Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera w Białej Podlaskiej. Urzędnicy się wyprowadzają, prezydent się tłumaczy

Utworzony przez karol, 12 marca 2015 r. o 09:17
Urząd zapłacił za meble dokładnie tyle ile chciała fabryka. Przecież jeśli ktoś przeznacza pieniądze z podatków na zakup mebli choćby w barterze to i tak za nie płaci. Czyżby w BP obowiązywała inna arytmetyka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pewnie z przetargami tak samo. Zamiast dostarczyć urzędowi, dostarczają urzędników - którzy myśleli, że to służbowe. Władza w rękach ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie gdzie te szczytne chasła z kampani wyborczej???? Zaczyna pan od przekrętów i pomówień!!! Kolejna sprawa to powyżka opłat za wywóz śmieci !!!! Nie wstyd Panu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!!! Zawiść i zawziętość aż kipi uszami, zero pokory i przerzucanie winy na poprzednika niegodne zachowanie człowieka na takim stanowisku!!! Miejmy nadzieje ze ten pan popłynie razem ze swoim mocodawca czyli biereckim i ze te przekręty i kolesiostwo zostaną przekazane jaśnie panującemu prezesowi Kaczyńskiemu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby to zrobił POwiec, to wszystko byłoby w porządku, PiSowca zabiją za błędną ocenę sytuacji ... :blush:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sposób wypowiedzi Pana Prezydenta jest co najmniej dziecinny. Chodzi o zrzucanie winy na innych i obrażanie dziennikarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo i Sprawiedliwość!!! Tłumaczenie na nasze, po chłopsku!!!! Hmy!!!!!!?????????? a  ja nic nie widział, chciał mieszkanie to dostał, zechce lotnisko to dam, ale narazie to tam ściernisko hahah! A meble to przypadkiem wybrał wzór i kolor, a tak na zaś na okres tymczasowy  i niby czasowy.!!!! :lol:  wersja dla dzieci Proszę pani to ona to ona .... mi kazała wynająć i umeblować to mieszkanie Hahahah!!!! ( prezydent płacze......hm.e.m..j.ej he.) "pozdrawiam kabaret władzy biała podlaska"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinne być nowe wybory a jego obciazyć kosztami tych wyborów, skoro co inne mówi a co innego robi, w końcu nikt mu nie kazał tego robić. Myślał że jajko jest madrzejsze od kury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słupsk ma Biedronia który miasto rozsławia a Biała Stefaniuka tylko skutek odwrotny, bo więcej z tego szkody niz pożytku a przy okazji kupę wstydu dla miasta......... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorwałeś się do koryta? Myślałem, że coś zrobisz dla Białej Podlaskiej, dlatego głosowałem na Ciebie, a nie na Czapskiego. Mam zawias na Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy FOLWARK ZWIERZĘCY !!Brawo Biała Podlaska ! Macie swojego Napoleona ;-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy FOLWARK ZWIERZĘCY !!Brawo Biała Podlaska ! Macie swojego Napoleona ;-))
POlacy  nie potrafią uczyć się na błędach cudzych.Gmina  Międzyrzec  najlepszym  przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie gdzie te szczytne chasła z kampani wyborczej???? Zaczyna pan od przekrętów i pomówień!!! Kolejna sprawa to powyżka opłat za wywóz śmieci !!!! Nie wstyd Panu??
Mi też jest wztyt za orografię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent dobrze wykonuje swoją pracę, to zaraz coś znajdą i próbują oczerniać człowieka, mam nadzieje że Pan Darek się nie da i dalej będzie robił co ma robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent dobrze wykonuje swoją pracę, to zaraz coś znajdą i próbują oczerniać człowieka, mam nadzieje że Pan Darek się nie da i dalej będzie robił co ma robić.
Nuuu... , apella z pewnością zadowolona. Tylko nie wiem kto kogo t6u  zatrudnił, czy alella jego czy on apellę  ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...