Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autostrady zakorkowane. Kierowcy stoją godzinę przy bramkach poboru opłat

Utworzony przez Robert, 26 lipca 2014 r. o 20:59
XXI wiek a u nas średniowiecze. Nie można zrobić czegoś na wzór nalepek na szybę z kocem podobnym do kodu na fakturach i do tego konto internetowe po zarejestrowaniu plus coś dla smartfona ? A może jak płatnośc za parkowanie w wiekszości miast Polski. Nazwy pełnej nie podam bo... ale wystarczy wklepać w google mobilny parking    Po co meczyć ludzi jakimiś gównia..mi urządzeniami za 100 zł w promocji. Jak komóś to coś raz w roku będzie potrzebne.  Ale u nas lepiej pianę toczyć na tasmy, tupolewy, wizyty cba, odwołania rządu itp pierdy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI wiek a u nas średniowiecze. Nie można zrobić czegoś na wzór nalepek na szybę z kocem podobnym do kodu na fakturach i do tego konto internetowe po zarejestrowaniu plus coś dla smartfona ? A może jak płatnośc za parkowanie w wiekszości miast Polski. Nazwy pełnej nie podam bo... ale wystarczy wklepać w google mobilny parking    Po co meczyć ludzi jakimiś gównia..mi urządzeniami za 100 zł w promocji. Jak komóś to coś raz w roku będzie potrzebne.  Ale u nas lepiej pianę toczyć na tasmy, tupolewy, wizyty cba, odwołania rządu itp pierdy. 
przepraszam wszystkich za błędy, jak przeczytałem to mi się włosy zjeżyły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie autostrady jak i ten premier i rząd !!!!  żenada,wszystko takie POsrane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA MIEĆ POD SUFITEM ŻEBY KORZYSTAĆ W POLSCE Z TYCH PSEUDO AUTOSTRAD.JA JEZDŻĘ DROGAMI KRAJOWYMI I WOJEWÓDZKIMI,A ZAOSZCZĘDZONE PIENIĄDZE PRZEZNACZAM NA DOBRY OBIAD W  RESTAURACJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA MIEĆ POD SUFITEM ŻEBY KORZYSTAĆ W POLSCE Z TYCH PSEUDO AUTOSTRAD.JA JEZDŻĘ DROGAMI KRAJOWYMI I WOJEWÓDZKIMI,A ZAOSZCZĘDZONE PIENIĄDZE PRZEZNACZAM NA DOBRY OBIAD W  RESTAURACJI.
Tępe buce,wybudowali za unijne pieniądze a teraz nie wiedzą sami ile łupić z Polaków,zachłysnęli się mamrotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie autostrady jak i ten premier i rząd !!!!  żenada,wszystko takie POsrane.
Na samą myśl o zmianie" wadzy"wszystko się zatyka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na samą myśl o zmianie" wadzy"wszystko się zatyka!
Mam odPOwiedni dla ciebie przetykacz !!!  nie jednemu komuchowi już to POmogło bu,ha,ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępe buce,wybudowali za unijne pieniądze a teraz nie wiedzą sami ile łupić z Polaków,zachłysnęli się mamrotem.
Za tanie są i dlatego takie korki na nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"będą musieli cofać na autostradzie"   Jestem szokowany policja karze cofać na autostradzie?   A nie można zrobić opłaty karnej w postaci np. 250% normalnej opłaty "za niemanie bilecika" zamiast stwarzać takimi durnym regulaminem zagrożenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...