po wnikliwym badaniu ofert wygra ....Budomex a nadzór inwestorski poprowadzi Investcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę za darmo mieszkanie, niby czego mam brać kredyt na 30 lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa... i na tak spokojne osiedle przeniosa placuchów alkoholików PORAZKAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na terebelskiej to alkoholików nie ma?? lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę uwierzyć, że tak spokojne osiedle będzie sąsiadowało z dotychczasowymi mieszkańcami Placu. Wyzwanie dla służb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, mieszkania komunalne, czyli dla osób o złej sytuacji materialnej. A budują parking. To jak to w końcu jest? Jeśli kogoś stać na samochód, to i stać na wynajęcie mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami mozna odnieść wrażenie , że zwykli porządni ludzie maja gorzej. Nikt im nie chce pomoc, musza sami sobie pomagac . A jak ktos ma niski dochod na papierze - a w rzeczywistosci moze miec bardzo duzy to jak sie zakręci to i lokal od miasta dostanie . Czyli mozna miec bryczke na kogos z rodziny , jezdzic do niemiec na lewo zarabiac , i korzystac z panstwowej cycki (na koszt podatnikow) . Chore te czasy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko zauważcie drodzy bulwersujący się. Oni tych mieszkań nie dostają na stale. Taki lokator nie ma do tego mieszkania żadnych praw. W założeniu jego pobyt w takim mieszkaniu ma być "przejściowy". Co do wypowiedzi nt. alkoholików i niespokojnego osiedla. Na Terebelskiej też są alkoholicy i jest niespokojnie .Jak na każdym bialskim osiedlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasmach, masz jakies statystyki kto ile mieszka w takich mieszkaniach? chyba mogloby sie okazac, ze jednak te mieszkania nie sa 'przejsciowe', a raczej dozywotnie. Skoro ktos ma takie mieszkanie za 200zlmies, to po co sie starac i wykazywac, ze to mieszkanie juz mu sie nie nalezy? Zaczac wykazywac legalnie zarobki i jakies kilkaset zl lub wiecej miec w plecy? Niestety, rozdawnictwo rozleniwia i sklania do kombinacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te mieszkania socjalne są na kilka pokoleń, dopóki nie zamienią ich w kloakę. Potem będą pokazywali nieszczęście jakie ich spotkało: spalone schody, sprzedane elementy wyposażenia,kaloryfery, lejące się rynny i otwory po sedesach-bo sprzedano. Nadejdzie taki dzień, że nadzór budowlany zabroni zamieszkiwania przez "ludzi" i zostaną postawione nowe budynki. Stan prawny nie pozwala na czasowe przydzielanie mieszkań- to są wielopokoleniowe prezenty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialne! McDonald's będzie miał zadowolonych konsumentów Po obaleniu "Komandosa" albo innej "Baryłki porzeczkowej" Mc Shit ponoć smakuje jak radziecki kawior
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Genialne! McDonald's będzie miał zadowolonych konsumentów Po obaleniu "Komandosa" albo innej "Baryłki porzeczkowej" Mc Shit ponoć smakuje jak radziecki kawior
Pod warunkiem że wyrzucą do śmieci, a nie odświeżą 4 raz i zaserwują jakiemuś zasrancen z mamusią blondynką, łącznie z jakimś plastykowym, toksycznym badziewiem Made in China. Po ile i gdzie można nabyć drogą kupna wspomnianą "Baryłkę porzeczkową" ponieważ lekarz mi zalecił przyjmowanie witamin, których jest pewnie pełna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Pod warunkiem że wyrzucą do śmieci, a nie odświeżą 4 raz i zaserwują jakiemuś zasrancen z mamusią blondynką, łącznie z jakimś plastykowym, toksycznym badziewiem Made in China. Po ile i gdzie można nabyć drogą kupna wspomnianą "Baryłkę porzeczkową" ponieważ lekarz mi zalecił przyjmowanie witamin, których jest pewnie pełna.
Korzystający z myjni na Shellu albo zwiedzający Bricomana wyrzucą może do śmietników, których nie opróżnia Mak. Kilka miesięcy temu w "Ance" przy Placu Wolności trunek ten kosztował poniżej 5 zł. za litr. Mógł podrożeć jednak bo moja ulubiona Perła Mocna podrożała tam z 2,50 do 2,80 zł. za półlitrową butelkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Korzystający z myjni na Shellu albo zwiedzający Bricomana wyrzucą może do śmietników, których nie opróżnia Mak. Kilka miesięcy temu w "Ance" przy Placu Wolności trunek ten kosztował poniżej 5 zł. za litr. Mógł podrożeć jednak bo moja ulubiona Perła Mocna podrożała tam z 2,50 do 2,80 zł. za półlitrową butelkę.
"Anka" słyszałem aspirowała do tytułu "najlepszego pracodawcy w Białej", chyba że coś się zmieniło. Dziękuję za info 5 PLN to taniej niż opakowanie witamin z Dr Maxa, a i jak dobrze to wpływa na samopoczucie - same zalety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byle nie w nadmiarze, bo przydadza sie pozniej leki na watrobe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
"Anka" słyszałem aspirowała do tytułu "najlepszego pracodawcy w Białej", chyba że coś się zmieniło. Dziękuję za info 5 PLN to taniej niż opakowanie witamin z Dr Maxa, a i jak dobrze to wpływa na samopoczucie - same zalety.
Z Twojego posta dowiedziałem się nie tylko o aspiracjach "Anki" ale też tego, że tam ktoś na podstawie umowy o pracę jest zatrudniony Zawsze myślałem, że siksy są na praktykach albo stażu a małolaty na umowę- zlecenia Tylko alkohole Anka podaje od wielu lat "Komandos" ponoć jest lepszy- atakuje znienacka i poniewiera do utraty przytomności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklep Anka. Temat rzeka. Lata temu intrygowała mnie kartka A4, wiecznie na szybie 'zatrudnie sprzedawczynie'. Chyba prawie nigdy z szyby nie schodziła. Az mialem chec zainwestowac kilka zlotych i im taka kartke zafoliwoać, bo sie zestarzala od tego wieszania. Zawsze zastanawialem sie jak tam te panie 'sklepowe' sie mieszcza? Przeciez po kilku latach juz musialo tam pracowac z 50 osob... Wszedlem pare razy, ale wejscia do innych poziomow pod ziemia (jak w Pentagonie) nie znalazlem. A raz stojac w UP przede mna stal gruby, niski czlowieczyna. I panie z poczty zagadaly do niego: 'pana sprzedawczynie takie mile i usmiechniete, jak kupujemy tam'. Grubasek odparl: a ile zawsze manka narobią. Coz, chyba byl tam zwyczaj wplacania kaucji dla pana superpracodawcy. A to juz wszystko wyjasnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"byle nie w nadmiarze, bo przydadza sie pozniej leki na watrobe..." Na wątrobę są nalewki ziołowe, oczywiście na spirytusie. "Komandos" ponoć jest lepszy- atakuje znienacka i poniewiera do utraty przytomności Widać że okupujący Plac Wolności przedkładają ordynarne chlanie nad zdrowe życie i piją "komandosa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
sklep Anka. Temat rzeka. Lata temu intrygowała mnie kartka A4, wiecznie na szybie 'zatrudnie sprzedawczynie'. Chyba prawie nigdy z szyby nie schodziła. Az mialem chec zainwestowac kilka zlotych i im taka kartke zafoliwoać, bo sie zestarzala od tego wieszania. Zawsze zastanawialem sie jak tam te panie 'sklepowe' sie mieszcza? Przeciez po kilku latach juz musialo tam pracowac z 50 osob... Wszedlem pare razy, ale wejscia do innych poziomow pod ziemia (jak w Pentagonie) nie znalazlem. A raz stojac w UP przede mna stal gruby, niski czlowieczyna. I panie z poczty zagadaly do niego: 'pana sprzedawczynie takie mile i usmiechniete, jak kupujemy tam'. Grubasek odparl: a ile zawsze manka narobią. Coz, chyba byl tam zwyczaj wplacania kaucji dla pana superpracodawcy. A to juz wszystko wyjasnia. [/quote] Podobna kartka wisi tam po dzień dzisiejszy "Grubego niskiego człowieczynę" pamiętam jeszcze z czasów, kiedy nie było "Anki" lecz "Kawiarnia Maleńka". Wraz z pojawieniem się "Anki" rozpoczęła się niezwykła rotacja ekspedientek, na które wybierane są młode i bardzo młode dziewczyny. W sumie nie moja to sprawa ale... dziwne to trochę [quote name='Pawlak' timestamp='1309815272' post='497763'] "byle nie w nadmiarze, bo przydadza sie pozniej leki na watrobe..." Na wątrobę są nalewki ziołowe, oczywiście na spirytusie. "Komandos" ponoć jest lepszy- atakuje znienacka i poniewiera do utraty przytomności Widać że okupujący Plac Wolności przedkładają ordynarne chlanie nad zdrowe życie i piją "komandosa".
Nalewki ziołowe najlepsze są w Kauflandzie. Moja babcia kupuje co sobotę "dla zdrowotności" Okupujący Plac Wolności chyba mają już dość życia bo bez względu na porę dnia i pogodę wyglądają na potwornie nim zmęczonych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...