Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przestańcie wkręcać ludzi w te głupoty. To jest zbieranie danych na  wielką skalę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banderowcom  i ich potomkom napewno nikt nie bedzie pomagal oddajcie  polskie miasto lwow, ruscy przynajmniej umia sie upomniec o swoje a nasze wladze ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem intencji tego teksu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banderowcom  i ich potomkom napewno nikt nie bedzie pomagal oddajcie  polskie miasto lwow, ruscy przynajmniej umia sie upomniec o swoje a nasze wladze ....
Jako Polak lepiej naucz się szanować własny język i pisz poprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie brak świadomosci a lenistwo! Po prostu przy zakupie każdego sprzętu powinna być pobierana kaucja np. bateria -1 PLN, telewizor -20 PLN, pralka -16 PLN i zwracana przy oddaniu ich do utylizacji !!! No tak,  ale na takie proste rozwiązania stać tylko socjalistów, więc problem pozostanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten "projekt" ma dwa cele: wyciągnięcie danych osobowych i przy okazji drenaż kieszeni podatnika... a co to ma wspólnego z pralką i ukraińcami ... nie wiem ?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie brak świadomosci a lenistwo! Po prostu przy zakupie każdego sprzętu powinna być pobierana kaucja np. bateria -1 PLN, telewizor -20 PLN, pralka -16 PLN i zwracana przy oddaniu ich do utylizacji !!! No tak,  ale na takie proste rozwiązania stać tylko socjalistów, więc problem pozostanie!
W Polsce to jest inaczej. Jak kupiłem samochód z Niemiec to przy rejestracji zapłaciłem 500zł za recykling. Przy złomowaniu zamiast oddac kasę to zapłaciłem następne 500zł. Oto Polska. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Projekt obejmujący też m.in. zakup pojemników opiewa na 1,3 miliona euro, z czego 1,2 dała Unia Europejska, a beneficjentem jest Rada Miasta Lwów." - brakuje 0,1 mln euro, niby drobiazg w skali miasta, ale dlaczego wydawać go na tak idiotyczny cel? co ma z tego Lublin i jego mieszkańcy?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Projekt obejmujący też m.in. zakup pojemników opiewa na 1,3 miliona euro, z czego 1,2 dała Unia Europejska, a beneficjentem jest Rada Miasta Lwów." - brakuje 0,1 mln euro, niby drobiazg w skali miasta, ale dlaczego wydawać go na tak idiotyczny cel? co ma z tego Lublin i jego mieszkańcy?
pozostała część  0,1 mln to WSPÓLNY wkład własny Lublina i Lwowa, a Lublin ma z tego oprócz zwiększania wiedzy i ekoświadomości (poprzez kampanie w radio, tv, mpk, internecie i w szkołach) zakup wielkich i mniejszych kontenerów na zbiórkę elektrośmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli i u mnie. Miałem dwie baterie które leżą do wyrzucenia przy okazji zakupów w pewnej niemieckiej sieci. Powiedziałem że im dam i niech sami je zutylizują... popatrzyli się jak na idiotę... To żadna ankieta, a zwyczajne zbieranie danych osobowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie brak świadomosci a lenistwo! Po prostu przy zakupie każdego sprzętu powinna być pobierana kaucja np. bateria -1 PLN, telewizor -2 0 PLN, pralka -16 PLN i zwracana przy oddaniu ich do utylizacji !!! No tak, ale na takie proste rozwiązania stać tylko socjalistów, więc problem pozostanie!
Płacimy przy zakupie nowego sprzętu, jest taka opłata nazywa się KGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten "projekt" ma dwa cele: wyciągnięcie danych osobowych i przy okazji drenaż kieszeni podatnika... a co to ma wspólnego z pralką i ukraińcami ... nie wiem ?!?
Dlatego wszelkiej maści ankieterzy słyszą z moich ust krótką,ale sprecyzowaną odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL - prosze nie brać udziału w tej idiotycznej akcji !!!! NIE OSMIESZAJMY SIĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stara pralka dla banderowców ubogich, a dla kogo na UA jadą w setkach samochochody kosztyjące w PL 150-200 tys. zł. zapewne dla tych, którzy mordowali naszych obywateli. Teraz niech jedzą kit z okien. Pora przestać i wsółczuć i pomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...