Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Łączą szpital z ZOZ-em. Będą zwolnienia

Utworzony przez po co leczyć?, 16 marca 2012 r. o 08:47 Powrót do artykułu
Sami poumieramy bez leczenia i koszt mniejszy. W tej chwili zwierzęta mają lepszą opiekę zdrowotną niż my, dzwonię do weterynarza jak mi coś trzeba i jadę, jak nie ten to inny. Niedrogo i rzadko korzystam. Do lekarza mimo, że rzadko to czekać zawsze trzeba, a płaci się czy się korzysta czy też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że ten kto wtedy zdecydował o podziale teraz "uderza się w piersi" i przyznaje do błędu.Proszę nie czarować że zmian nie odczujemy.I tak z Wojciechowa (i innych ośrodków) to do B-c dostać się trudno,to jeszcze z urazem teraz z dworca będę drałował 1,5 km do szpitala. A tam kolejki pewnie będą straszne.Teraz na rtg człowiek poczekał godzinke w kolejce i miał.A w szpitalu już kiedyś czekałem pół dnia bo były badania i pacjenci szpitalni.PANIE STAROSTO "zdaniem urzędników zmiany nie będą praktycznie odczuwalne dla pacjentów" - zdanie pacjentów może być jednak inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Starosta!Do poradni będą wielomiesięczne kolejki,(teraz są dwie poradnie chirurgii,będzie jedna,a pacjentów dwa razy więcej,podobnie w poradnii kardiologicznej).Takie same jak nie większe kolejki będą do rtg.Pacjenci z Nocnej Opieki bedą czekać w wielogodzinnych kolejkach,bo przecież są pacjenci z Izby Przyjęć i oddiałów.Niech Starosta poda swój nr.tel kom. żebyśmy mieli gdze zadzwonić i podziękować za bałagan i cierpienia.Jeszcze raz brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poniedziałek byłam pacjentką poradni ortopedycznej,ok 17 dostałam skierowanie do rtg i po odstaniu kilku minut w kolejce miałam wykonane zdjęcie.Mimo że było już po godzinach pracy rtg i Pan robiący wspomniał że jestem czterdziestym którymś tam pacjentem wszystko odbyło się szybko i sprawnie a ja wróciłam ze zdjęciami do ortopedy.Czy w szpitalu też tak szybko będę załatwiona ? jeśli dojdą pacjenci szpitalni czy urazowi już na pewno do doktora ze zdjeciami nie zdążę.Wiem że sprzęt w przychodni jest nowy,czy ten w szpitalu to wytrzyma?Kto za to zapłaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Granda w biały dzień,może by tak starosta poeksperymentował ze szpitalem w Bychawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy że najpierw pójdę do laryngologa na Bednarską,a potem do rtg w Szpitalu i z powrotem na Bednarską?To ma być ułatwienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUZIK napisał:
Granda w biały dzień,może by tak starosta poeksperymentował ze szpitalem w Bychawie?
A to od czego macie Burmistrza. To niech sołtys załatwia sprawy Bełżyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zapaleniem płuc u ciebie czy u dziecka w środku zimy najpierw z bloków polecisz do rodzinnego do przychodni,stamtąd ze skierowaniem przebiegniesz się do szpitala na rtg i z wynikiem z powrotem do przychodni .Uf sam się zmęczyłem! Ale według urzędników uciążliwe to nie będzie!BRAWO ! za optymizm panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUZIK napisał:
Granda w biały dzień,może by tak starosta poeksperymentował ze szpitalem w Bychawie?
Zlikwidować niepotrzebne powiaty, a pieniądze przeznaczyć na lecznictwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PACJENT napisał:
Rozumiem że ten kto wtedy zdecydował o podziale teraz "uderza się w piersi" i przyznaje do błędu.Proszę nie czarować że zmian nie odczujemy.I tak z Wojciechowa (i innych ośrodków) to do B-c dostać się trudno,to jeszcze z urazem teraz z dworca będę drałował 1,5 km do szpitala. A tam kolejki pewnie będą straszne.Teraz na rtg człowiek poczekał godzinke w kolejce i miał.A w szpitalu już kiedyś czekałem pół dnia bo były badania i pacjenci szpitalni.PANIE STAROSTO "zdaniem urzędników zmiany nie będą praktycznie odczuwalne dla pacjentów" - zdanie pacjentów może być jednak inne.
Nikt się do błędu nie przyzna ,wtedy moda była na podziały i trzeba było dać pracę swoim partyjnym kolegom(podwójne dyrekcje,adm itp),teraz jest moda na połączenia a może koledzy się nie sprawdzili lub przestali być kolegami i trzeba pozorować reformatorskie działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PACJENT napisał:
Brawo Starosta!Do poradni będą wielomiesięczne kolejki,(teraz są dwie poradnie chirurgii,będzie jedna,a pacjentów dwa razy więcej,podobnie w poradnii kardiologicznej).Takie same jak nie większe kolejki będą do rtg.Pacjenci z Nocnej Opieki bedą czekać w wielogodzinnych kolejkach,bo przecież są pacjenci z Izby Przyjęć i oddiałów.Niech Starosta poda swój nr.tel kom. żebyśmy mieli gdze zadzwonić i podziękować za bałagan i cierpienia.Jeszcze raz brawo!
Telefonu nie mam ale adres poczty elektronicznej tak: pikula@powiat.lublin.pl zawsze możemy "podziękować" ! może ktoś to czyta? zresztą zawsze można dodać adresy redaktorów dyżurnych w naszej prasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEŁŻYCAK napisał:
Nikt się do błędu nie przyzna ,wtedy moda była na podziały i trzeba było dać pracę swoim partyjnym kolegom(podwójne dyrekcje,adm itp),teraz jest moda na połączenia a może koledzy się nie sprawdzili lub przestali być kolegami i trzeba pozorować reformatorskie działania.
Co chcesz to realizowanie głównego hasła wyborczego koalicjanta z PO - BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ !!! -oczywiście kolegom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUZIK napisał:
Granda w biały dzień,może by tak starosta poeksperymentował ze szpitalem w Bychawie?
STAROSTA ROBI EKSPERYMENTY I DZIWNE POZOROWANE REFORMY NA NASZYM ZDROWIU BO MIESZKAJĄC W BYCHAWIE TAM PRZECIEŻ NA TO POZWOLIĆ SOBIE NIE MOŻE BO LUDZIE WYWIEŹLI BY GO NA TACZKACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
N.D. napisał:
STAROSTA ROBI EKSPERYMENTY I DZIWNE POZOROWANE REFORMY NA NASZYM ZDROWIU BO MIESZKAJĄC W BYCHAWIE TAM PRZECIEŻ NA TO POZWOLIĆ SOBIE NIE MOŻE BO LUDZIE WYWIEŹLI BY GO NA TACZKACH.
Przecież tam mieszka on , cała jego rodzina i znajomi.Kolega jest dyrektorem zoz-u a i cała gmina to kumple z podwórka oraz partyjni którzy oddają solidarnie w kazdych wyborach na niego głosu.Nas to on ma w ... głębokim poważaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
N.D. napisał:
STAROSTA ROBI EKSPERYMENTY I DZIWNE POZOROWANE REFORMY NA NASZYM ZDROWIU BO MIESZKAJĄC W BYCHAWIE TAM PRZECIEŻ NA TO POZWOLIĆ SOBIE NIE MOŻE BO LUDZIE WYWIEŹLI BY GO NA TACZKACH.
Was w tych B-ach to jak widać niewiele obchodzi !!!,gdyby nie to że wielu naszych mieszkańców leczy się w L-nie to zobaczyli byście ilość wpisów tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad N.D. napisał:
Was w tych B-ach to jak widać niewiele obchodzi !!!,gdyby nie to że wielu naszych mieszkańców leczy się w L-nie to zobaczyli byście ilość wpisów tutaj.
cebularzy interesuje tylko własny mały światek zamkniety w kręgu Berger,Góra,Król,Machora itp, oni tu między sobą rozgrywają partię szachów obrzucając się pionkami.No czasami jakaś roszada czy szach,ale wtedy następuje odwrócenie uwagi(zmiana tematu) i jak przycichnie wracamy na szachownicę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukany wyborca napisał:
Przecież tam mieszka on , cała jego rodzina i znajomi.Kolega jest dyrektorem zoz-u a i cała gmina to kumple z podwórka oraz partyjni którzy oddają solidarnie w kazdych wyborach na niego głosu.Nas to on ma w ... głębokim poważaniu.
A my też głosujemy na PSL to dlaczego " nas ma w ... głębokim poważaniu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A my też głosujemy na PSL to dlaczego " nas ma w ... głębokim poważaniu"?
święta racja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie psl napisał:
święta racja!
myślisz że jakby w powiecie nie rządził psl tylko PO to nie robili by łączenia szpitali? może nie - z to by je zamknęli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
myślisz że jakby w powiecie nie rządził psl tylko PO to nie robili by łączenia szpitali? może nie - z to by je zamknęli
ale po czy pis też do moich ulubieńców nie należą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...