Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Axxeco- nowy deweloper w Puławach

Utworzony przez Krzysztof, 30 stycznia 2015 r. o 09:55
Witam, poszukuję opinii o nowym deweloperze, który pojawił się w Puławach. Buduje przy ul.Sosnowej w okolicach Mak Domu. Proszę też o wypowiedz osoby, które kupiły od tej firmy mieszkanie. Ewentualnie u kogo polecacie zakup nowego mieszkania w Puławach? Z góry dzięki za odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syf kila i mogiła deweloper już nawet usunol informacje i nie chwali się ostatnia realizacja "domy w stokrotkach" kombinator i cwaniak, chętnie opowiem jaworzniaków30@gmail.com Obszerny temat o nim na moje osiedle i trójmiasto.pl wystarczy wpisac forum axxeco w gogle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem jakiś czas temu na spotkaniu z nim. wydawal sie ok. do rzeczy mowil o calej budowie. prosze podpowiedziec na co bardziej zwrocic uwage jesli zakupie d niego mieszkanie. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja również poszukuję informacji na temat tego dewelopera. Może pierwsi właściciele mieszkań się już wypowiedzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na odbiór mieszkania ale jak narazie masakra wiele niedociągnięć i uchybień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co słyszałem kilka ekip tam się zmieniało aby poprawiać po poprzednich to co spartolone. Dodatkowo łapią klientów jak popadnie. Dziwne, że jedni płacą za mieszkanie 3800, inni 3500 a następni nawet 2700/m2. Widać developer chce się na szybkości pozbyć mieszkań. Inni developerzy w Puławach trzymają cenę i nie puszczają z obniżkami po 1200/m2. Powodzenia tym co kupią w Axxeco, skuszeni ceną :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, czy mogły ktoś się wypowiedzieć na temat dewelopera Mak Dom w Puławach , interesuje mnie osiedle Słoneczne Piaski II ul. Sosnowa. Proszę o opinię osób, które może już mieszkają w Słonecznych Piaskach I, nie wiem czy warto pakować się w mieszkanie czy szukać innego dewelopera, dziękuję za pomoc i odpowiedzi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś ma już jakieś informacje na temat bloku i dewelopera? Zastanawiam się nad zakupem mieszkania. Ale szukam opinii i nie są zadowalające, jednak są dość stare bo sprzed 5 lub 6 lat w trójmieście. Może jakiś mieszkaniec może się wypowiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...