Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aplikacja Dermaveel. AZS.

Utworzony przez marcin76, 27 listopada 2014 r. o 00:18
...
Ostatnio edytowany 3 marca 2015 r. o 23:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajdziesz w google play, wystarczy wpisać Dermaveel. Aplikacji nie znam ale stosuje ten krem na azs u córki, bardzo skuteczny, złagodził swędzenie jak nic innego, skóra dużo gładsza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aplikacja bardzo fajna. Jest przydatna bardzo jak dziecko nie chce dac się posmarowac. Mój synek już teraz sam krzyczy, żeby go posmarowac:) a dermaveel sam w sobie skuteczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko ma zainstalowaną tę aplikacje w swoim telefonie i często z niej korzysta. Oczywiście dowiedzieliśmy się o niej przypadkiem - przy zakupie Dermaveel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainstalowałam tę aplikację i przyznaje, że młody się nią zainteresował :) Jest bezpłatna, kolorowa, prosta w obsłudze, wręcz intuicyjna. Fajna sprawa dla małych atopików. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko dla małych :P Duży atopik również się aplikacją zainteresuje :) Poza tym duzi atopicy mają często wiele na głowie i zapominają nawet o braniu leków :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwijmy rzecz po imieniu - duzi atopicy mają często SKLEROZĘ :D dlatego ta aplikacja może okazać się dla nich bardzo pomocna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja na AZS stosuje krem Oillan Med+ pomaga mi zwalczyć objawy. Kiedyś też ktoś mi to polecił więc dobrą radą dziele się dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stosuje balsam intensywnie natłuszczający z programu oillan med+ . Jest skuteczny , skóra jest gładka , delikatna i nie swędzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...