Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawdziwa przyczyna protestu??? - KASA Pani która jest najbardziej niezadowolona z powstania nowej fermy, z której ma sie wydzielać nieprzyjemny zapach sama posada mniejszą chodowlne... Nie zapach jej przeszkadza a zazdrość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hodowlę znawco,ale nie ortografii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie takie smrody się znosiło. Najważniejsze że będą nowe miejsca pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żyjcie w bezrobociu ... powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla futer!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to są właśnie wieśniaki. Jakby im za to dopłacili dodatki to problemu by nie było ,a jak nikt im za darmo pieniążków nie doda to się buntują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy wiejsko-miejski hrabia, renta lub emeryturka, tudzież zasiłek. Wiejski spokój i cisza. Jak ktoś chce czegos więcej niż wegetacja, zgnoić i zaszczuć. Wstyd mości panie i panowie, wstyd! Wieś nie jest do odpoczynku, wieś jest po to by zarabiać! A najlepsza jest miłość sąsiedzka, donosy i zastraszenia. To nie człowiek, to małpa oderwana od oazy spokoju. NIetety, takie rzeczy tylko w Polsce. Jeszcze raz, WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[background=rgb(238, 238, 238)]Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe?[/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bi napisał:
Typowy wiejsko-miejski hrabia, renta lub emeryturka, tudzież zasiłek. Wiejski spokój i cisza. Jak ktoś chce czegos więcej niż wegetacja, zgnoić i zaszczuć. Wstyd mości panie i panowie, wstyd! Wieś nie jest do odpoczynku, wieś jest po to by zarabiać! A najlepsza jest miłość sąsiedzka, donosy i zastraszenia. To nie człowiek, to małpa oderwana od oazy spokoju. NIetety, takie rzeczy tylko w Polsce. Jeszcze raz, WSTYD!
Jak świat światem na wsi trzymano (hodowano) zwierzęta: mieszkańcy wsi z tego żyli. W każdym gospodarstwie była krowa, kilka świń, kury. I smrodek też był u każdego. Teraz zwierząt na wsi ze świecą trzeba szukać, ale klientela Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej w co drugiej chałupie. I śmierdzi im wszystko. Jedna wielka patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś jest miejscem produkcji żywności. Tak było i będzie. Norki to luksus. To nie jest towar pierwszej potrzeby. I nie mówi się tutaj nic w jakich warunkach będą hodowane te zwierzaki, jak będą zabijane "humanitarnie" tlenkiem węgla. STOP FERMOM NOREK I ICH ZABIJANIU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irina napisał:
Wieś jest miejscem produkcji żywności. Tak było i będzie. Norki to luksus. To nie jest towar pierwszej potrzeby. I nie mówi się tutaj nic w jakich warunkach będą hodowane te zwierzaki, jak będą zabijane "humanitarnie" tlenkiem węgla. STOP FERMOM NOREK I ICH ZABIJANIU!!! [/quote] [quote name='Irina' timestamp='1348675036' post='678028'] Wieś jest miejscem produkcji żywności. Tak było i będzie. Norki to luksus. To nie jest towar pierwszej potrzeby. I nie mówi się tutaj nic w jakich warunkach będą hodowane te zwierzaki, jak będą zabijane "humanitarnie" tlenkiem węgla. STOP FERMOM NOREK I ICH ZABIJANIU!!!
od kiedy ironę obchodzą warunki w jakich hoduje się norki. Czyzby irina nagle dostała olśnienia i będzie obrońcą zwierzat? Zapraszam irinę do hodowli norek, niestety nie na lubelszczyżnie. Pokażę, jak hoduje się zwierzątka i zapewniam, ze hodowla jest bardziej humanitarna niz iriny podwórko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni lubią się myć a nawet kapać innym wystarcza powiedzenie: "śmierdzę więc jestem" - jak rozważa Ojciec Jan Klimiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwowałam próbę budowy takiej fermy w Świerzawie i Dobkowie .PO 4latach inwestorzy nie otrzymali pozwolenia na budowę .Była interpelacja poselska .Resort rolnictwa wypowiedział się ,że nie jest zainteresowany takimi fermami ,bo szkody są większe niż pożytek .Najbardzie zdenerowało mnie ochrona środowiska .Do takiej budowy potrzebne są 8 opini z ochrony środowiska np natężenie hałasu i inne dokładnie nie pamiętam .Nie znane też jak uciekające norki mają na środowisko ;czy to nie będzie ;barszcz Sosnowskiego;.Tam wójt występował razem z mieszkańcami.Nie jestem osobiście zainteresowana ,ale najbardziej boli mnie bezmyśność urzędników ,ochrony środowiska ,starostwa,wójta .Polityka to mało.Państwo wam płaci ,abyście chronili to państwo jego mieszkańców .Ci urzędnicy nie znają nawet podstaw prawnych .Gołym okiem widać lobby .Mało tego ludzie zaczynają robić śledztwa ;powiązania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezależna napisał:
Obserwowałam próbę budowy takiej fermy w Świerzawie i Dobkowie .PO 4latach inwestorzy nie otrzymali pozwolenia na budowę .Była interpelacja poselska .Resort rolnictwa wypowiedział się ,że nie jest zainteresowany takimi fermami ,bo szkody są większe niż pożytek .Najbardzie zdenerowało mnie ochrona środowiska .Do takiej budowy potrzebne są 8 opini z ochrony środowiska np natężenie hałasu i inne dokładnie nie pamiętam .Nie znane też jak uciekające norki mają na środowisko ;czy to nie będzie ;barszcz Sosnowskiego;.Tam wójt występował razem z mieszkańcami.Nie jestem osobiście zainteresowana ,ale najbardziej boli mnie bezmyśność urzędników ,ochrony środowiska ,starostwa,wójta .Polityka to mało.Państwo wam płaci ,abyście chronili to państwo jego mieszkańców .Ci urzędnicy nie znają nawet podstaw prawnych .Gołym okiem widać lobby .Mało tego ludzie zaczynają robić śledztwa ;powiązania.
Wszystko zależy od osoby,od nazwiska która się stara o taką budowę. ŚITWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy norki są jakimś zagrożeniem- agrometr.pl/hodowla-norek-czy-jest-w-tym-przyszlosc/ ? Czy chodzi o to by nie zabijać tych zwierząt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla zainteresowanych fermą .Ferma istnieje.Pan właściciel pali stare węże strażackie ze Świdnika ,śmierdzace odpady ,a całą wieś boi się nawet reagować.Ot układy.Po sąsiędzku mieszka policjant.Policja to ma poważanie w środowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...