Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AMSPN Hetman Zamość – Łada 1945 Biłgoraj 2:3, pozostałe wyniki IV ligi

Utworzony przez ja, 19 kwietnia 2015 r. o 22:03
Skąd ta liczba 400 przy opisie meczu Hetman - Łada????? 400 to było ludzi pod krytą i po bokach krytej. A kibice Hetmana pod zegarem? A kibice Łady??? Liczba zaniżona ponad dwa razy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzów było dużo więcej w młynie Hetmana było ok 300 + kryta i po bokach ok 200 + klatka Łada 100 więc ta osoba co napisała o widzach 300 to chyba na meczu nie była. Szkoda tylko, że Hetman przegrał, ale prawdę powiedziawszy to Łada w II połowie w 10 była lepsza od Hetmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzów było dużo więcej w młynie Hetmana było ok 300 + kryta i po bokach ok 200 + klatka Łada 100 więc ta osoba co napisała o widzach 300 to chyba na meczu nie była. Szkoda tylko, że Hetman przegrał, ale prawdę powiedziawszy to Łada w II połowie w 10 była lepsza od Hetmana.
Ty też zaniżasz liczbę widzów. Hetmana było więcej w młynie niż 300. Tak samo Łady było więcej w klatce. Co do przebiegu meczu masz niestety racje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty też zaniżasz liczbę widzów. Hetmana było więcej w młynie niż 300. Tak samo Łady było więcej w klatce. Co do przebiegu meczu masz niestety racje. 
Być może było i więcej ale nie chciałem przesadzić na oko tak mi to wyglądało, iż 300 w młynie ale mogło być i więcej nie liczyłem lecz oprawa meczu kibiców Hetmana był zajebista. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może było i więcej ale nie chciałem przesadzić na oko tak mi to wyglądało, iż 300 w młynie ale mogło być i więcej nie liczyłem lecz oprawa meczu kibiców Hetmana był zajebista. 
  Muszę Ci w połowie zwrócić honor. Kibiców Łada było prawie tyle co napisałeś. Wg ich relacji 117. Hetmana było jednak więcej bo 500. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...