Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agresywna 21-latka ugryzła policjantkę

Utworzony przez Gość, 16 września 2014 r. o 11:51 Powrót do artykułu
ale sie ladnie gimbaza bawi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ścierwo do likwidacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich sytuacjach policjanci powinni mieć wiecej uprawnień!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich sytuacjach policjanci powinni mieć wiecej uprawnień!
wystarczy brak świadków i kamery w autobusie a z uprawnien pałka typu tonfa i każdy by się potem poważnie zastanowił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak śmieś obraźiać naśz produkt?Jurij cięć znajdzie i ci duńkę pokaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha haliniaczka sie bawi:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idiota pisze, że policja powinna mieć więcej uprawnień. Mam nadzieję, że nigdy nie doświadczysz zatargów z policją, a raczej jestem pewien, bo jesteś zbyt odmóżdżonym i prawilnym skutkiem TVN-u, Wyborczej, Wielkiego Brata i polityki, żeby choć w najmniejszym stopniu się sprzeciwić. Mało tego chcesz więcej oswobodzeń. Osiągnąłeś już najwyższy stopień przerobienia. Rok 1984 się kłania Orwell już pisał o takich jak ty. Wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idiota pisze, że policja powinna mieć więcej uprawnień. Mam nadzieję, że nigdy nie doświadczysz zatargów z policją, a raczej jestem pewien, bo jesteś zbyt odmóżdżonym i prawilnym skutkiem TVN-u, Wyborczej, Wielkiego Brata i polityki, żeby choć w najmniejszym stopniu się sprzeciwić. Mało tego chcesz więcej oswobodzeń. Osiągnąłeś już najwyższy stopień przerobienia. Rok 1984 się kłania Orwell już pisał o takich jak ty. Wyrazy współczucia.
Tzn. ograniczeń, nie oswobodzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...