Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
".. Moi rodzice nigdy nie byli na wakacjach. Nigdy nie było ich stać, by nas wysłać na wymarzone tygodniowe wakacje, na Mazury, czy do Zakopanego. .."   to, ze twoi rodzice nigdy ni byli na wakacjach i wy nie byliście to nic nowego w tym pieprzonym kraju, pracuję już 35 lat i mamy jedno dorosłe dziecko i mamy tylko jedno, które też nigdy nie było na wakacjach, koloniach tak samo i my bo nas nie było stać Na kolonie i wakacje to wyjeżdżają dzieci mające bardzo bogatych rodziców albo tych co mają gdzieś pracę, wtedy te dzieci wyjeżdżają z mops, caritasu itp. Uczciwi, pracujący ludzie w naszym kraju wegetują. A co do twojej protezy to walcz za przeproszeniem "do upadłego" bo w naszym kraju bez walki nic nie będziesz miała, pomimo, ze powinnaś mieć zapewnione leczenie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuję już 35 lat i mamy jedno dorosłe dziecko i mamy tylko jedno, które też nigdy nie było na wakacjach, koloniach tak samo i my bo nas nie było stać Na kolonie i wakacje to wyjeżdżają dzieci mające bardzo bogatych rodziców albo tych co mają gdzieś pracę, wtedy te dzieci wyjeżdżają z mops, caritasu itp.
  Pracujesz od 35 lat i nigdy twoje dziecko (jedyne) nie wyjeżdżało na wakacje ? Pracujesz na wolontariacie ?   Bo 35 lat pracy, czyli 420 miesięcy, to skromnie odkładając co miesiąc np.śmieszne 30 zł .... uzbiera się sumka 12 tys. 600 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi rodzice mimo tego ze mam 4 rodzenstwa zawsze potrafilii zalatwic mam Wyjazdy ma kolonie obozy itp. Wiec przestan gosciu chrzanic ze tylko dzieci z bogarych rodzin maja mozliwosc wyjazdu na wakacje. Przestan narzekac tylko wez sie do roboty i nie doluj dziewczyny swoimi PiSuarowymi pogladami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi rodzice mimo tego ze mam 4 rodzenstwa zawsze potrafilii zalatwic mam Wyjazdy ma kolonie obozy itp. Wiec przestan gosciu chrzanic ze tylko dzieci z bogarych rodzin maja mozliwosc wyjazdu na wakacje. Przestan narzekac tylko wez sie do roboty i nie doluj dziewczyny swoimi PiSuarowymi pogladami
  4 rodzeństwa i ty to razem, także przy tylu dzieciach to podatnicy sponsorowali wasz wyjazd, z caritasu, mopsu itp. W naszym kraju to mając więcej jak troje dzieci to nie opłaci się pracować, sąsiadka z 4 dzieci zwolniła się z pracy, bo więcej dostaje za darmo z mops i innych instytucji jak za pracę,     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracujesz od 35 lat i nigdy twoje dziecko (jedyne) nie wyjeżdżało na wakacje ? Pracujesz na wolontariacie ?   Bo 35 lat pracy, czyli 420 miesięcy, to skromnie odkładając co miesiąc np.śmieszne 30 zł .... uzbiera się sumka 12 tys. 600 zł.
     30 zł dla ciebie może być śmieszne, dla innych to jest na tydzień na życie, pacanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może przestańcie się spierać kto ma gorzej w życiu i nie może być na wakacjach bo tu nie o to chodzi. TU CHODZI O POMOC DLA TEJ DZIEWCZYNY! To jest najważniejsze, mam nadzieję że jej się uda, chciałbym żeby była szczęsliwa i życzę jej jak najlepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...