Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Basen olimpijski w Lublinie droższy i z opóźnieniem

Utworzony przez olo, 30 września 2014 r. o 06:44 Powrót do artykułu
Rozumiem eksperta budowlanego który pomyli sie w wycenach... ale kurwa oi kilka milionów? Cot to kurwa za eksperty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w czasie budowy takie sprawy wychodzą jedyna uwaga dotyczy konsultacji z Pol.Zw Pływackim. Niby była od początku a ciągle coś nie gra w sprzęcie do pomiaru. Jeśli dopłacamy to powinniśmy już dziś mieć zagwarantowane zawody rangi co najmniej ME
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że niecka basenu ma wymiary uprawniające do zawodów na IO to nie powód, żeby nazywać ten basenik olimpijskim. Obiekt olimpijski to taki, na którym odbyły się zawody w ramach IO. No i ta widownia na 2100 widzów. Olimpiada to 2 po lekkiejatletyce dyscyplina pod względem frekwencji i zainteresowania. Ostatnie IO to widownia na trybunach od 15 do 17 tys widzów. Informacje sportowe i inwestycje sportowe Gminy Lublin winien podawać profesjonalnie Dyr Wydziału Sportu UM Miasta Lublin a nie ten gość co ma wysokie czoło i wszędzie się pcha do środków masowej dezinformacji. Nawet młodzieży zabrał chodzonego na Kraku w dniu 3 maja b.r. Bo prowincjusz musi się wybić kosztem innych. Nie się odbije d... od pieca ale niech szanyje swoich wyborców i podwaładnych z Ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że niecka basenu ma wymiary uprawniające do zawodów na IO to nie powód, żeby nazywać ten basenik olimpijskim. Obiekt olimpijski to taki, na którym odbyły się zawody w ramach IO. No i ta widownia na 2100 widzów. Olimpiada to 2 po lekkiejatletyce dyscyplina pod względem frekwencji i zainteresowania. Ostatnie IO to widownia na trybunach od 15 do 17 tys widzów. Informacje sportowe i inwestycje sportowe Gminy Lublin winien podawać profesjonalnie Dyr Wydziału Sportu UM Miasta Lublin a nie ten gość co ma wysokie czoło i wszędzie się pcha do środków masowej dezinformacji. Nawet młodzieży zabrał chodzonego na Kraku w dniu 3 maja b.r. Bo prowincjusz musi się wybić kosztem innych. Nie się odbije d... od pieca ale niech szanyje swoich wyborców i podwaładnych z Ratusza.
Pływanie to 2 dyscyplina IO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekałem z niecierpliwością na takie info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak niestety jest. Ja, kiedy budowałem dom "pomyliłem" się o 40 tysi. Ale to wyszło w trakcie budowy, że warto było to albo tamto zmienić lub dodać. Faktem jest, że basem wygląda imponująco. Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha "Dokupić system BMS" ale się uśmiałem Ludzie BMS to nie bułki w sklepie. Gratuluję fachowości magistratowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś pamięta czy był przetarg na budowę tego obiektu i pewnie kryterium była cena... A teraz nagle parę baniek w tą czy w tamtą co to za różnica przecież to nie z kieszeni włodarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak niestety jest. Ja, kiedy budowałem dom "pomyliłem" się o 40 tysi. Ale to wyszło w trakcie budowy, że warto było to albo tamto zmienić lub dodać. Faktem jest, że basem wygląda imponująco. Su
Tak i oni na etapie przetargu sie pomylili o parę baniek .... wolne żarty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak niestety jest. Ja, kiedy budowałem dom "pomyliłem" się o 40 tysi. Ale to wyszło w trakcie budowy, że warto było to albo tamto zmienić lub dodać. Faktem jest, że basem wygląda imponująco. Super
A zapłaciłeś grube pieniądze za projekt wyposażenia, wycenę tego wszystkiego? Nie, sam policzyłeś że będzie kosztować mniej więcej tyle a tyle. W przypadku basenu, są ludzie, którzy wzięli grube pieniądze za to, żeby takie rzeczy się nie zdarzały. Kamer nie przewidzieli? Systemu pomiaru czasu na basenie olimpijskim? To tak jakbyś napisał że żona przyjechała na budowę domu i Ci przypomniała że okna trzeba wstawić bo zapomniałeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy od kilku lat budują najnowocześniejsze lotnisko w Europie. Co kwartał okazuje się, że budowa będzie droższa. Już kosztuje ok. miliarda...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem eksperta budowlanego który pomyli sie w wycenach... ale ku*** oi kilka milionów? Cot to ku*** za eksperty?
Typie typie hola hola, projekt ma kosztować około 100 mln zł, i Ty sie dziwisz że się ktoś 5% pomylił? Tym bardziej że w trakcie wymyślono sobie jeszcze to i to. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typie typie hola hola, projekt ma kosztować około 100 mln zł, i Ty sie dziwisz że się ktoś 5% pomylił? Tym bardziej że w trakcie wymyślono sobie jeszcze to i to. 
  Tu się nawet nie tyle pomylili co związek pływacki zasugerował zmiany. A jeśli dokumentacja faktycznie była z 2009 to nie dziwne, że się trochę pozmieniało i to co w tamtym czasie było nowością dziś jest technologią przestarzałą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen w Lublinie potrzebny, nadal jest tłoczono na basenach które juz funkcjonują, także nie moge sie doczekać już nowego basenu, choć chętnych pewnie tez brakowało nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen w Lublinie potrzebny, nadal jest tłoczono na basenach które juz funkcjonują, także nie moge sie doczekać już nowego basenu, choć chętnych pewnie tez brakowało nie bedzie
pełna zgoda to co się dzieje na ar to masakra kupiłem karnet, ale zrezygnowałem- łeb na łbie jak to sie potocznie mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jest 1 stadion olimpijski we Wrocławiu. Taką miał nazwę i ma bo był areną zmagań olimpijczyków w 1936 r gdy Berlin był stolicą Olimpiady 1936 r. Ale nazywanie na wyrost baseniku w Lublinie świadczy o bardzo niskiej wiedzy sportowej tubylców a może jednego przybysza do Lublina a może dokładniej dogrywkowego Prezydenta. Tematy sportowe Miasta Lublin winien recenzować Dyrektor Wydziału Sportu UM Lublin. Czy takie wpychanie się do wszystkich spraw Gminy Tego Pana co ma wysokie czoło nie jest denerwujące i śmieszne. Akurat na sporcie zna się jak byk na gwiazdach ale zawsze chce być gwiazdą. Gorzej, że nasi prasa POwiela ten cyrk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basen jest nazywany olimpijskim bo wymiary olimpijskie, znawco... a Stadion Olimpijski we Wrocławiu nazywa się tak ze względu na rozegranie na nim III Igrzysk Niemieckich w 1930. Nie było tam żadnych zawodów w 1936 roku
W Polsce jest 1 stadion olimpijski we Wrocławiu. Taką miał nazwę i ma bo był areną zmagań olimpijczyków w 1936 r gdy Berlin był stolicą Olimpiady 1936 r. Ale nazywanie na wyrost baseniku w Lublinie świadczy o bardzo niskiej wiedzy sportowej tubylców a może jednego przybysza do Lublina a może dokładniej dogrywkowego Prezydenta. Tematy sportowe Miasta Lublin winien recenzować Dyrektor Wydziału Sportu UM Lublin. Czy takie wpychanie się do wszystkich spraw Gminy Tego Pana co ma wysokie czoło nie jest denerwujące i śmieszne. Akurat na sporcie zna się jak byk na gwiazdach ale zawsze chce być gwiazdą. Gorzej, że nasi prasa POwiela ten cyrk.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...