Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arabski szejk raził prądem, zgwałcił i przejechał autem. Został uniewinniony (wideo)

Utworzony przez crx, 12 stycznia 2010 r. o 12:49
Jakoś pochowali się obrońcy praw człowieka-no cóż taka konkluzja-to chyba nie jest "ich człowiek".....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli miał "pomroczność jasną"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest straszne jak można mieć tyle nienawiści w sobie przerażający film:/ jestem w szoko atego całegop ksieciunia z tych emiratów powinni tak samo urządzić straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce też jest sporo takich szejków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ TO TAKA SAMA DZICZ JAK U NAS ,JAK SIE DORWALI DO KORYTA TO SIE CHAMOM WE ŁBACH POMIESZŁO OD DOBROBYTU .PRZYKŁAD SZTANDAROWY TO POMROCZNOŚC JASNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam prosbe do redakcji Dziennika wschodniego...nie przytaczajcie artykulow starych jak swiat...to nagranie widzialem przed dwoma laty juz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka mi rzecz kilku dzikusów się pokłóciło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich arabusów powinno sie zlikwidować,dzicz chodząca w turbanach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://religiapokoju.blox.pl/html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...