Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adamowicz, po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez ONA, 9 stycznia 2014 r. o 18:34
No to odliczamy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę  yyy yy pozwolić mi  yyy  skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ Pan Panie Adamowicz yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy iyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy wstyduyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyoszczędź !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I,  P-i-s     a-k-t-a    a-k-t-y  p-o-r-n    f-i-r-m-y    ś-r-e-d-n--i-o-w-i-e-c-z-n-a   R-O G-O-Ź-N-I-C-A oraz naczelna Jadziuchna :lol: (śmiech na całą gminę) ------- wydały Głos Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie firmy tylko filmy ale najżałośniejszy to ten tłuścioszek z L.O. w brylach teraz yyyyyyyyyyyyyysię yyyyyyyyyyyyydowie yyyyyyyyyyco toyyyyyyypolityka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie filmy ? Parno i gorąco ? (firmy-gminne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie parno tylko parnik i ziemniory dla Adamowicza. Pierwsze prosie w gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za gmina, obojętnie kto zostanie wójtem, znajdą się ludzie z motłochu, którzy, tak ja teraz będą zaśmiecać opinię gminną. Matoły, idioci, dajcie spokój, pozwólcie działać czlowiekowi.  Krytykujcie, jeśli jest za co, ale mądrze, konstruktywnie. Mieszkam w tej gminie i znam największych krzykaczy, którzy prezentują się także na tym forum. Barany, inaczej powiedzieć nie sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym co pokazał Kapłan ze swoimi kierownikami i za przyzwoleniem infułata Korszniewicza trudno będzie tę ekipę przelicytować w robieniu jeszcze gorszego syfu w gminie .Nie wiem co takiego musiał by zrobić Adamowicz żeby podpaść ludziom tak jak Kapłan . Na pewno musi zacząć od wyrzucenia na zbity pysk Panasiuka , Idzikowskiego , Mikołajczuka , Małka , Kurkusa , Szubińskiej .Ci działacze partyjni solidnie zapracowali na porządnego kopa w du pę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to miej nas panie boże w opiece jak nami mają rządzić tacy ludzie jak adamowicz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to miej nas panie boże w opiece jak nami mają rządzić tacy ludzie jak adamowicz...
2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego na daremnmo .A swoją drogą to gorszy niż Kapłan już się nam nie trafi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym co pokazał Kapłan ze swoimi kierownikami i za przyzwoleniem infułata Korszniewicza trudno będzie tę ekipę przelicytować w robieniu jeszcze gorszego syfu w gminie .Nie wiem co takiego musiał by zrobić Adamowicz żeby podpaść ludziom tak jak Kapłan . Na pewno musi zacząć od wyrzucenia na zbity pysk Panasiuka , Idzikowskiego , Mikołajczuka , Małka , Kurkusa , Szubińskiej .Ci działacze partyjni solidnie zapracowali na porządnego kopa w du pę .
Jeszcze pani od bibliotek, bo chyba nie ma pojecie o tym co robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze pani od bibliotek, bo chyba nie ma pojecie o tym co robi...
A może by tak usunąć emerytowanych nauczycieli którzy nadal pracują chociaż mają emerytury a na to miejsce przyjąć kogoś młodego kto nie ma pracy . Dla przykładu emeryt Siłuch [mąż dyrektorki z Miś] emeryt Krzymowski uczy w Jelnicy dawny dyrektor w gminie Kąkolewnica [z Przychód]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyyyyyyyy no chyyyyyyyba ma yy Pani yyy rację ale yyyyyyy nie koniecznie y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak usunąć emerytowanych nauczycieli którzy nadal pracują chociaż mają emerytury a na to miejsce przyjąć kogoś młodego kto nie ma pracy . Dla przykładu emeryt Siłuch [mąż dyrektorki z Miś] emeryt Krzymowski uczy w Jelnicy dawny dyrektor w gminie Kąkolewnica [z Przychód]
Nie mam nic do pracujacych emerytów, ale do ludzi którzy zajmują stanowiska, nie majac kompetencji i  wykształcenia w tym kierunku.A niestety w naszej gminie takich pracowników jest wiele, stad burdel. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do pracujacych emerytów, ale do ludzi którzy zajmują stanowiska, nie majac kompetencji i  wykształcenia w tym kierunku.A niestety w naszej gminie takich pracowników jest wiele, stad burdel. 
a czy adamowicz ma kompetencje do kierowania gminą? Dlatego bardzo się z tobą zgadzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy adamowicz ma kompetencje do kierowania gminą? Dlatego bardzo się z tobą zgadzam
Niestety, musi upłynac troche czasu nim sie o tym przekonamy. A w zarzadzaniu jedna z najwazniejszych cech jest SZACUNEK DO PRACOWNIKÓW, i w tym wypadku WYBORCÓW... Tego niestety zabrakło Panu Kapłanowi i reszcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy adamowicz ma kompetencje do kierowania gminą? Dlatego bardzo się z tobą zgadzam
Niestety, musi upłynac troche czasu nim sie o tym przekonamy. A w zarzadzaniu jedna z najwazniejszych cech jest SZACUNEK DO PRACOWNIKÓW, i w tym wypadku WYBORCÓW... Tego niestety zabrakło Panu Kapłanowi i reszcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę yyyyyy pozwolić mi yyyyyyyyyyyy skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę yyyyyy pozwolić mi yyyyyyyyyyyy skończyć.
No rzeczywiście , ważący słowa Adamowicz nie ma szans w starciu ze "słowostrzelnym" Kapłanem który gładką mową może przebić niejednego . Szkoda tylko , że za tym potokiem obietnic Kapłana nie poszły żadne działania , poza obsadzeniem kolesi partyjnych na kierowniczych stanowiskach . Kapłan pokazał ze krowa co dużo ryczy daje mało mleka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 599

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...