Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hehehehe... synek, to dobre jest, synek, dobre to ];-D Mało osób zdaje egzaminy (większość młodych wyjechała do Łuni), więc po co zwalniać egzaminatorów i płacić im odprawy? Wiadomo, że większość bierze w łape, to niech CBA na siebie zarobi i ich wyłapie. Dobre to, dobre. Mam nadzieje, że niedługo tak samo urzędasów przetrzepią. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech oddadzą kasę tym wszystkim, których celowo oblewają!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehehe... synek, to dobre jest, synek, dobre to ];-D Mało osób zdaje egzaminy (większość młodych wyjechała do Łuni), więc po co zwalniać egzaminatorów i płacić im odprawy? Wiadomo, że większość bierze w łape, to niech CBA na siebie zarobi i ich wyłapie. Dobre to, dobre. Mam nadzieje, że niedługo tak samo urzędasów przetrzepią. Pozdro  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też znam takich kierowców, którzy nie wiem jakim "cudem" ale otrzymali prawo jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mechanik ??co ma piernik do wiatraka .W Naszym kraju każdy łapówki bierze  a politycy najwięksi złodzieje. Egzaminatorzy niby niewinni i czemu niby jednego zatrzymali a reszta chodzi wolna. Ten kraj i te prawo to śmiechu warte!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdan L w koncu sie przejechał po tym jak oblał mnie dwa razy (sam chyba nie wiedział za co) a mówiłem mu ze wystarczylo by mu koperte podsunąć i innaczej by to wyglądało to sie zarzekał a tu niezłe ziółko z niego :P 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łolaboga ! Łapówki w WORD ? W Wymiarze Niesprawiedliwości jest inaczej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boguś B. hehe gorszego chama i prostaka nie spotkałem, zdawałem na trzecią kategorię a ów pan nie szczędząc nam epitetów próbował nas zdeprecjonować, tymczasem wszyscy zdaliśmy bo kierowców zawodowych nie trzeba uczyć przepisów i techniki jazdy, ale wspomnienie o chamie który zajmował stanowisko do którego nigdy nie powinie. był zostać dopuszczony, pozostanie do końca życia. Dobrze że go wypieprzyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, która Pani Egzaminator poleciała za łapówki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy razy pod rząd zdawałam u Bogdana L. zawsze oblewałam pod Makro niby nie umiałam ruszyć z ręcznego a to on trzymał mi nogę na hamulcu u innego egzaminatora zdałam bez problemu na tej samej trasie slyszałam tylko wcześniej o nim że jest wrednym egzaminatorem i to była prawda a łapowki bym i tak nie dała bo i za co on miał pensje i to nie małą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i przez tą korupcje kurwa dzisiaj wszystkich oblewali... Moja koleżanka zdawała, przy zmianie pasa specjalnie szarpną kierownicą bo wymyślił sobie wymuszenie by było, a wcale nic takiego nie bylo... bo sam to widzialem.. Podobną sytuacje miał kolega dzisiaj... KURWY JEBANE... ŁAPÓWKI NIE WEZMĄ TO SPECJALNIE OBLEWAJĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skurwysyn też mnie złapał ale się nie dałem i udowodniłem mu że nic takiego nie zrobiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...