Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli ja popieram separatystów, to kartkę pocztową mam wysłać do Władimira Władimirowicza Putina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ja popieram separatystów, to kartkę pocztową mam wysłać do Władimira Władimirowicza Putina.
Ja,ja,wyślij,o to chodzi, tylko z wąglikiem,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysyłam taką okolicznościową - rzeź wołyńska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie studiuje około 300 tysiecy ukraińskich studentów,do armi z nimi,niech walczą za swoją ojczyznę :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wyślę okolicznościową, z rzezią wołyńską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie studiuje około 300 tysiecy ukraińskich studentów,do armi z nimi,niech walczą za swoją ojczyznę :ph34r:
  Niemożliwe. Ogólna liczba wszystkich lubelskich studentów jest szacowana na ok. 80 000.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocztowki dla banderowskiego batalionu Azow. Jeszcze czego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemożliwe. Ogólna liczba wszystkich lubelskich studentów jest szacowana na ok. 80 000.
Co nie zmienia faktu, że mogą spie.... na front i bronić swojego kraju, któremu na każdym kroku okazują solidarność (puste gadanie i marne pikiety). !!! Po jaką cholerę pod konsulatem dalej patrol stoi zamiast ulice patrolować!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deszczyca to nie żaden ambasador. To człowiek, który naruszył protokół dyplomatyczny określając prezydenta F.R. "ch...em". Czy taki człowiek może być ambasadorem? Może tak, jaki kraj taki ambasador. Niech się lepiej Deszczyca cieszy, że Lublinianie nie wiedzieli o jego przyjeździe. Przywitali by go tak samo jak Poroszenke....Pozdrowienia dla POLSKICH forumowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deszczyca to nie żaden ambasador. To człowiek, który naruszył protokół dyplomatyczny określając prezydenta F.R. "ch...em". Czy taki człowiek może być ambasadorem? Może tak, jaki kraj taki ambasador. Niech się lepiej Deszczyca cieszy, że Lublinianie nie wiedzieli o jego przyjeździe. Przywitali by go tak samo jak Poroszenke....Pozdrowienia dla POLSKICH forumowiczów.
Ma takie zdanie o prezydencie F.R.jak cały świat,i nic dziwnego w tym,jeszcze można go nazwać pier dolonym terrorystą !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mieszkancom Luganska trzeba tłumaczyć,że armia ukrainska nie walczy przeciwko nim, tylko przeciwko Rosji? Sa jakies wątpliwosci?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...