Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Duda w Puławach.

Utworzony przez wyborca, 1 kwietnia 2015 r. o 01:18 Powrót do artykułu
Skoro to człowiek Kaczyńskiego to wiadomo że oszukuje wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogę rozwoju? I to mówi ten co jeszcze niedawno chciał karać więzieniem za in vitro? Spieprzaj dziadu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dmuchał we flagi skoro na sali widowiskowej zatrzepotały? A może to cud?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pokazali w szczególnie były włodarz z tej formacji jak wygląda rozwój za ich rządów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj na spotkaniu z kandydatem na prezydenta dr Andrzejem Dudą.Pierwsza refleksja to porównanie jego z obecnym prezydentem. Wspaniały młody człowiek o wielkiej inteligencji.Urodzony przywodca.Zatroskany losem kraju,majacy wizję prezydentury.Wszyscy obecni na spotkaniu byli zachwyceni tym człowiekiem.Burza oklasków przerywała wspaniałe wystąpienie i akceptację jego programu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrwijmy Polske z łap POskomuny!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to człowiek Kaczyńskiego to wiadomo że oszukuje wyborców
 
Drogę rozwoju? I to mówi ten co jeszcze niedawno chciał karać więzieniem za in vitro? Spieprzaj dziadu!
O czym ty piszesz ? komunistyczna,czerwona świnio !!! wichrzycielu i zaprzańcu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj na spotkaniu z kandydatem na prezydenta dr Andrzejem Dudą.Pierwsza refleksja to porównanie jego z obecnym prezydentem. Wspaniały młody człowiek o wielkiej inteligencji.Urodzony przywodca.Zatroskany losem kraju,majacy wizję prezydentury.Wszyscy obecni na spotkaniu byli zachwyceni tym człowiekiem.Burza oklasków przerywała wspaniałe wystąpienie i akceptację jego programu.....
Wspaniały chyba dla elektoratu 60+ co łatwo im kit wcisnąć.Marionetka Kaczora dno. A propo wykształcenia, przewinołem się przez wiele uczelni i jeszcze mądrego doktorka tam nie spotkałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz ? komunistyczna,czerwona świnio !!! wichrzycielu i zaprzańcu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały chyba dla elektoratu 60+ co łatwo im kit wcisnąć.Marionetka Kaczora dno. A propo wykształcenia, przewinołem się przez wiele uczelni i jeszcze mądrego doktorka tam nie spotkałem.
Sprzątając tylko sracze na tych uczelniach,no to jak mogłeś sPOtkać ? wcale nie jestem zdziwiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj na spotkaniu z kandydatem na prezydenta dr Andrzejem Dudą.Pierwsza refleksja to porównanie jego z obecnym prezydentem. Wspaniały młody człowiek o wielkiej inteligencji.Urodzony przywodca.Zatroskany losem kraju,majacy wizję prezydentury.Wszyscy obecni na spotkaniu byli zachwyceni tym człowiekiem.Burza oklasków przerywała wspaniałe wystąpienie i akceptację jego programu.....
bierz połowę albo zmień dilera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając wasze komentarze i czytam młody uczciwy i same naj to co miał wspólnego z kolegą zięcia Lecha i ze Skokami czy jego działania  nie  były na szkodę nas wszystkich zasłania się niepamięcią  a taką obrony obierają tylko przestępcy to po co nam prezydent który nie będzie pamiętał co obiecał  który nie pamięta że prezydent ma nas reprezentować 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając wasze komentarze i czytam młody uczciwy i same naj to co miał wspólnego z kolegą zięcia Lecha i ze Skokami czy jego działania  nie  były na szkodę nas wszystkich zasłania się niepamięcią  a taką obrony obierają tylko przestępcy to po co nam prezydent który nie będzie pamiętał co obiecał  który nie pamięta że prezydent ma nas reprezentować 
Błądzisz CYCU !!  Skoki, przynajmniej ten Wołomiński opanowali POlszewicy,Komoruski & synowie WSI [ długie ramię Moskwy ] i inne organizacje POstsowieckie i przestępcze. Pieniądze szły na finansowanie tychże i na zwalczanie opozycji i demokracji w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, którzy w tak ohydny sposób wyrażają się o bliźnich /komuchy itd./ to zapewne wyszli ze mszy, gdzie ich uświadamiał ich idol tow. rydzok, kanalia , złodziej, cynik, szkodnik Polski i Kościoła w Polsce ! Czy należy coś dodawać ? NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, którzy w tak ohydny sposób wyrażają się o bliźnich /komuchy itd./ to zapewne wyszli ze mszy, gdzie ich uświadamiał ich idol tow. rydzok, kanalia , złodziej, cynik, szkodnik Polski i Kościoła w Polsce ! Czy należy coś dodawać ? NIE
Takim wpisem " barania głowo " tylko się w to wpisujesz,wcale nie jesteś lepszy. Widzę że oszołomów nie brakuje,ciebie CYCU też mocno poniosło,jakbym Niesiołowskiego słyszała...  ech..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błądzisz CYCU !!  Skoki, przynajmniej ten Wołomiński opanowali POlszewicy,Komoruski & synowie WSI [ długie ramię Moskwy ] i inne organizacje POstsowieckie i przestępcze. Pieniądze szły na finansowanie tychże i na zwalczanie opozycji i demokracji w naszym kraju.
Zal mi takich ludzi którzy poddani indoktrynacji bredzą bzdury, ohydne kłamstwa ! Czy przystoi to komuś kto twierdzi, że jest katolikiem ! Tak naucza Kościół ! Tak nauczał Chrystus  !!!!! Człowieku, żeby znać prawdę trzeba tylko poszukać tam wszystko pisze ! kto kradnie - zobacz skoki - bierecki ! za 10 lat pracy oszczędności na kontach oczywiście zagranicznych - ponad 78 mln dolarów  !!! Zobacz podły człecze ile jestem w stanie zarobić przez życie ! Patrz twój idol kaczor - kilkadziesiąt udziałów w spółkach wartości kilkunastu milinów złotych !  Czy trzeba cośc dodawać ! To są "czyści " ludzie  to kanalie żerujące na takich mniej świadomych ludziach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa  !!!  ale ci komuchy sprały ten sagan !!!  POzbawiona jesteś całkiem samodzielnego myślenia,jak nawet możesz dać się tak manipulować ? czy aż tak duży wpływ mają na ciebie media mętnego nurtu ? Co wobec tego w Skoku Wołomin robił Komoruski & synowie,WSI-długie ramię Moskwy i uśpiona jak do tej POry agentura POstsowiecka w naszym kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, którzy w tak ohydny sposób wyrażają się o bliźnich /komuchy itd./ to zapewne wyszli ze mszy, gdzie ich uświadamiał ich idol tow. rydzok, kanalia , złodziej, cynik, szkodnik Polski i Kościoła w Polsce ! Czy należy coś dodawać ? NIE
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, którzy w tak ohydny sposób wyrażają się o bliźnich /komuchy itd./ to zapewne wyszli ze mszy, gdzie ich uświadamiał ich idol tow. rydzok, kanalia , złodziej, cynik, szkodnik Polski i Kościoła w Polsce ! Czy należy coś dodawać ? NIE
Nie masz się co tak bulwersować,komuchy to całe i jedyne zło jakie się dotychczas zapisało w historii Polski,nie rospisując się długo i szeroko to tylko dodam że to na ich  "ruinach,zwłokach " nierozliczone w żaden sposób z agentury,konfidencji i płatnych pachołkow Moskwy,powstały polszewickie partie które trwają dzisiaj i łupią nas jako naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz ? komunistyczna,czerwona świnio !!! wichrzycielu i zaprzańcu !!!
Napisał prawdę o PiSopatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...