Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Absolwent KUL został ambasadorem RP w Nowej Zelandii

Utworzony przez as, 27 sierpnia 2014 r. o 21:42 Powrót do artykułu
Super wiadomość, proszę jeszcze o  informację co osiągneli absolwenci innych uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wyglada polityka kadrowa MSZ. Pokazujemy Nowej Zelandii, ze jest dla nas krajem piatego znaczenia. Boki zrywac. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi awans. Faceta wysyłają na totalny koniec świata.  Po co nam ambasador w tak dalekim kraju gdzie nikt z Polaków nie jeździ. Tylka strata publicznej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wiadomość, proszę jeszcze o  informację co osiągneli absolwenci innych uczelni.
 
Super wiadomość, proszę jeszcze o  informację co osiągneli absolwenci innych uczelni.
Absolwenci innych uczelni np. Politechniku po kierunkach technicznych zwyczajnie dostają pracę po studiach. Newsem jest jak ktoś po KULu dostanie robotę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no sukces dziennikarza   lata 2002-1003!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to koleżka gazeciarzy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem okazję współpracować ze Zbyszkiem w jednej rozgłośni. Profesjonalista, wymagający od siebie i innych, a do tego po prostu bardzo fajny Gość. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Nowej Zelandii można uczyć się jak powinien wyglądać system podatkowy. Jeden z krajów o najniższych podatkach, a nie Podatkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jest jeszcze i dla mnie nadzieja, by pójść w ambasady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje - chociaż Pana nie znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pana Ambasadora ! Młody, zdolny człowiek.   Natomiast Redakcja Dziennika Wschodniego powinna sprzątać ten rynsztok na swoim forum, bo za hejtowe wpisy odpowiada - skoro moderuje forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski sukces 25-lecia :lol:. Zrobcie mu koniecznie ulicę koło oddziału TVP w Lublinie, gdzie podobno pracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo polecam stronę o kulisach tzw. polskiej dyplomacji o nazwie   Jak  działa MSZ   pisana przez gościa o pseudonimie   radcaminister    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo polecam stronę o kulisach tzw. polskiej dyplomacji o nazwie   Jak  działa MSZ   pisana przez gościa o pseudonimie   radcaminister   Adresik, zeby nie meczyc sie googlowaniem   radcaminister (kropka) wordpress (kropka) com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt w tym kraju nie potrafi pochwalić sukcesów innych, zawsze musi byc bezwgledna krytyka. Ciesze się i jestem dumna, ze ktoś z lubelszczyzny, mojego kochanego regionu odnosi taki sukces. Moje gratulacje i życze jeszcze większych sukcesów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Gniatkowski zrobil ci... dobrze? WOW! Gratulacje! :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...