Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

A ty jak szybko jeździsz?

Utworzony przez Franciszek, 31 sierpnia 2010 r. o 11:04
http://www.sfora.pl/Na-tych-trasach-jest-najwiecej-fotoradarow-Srednio-co-85-km-a23502 bazując na danych, które przekazał yanosik wniosek jest jeden - jeździmy za wolno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę wolno, bo na dziurach na drogach boję się o opony. http://www.exclusivewheels.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem bardzo:D ale grunt to nie tracic kontroli i trzeba miec wyczucie, bo życie jest tylko jedno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jeżdzę szybko tylko tam gdzie warunki drogowe na to pozwalają, niestety w polsce takich miejsc jest bardzo mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba uważać bo wariatów na drogach nie brakuje a trasy też nie są za dobre. Jak tak dalej będzie to taksówka powietrzna będzie jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Już teraz i tak coraz więcej ludzi z tego korzysta, i nie ma co się dziwić jak mamy takie warunki w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiście jeżdzę zgodnie z przepisami, bardziej skupiam się na osobach, które ich nie przestrzegają i stwarzają olbrzymie zagrożenie, ale co tam brawura na drodze jest wskazana, w końcu "jestem najlepszym kierowcą"... tak myśli większość Polaków... nie zważając na to, że mogą kogoś zabić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę przepisowo. Nie lubię szybkiej jazdy, taka jestem nudna ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na prostych czasem przygazuje ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważnie i wolno, bo starego grata :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak droga prosta to szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staram się nie przekroczyć dozwolonej prędkości, ale czasem te 10 więcej pojadę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tak samo jak kolega wyżej. zdrowie jest bardzo cennym darem i niema co ryzykować spotkania z przeszkodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdze tak wolno, że wszyscy koledzy się ze mnie smieja..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę tak wolno, że mnie ślimaki wyprzedzają :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja równiez powoli jeżdzę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...