Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Holowany samochód potrącił pieszą, kobieta zmarła

Utworzony przez Artur, 18 marca 2014 r. o 12:06
W tym wieku to powinien najpierw badania psychotechniczne przejść. Z naciskiem na techniczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policjanci wyjaśniają okoliczności..." - chyba jedyne co tu trzeba wyjaśnić, to co robił dziarski staruszek za kierownicą holowanego pojazdu...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policjanci wyjaśniają okoliczności..." - chyba jedyne co tu trzeba wyjaśnić, to co robił dziarski staruszek za kierownicą holowanego pojazdu...
No musi niestety pracować do 67 bez względu na wszystko !!!  Chcieliście tuska i czerwonych ,to teraz macie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadyga powinien dosiadać wózek inwalidzki lub prowadzać chodzić przed sobą a nie siadać za kierownicę auta. Tak to jest jak staruchy kierują autami i zabijają ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieszy idący jezdnią powinien ustępować pierwszeństwa pojazdom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć dziada w domu starców włożyć pampersa miedzy nogi wtedy dziad nie będzie zagrożeniem dla innych. A tu dziadowi samochodu się zachciewa ha ha. Jako pensjonariusz domu starców to taczką co najwyżej powinien kierować lub wózkiem w Tesco lub Biedronce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak się ta Pani nazywała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak się ta Pani nazywała
może jeszcze pośmiertną fotkę? niech sobie rodzina popatrzy w internecie, czemu nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jeszcze pośmiertną fotkę? niech sobie rodzina popatrzy w internecie, czemu nie...
  Pytanie o nazwisko bierze się stąd, że pytający pracuje dla jakiejś firmy zajmującej się odszkodowaniami i już grzeje silnik, żeby pojechać do Okrzei i zapytać gdzie mieszka Pani XYZ.   Smutne to, ale tak to się w niektórych przypadkach odbywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja  wiem jak ta Pani się nazywała była moją sąsiadko  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja  wiem jak ta Pani się nazywała była moją sąsiadko
No i co dalej ?? daj szybko twoje nazwisko  i tej pani !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja  wiem jak ta Pani się nazywała była moją sąsiadko
  To proszę napisać, za kilka dni czy nie było tak, że jeździli różni po miejscowości i nie pytali o tą z wypadku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...