Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bal gimnazjalny Międzyrzec w knajpie

Utworzony przez Matka, 19 grudnia 2012 r. o 17:33
W Gimnazjum Nr 1 w Międzyrzecu Podl. bal gimnazjalny jest organizowany w Panoramie, gdy mi córka o tym dziś powiedziała nie wierzyłam własnym uszom. Zastanawiam się kto wpadł na taki pomysł ? Jak Rada Rodziców i Dyrekcja to zaakceptowała ? Jak 16-letnie dzieci mogą bawić się w lokalu w którym jest alkohol i jest on otwarty w tym czasie również dla innych gości? Moja córka na ten "bal" nie pójdzie, osobiście uważam, że nie jest to odpowiednie miejsce na zabawę dla 16-latków ! A Wy co o tym sądzicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka napisał:
W Gimnazjum Nr 1 w Międzyrzecu Podl. bal gimnazjalny jest organizowany w Panoramie, gdy mi córka o tym dziś powiedziała nie wierzyłam własnym uszom. Zastanawiam się kto wpadł na taki pomysł ? Jak Rada Rodziców i Dyrekcja to zaakceptowała ? Jak 16-letnie dzieci mogą bawić się w lokalu w którym jest alkohol i jest on otwarty w tym czasie również dla innych gości? Moja córka na ten "bal" nie pójdzie, osobiście uważam, że nie jest to odpowiednie miejsce na zabawę dla 16-latków ! A Wy co o tym sądzicie ?
Szanowna Matko, to miejsce jest idealne dla tej grupy wiekowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to fajny pomysł. nie widze tu nic złego. twoja córka nie musi przychodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to fajny pomysł. nie widze tu nic złego. twoja córka nie musi przychodzić
"Fajny pomysł" - Rodziców już powaliło W tej szkole nawet na zwykłych dyskotekach dzieciaki piją alkohol, a co będzie w knajpie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozbyto się problemu. Nie jej miejsce, nie jej klocki, nie jej problem. Róbta co chceta. W żyłę , w gardło, w d...ę. By żyło się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo kto to w ogóle wymyślił bal gimnazjalistów?? nie rodzice?? jak bal to bal!!! trzeba się dobrze bawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła ma z główki. Nauczyciele idą w gości. Coś się stanie. Dyrektor powie że to było poza terenem szkoły. Dzieciaki się cieszą bo piekła nie ma. Kłopot dla myślących rodziców. Bo to oni ponoszą odpowiedzialność za nieletnich. Szanowna Pani matko ma Pani wiele racji. Współczuję Pani i Pani córce która w tym wieku może nie rozumieć Pani decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoła ma z główki. Nauczyciele idą w gości. Coś się stanie. Dyrektor powie że to było poza terenem szkoły. Dzieciaki się cieszą bo piekła nie ma. Kłopot dla myślących rodziców. Bo to oni ponoszą odpowiedzialność za nieletnich. Szanowna Pani matko ma Pani wiele racji. Współczuję Pani i Pani córce która w tym wieku może nie rozumieć Pani decyzji.
Córka nawet jeżeli zrozumie to prawdopodobnie będzie czuła się napiętnowana przez rówieśników że zamiast spoko staruszków ma wapniaków i dinozaurów .Sam mam dzieci w tym wieku i dla nich nawet muzyka z lat mojej młodości to jest średniowiecze , nie mówiac zasadach i wierze .Tym bardziej panią popieram .Poza tym to od rodziców a nie od szkoły zależy gdzie i w jaki sposób bawią sie dzieci .Pozdrawiam i życzę wesołych swiąt .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Córka nawet jeżeli zrozumie to prawdopodobnie będzie czuła się napiętnowana przez rówieśników że zamiast spoko staruszków ma wapniaków i dinozaurów .Sam mam dzieci w tym wieku i dla nich nawet muzyka z lat mojej młodości to jest średniowiecze , nie mówiac zasadach i wierze .Tym bardziej panią popieram .Poza tym to od rodziców a nie od szkoły zależy gdzie i w jaki sposób bawią sie dzieci .Pozdrawiam i życzę wesołych swiąt . [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1356092022' post='712407'] Córka nawet jeżeli zrozumie to prawdopodobnie będzie czuła się napiętnowana przez rówieśników że zamiast spoko staruszków ma wapniaków i dinozaurów .Sam mam dzieci w tym wieku i dla nich nawet muzyka z lat mojej młodości to jest średniowiecze , nie mówiac zasadach i wierze .Tym bardziej panią popieram .Poza tym to od rodziców a nie od szkoły zależy gdzie i w jaki sposób bawią sie dzieci .Pozdrawiam i życzę wesołych swiąt .
Być dobrym rodzicem i rozumnie wychowywać dziecko jest dużo trudniej niż zostać Tatą I Mamą.Wystarczy w klasie dwie trzy osoby ,kórym nie wywietrzało z głowy "tzw wychowanie bezstresowe" i nagają ton całej klasie reszta najczęściej się nieodzywa albo ma to poprostu w nosie a potem wychodzą takie kwiatki jak bal dzieci w knajpie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://stopsyjonizmo...ozg-przewodnik/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzję o tym, gdzie będzie bal podejmują rodzice, a dokładnie Rada Rodziców. Jeśli chodzi o młodzież to bez względu na to czy będą mieli swoją imprezę w szkole, lokalu czy w innym miejscu to jak zechcą to znajdą okazję żeby zapalić czy napić się alkoholu. Nikt nie ma prawa sprawdzać co mają " za pazuchą", bo przecież to karygodne i niedopuszczalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwona, sens balu jest tylko w szkole. Reszta to pie/przenie bez sensu. Nie zwalaj na rodziców tylko zrób bal w szkole albo nie rób go wcale. Szkoła, uczeń, bal,podsumowanie, nauka zabawy, integracja uczniów ze szkołą a szkoły ze środowiskiem - rozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podoba się? to nie puszczać bachorów na bal. i po sprawie. my jesteśmy bardzo zadowoleni z tej propozycji rady rodziców, aby bal zorganizować w panoramie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie podoba się? to nie puszczać bachorów na bal. i po sprawie. my jesteśmy bardzo zadowoleni z tej propozycji rady rodziców, aby bal zorganizować w panoramie
Nikt ci nie broni żeby twoje BACHORY jak piszesz bawiły się w panoramie .A co do puszczania to jak jest alkochol i luz to jest i puszczanie(się) .No ale jaki owoc-taka skórka , jaka mama-taka córka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nikt ci nie broni żeby twoje BACHORY jak piszesz bawiły się w panoramie .A co do puszczania to jak jest alkochol i luz to jest i puszczanie(się) .No ale jaki owoc-taka skórka , jaka mama-taka córka .
mamo córko skórko, alkohol pisze się przez h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Rodzice. Bal gimnazjalny odbędzie się w Panoramie w sali restauracyjnej, przy zamkniętych drzwiach. Zarówno jak w szkole tak i w Panoramie rodzice będą kontrolowali swoje dzieci . Alkohol nie będzie udostępniany nieletnim. Po rozpoczęciu balu drzwi zostaną natychmiastowo zamknięte.Problem z dekoracjami jest z głowy, iż sala jest naprawdę bardzo przyzwoita. Zasugerowanie balu gimnazjalnego w tym miejscu nie jej poprzedzone kaprysem dyrekcji , bądź nauczycieli . Moim zdaniem będzie lepiej upilnować dzieci w takim lokalu , szkoła młodzieży jest bardzo dobrze znana i jeżeli chodzi o papierosy bądź alkohol znacznie prościej byłoby im coś wymyślić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Rodzice. Bal gimnazjalny odbędzie sie w bu/de/....u. przy drzwiach zamkniętych. W szkole dzieci niczego sie nie nauczą, za to w knajpie. Alkohol nawet jak się pojawi to dziecko nie bedzie ukarane bo jest poza szkołą. Nasza szkoła ma problem dekoracji z głowy, bo po cóż integrować dzieci przy strojeniu sali to takie nie na czasie. Zastanawialiśmy sie nawet czy na pogrzeb nie wynajmować kobiet. które płakałyby i byłoby to nowoczesne i "przyzwoite". A poza tym dzieci powinno się trzymać jak najdalej od szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego wymagać od dzieci skoro rodziców najpierw należałoby edukować.Może wychodzą z założenia,że dobrego knajpa nie zepsuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w panoramie jest piękna sala, profesjonalne nagłośnienie, żeby tylko ta dzicz gimnazjalna nie zdewastowała lokalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w panoramie jest piękna sala, profesjonalne nagłośnienie, żeby tylko ta dzicz gimnazjalna nie zdewastowała lokalu
Też o tym pomyślałam-szkoda lokalu na takich "klientów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...