Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak wandali na plakat wyborczy prezydenta

Utworzony przez Jozef, 10 października 2014 r. o 19:16
Panie Prezydencie,  jestem Pana zwolennikiem, patrząc przez pryzmat dotychczasowych efektów w mieście.  Żaden kandydat na  Prezydent nie dorasta do takiej funkcji, to harcerzyki /z całym szacunkiem do harcerzy/ którzy mocni są jedynie w gębie jak np Stefaniuk. Te harcerzyki  będą Pana nękać, krytykować, opluwać, co charakterystyczne jest, przede wszystkim, dla Kaczyńskiego i jego sekty. Trzymaj się Pan mocno i kreśl Pan śmiało dalsze plany rozwoju miasta. Mam świadomość niedostatków i....zapewne podstaw do Pana krytyki. Ona powinna przewijać się w dyskusjach, dyskusjach konstruktywnych, czego nie ma zwłaszcza w pisie. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nigdy nie byłeś dalej jak w Ciciborze. Pojedziemy choćby do Siedlec i poczuj różnice. Biała zatrzymała się w rozwoju odkąd ten władca zasiadł na stołku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nigdy nie byłeś dalej jak w Ciciborze. Pojedziemy choćby do Siedlec i poczuj różnice. Biała zatrzymała się w rozwoju odkąd ten władca zasiadł na stołku.
Piotrze, cofnęła się o 50 lat ! Gospodarczo, kulturalnie i demograficznie co każdy widzi, no chyba że siedzi za przyciemnionymi szybami magisratu które bardzo zmieniają ludziom optykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrze, właśnie przeprowadziłem się z Siedlec, gorszej dziury i stagnacji nie widziałem. Znałem Białą sprzed wielu lat i Jej przobrażenia w ostatnim okresie. Na marginesie, zostaw Cicibor w spokoju, to ładna wieś z widocznym postępem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała to dno. Mieszkam od 15 lat w Warszawie , tam jest całkiem inna mentalność ludzi. Parę tygodni temu byłem w bialskim klubie. Ochroniarze napuszeni byle jak ubrani jakieś " sapy" mieli do mnie. Nawet nie wiedzieli kim jestem i jaki jazgot mogę im zrobić. Myśleli frajerzy, że są państwem w państwie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu panu już trzeba podziękować,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu panu już trzeba podziękować,
stawiając wyborczy krzyżyk przy nowym kandydacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...