Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na 25 tysi muszę cały rok jeb.a.c aby zarobic takie pieniądze, atu jeden z drugim na du.py w jedną noc puszczają. pytam się skąd oni mają te $ ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dzisiaj mamy otrzymać na nie odpowiedź"   Trzeba była napisać, że dziś obiecali wam odpowiedzieć, bo tej odpowiedzi raczej nie ma się co spodziewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cO TO JEST 58 TYS. w Poznaniu w klubie go go klintowi ściągneli z karty ponad 900 tys. Biedaki tam nie chodzą. Potwierdza się stare porzekadło, żona jest tańsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taniej by było wynająć kilka panienek na całą noc jeśli już musicie szukać takich wrażeń fra_jerzy :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było iść do baru mlecznego a nie szukać pierogów w cocomo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Media trąbią o tym od miesięcy a podtatusiałym panom i tak sperma zalewa mózgi i sami przynoszą pieniądze i podpisują zobowiązania. Właściciele przybytków mają akceptacje pinów, podpisane weksle i zapisy z monitoringów. Gdzie tu jest przestępstwo ? Zwykła głupota, połączona z alkoholem i zwierzęcą chucią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Płacił służbową kartą" - a to Polska właśnie. Biedny nasz kraj i władza do niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 25 tysi muszę cały rok jeb.a.c aby zarobic takie pieniądze, atu jeden z drugim na du.py w jedną noc puszczają. pytam się skąd oni mają te $ ???
Amfetamina głubcze !!!!  amfetamina !!!  z najniższej krajowej tego nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się strzyże frajerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za banda krety...ów. Po cholerę chodzić do tego klubu? Nie ma lepszych rozrywek? Wcale mi ich nie szkoda. Zacznijcie żyć jak porządni ludzie, a nie jakieś bezmózgie napalone bydło. Nie lepiej spędzić noc z żoną? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie studentki mają konkurencyjne ceny. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe frajernia, ja chodzę do zwykłych klubów i zawsze bawię się z jakimiś fajnymi lalami, wystarczy pokombinować a nie płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wolałbym do burdelu pójść albo panienkę z roksy wziąć ! niż płacić świni za drinki i że mi dupą przed nosem pokręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No takich mamy różnych "menadżerów" i "doradców", że nawet nie potrafią posługiwać się kartą, wszystko budowane i kupowane na kredyt, ale przyjdzie banksterska "kreska" i skończy się rumakowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak ktoś szasta pieniędzmi na prawo i lewo a słoma z butow wychodzi. Sami są sobie winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzą, wydaja - pewnie przed kolegami chwała sie jaki to ja jestem kozak. A rano juz do śmeichu im nie jest i rżną głupa, ze ich okradli hehehheh sami są sobie winnii i czemu nagle prokuratura, wydali, zaplcili :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek musi 2 pracować na tyle co taki wybitny menadżer spółki skarbu państwa w jedną noc na dziwki przepuści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale to są oszuści. Wcale nie jest to wina klientów. Mnie też przerobili na ładną kwotę. Zamawiasz piwo albo drinka - coś muszą do niego dosypywać bo od razu cię rozkłada. A później masz wyczyszczone konto. To są po prostu złodzieje. W cywilizowanym kraju, w cywilizowanym klubie nie pozwoliliby sobie na takie beszczelne kradzieże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dobrą zabawę trzeba płacić. Dlaczego nie wstał i nie wyszedł w trakcie zabawy, tylko dopiero kiedy się zorientował, że przepuścił wszystkie pieniądze??? Bawić trzeba się z głową, na każdym terminalu widać kwotę jaka jest do zapłaty i na takie rzeczy się zwraca raczej uwagę... Sam jest sobie winien, nie kontrolował wydatków to tak jest, widział ceny w menu i wiedział co zamawia. Teraz pretensje do całego świata i robienie sobie wstydu przed całym Krajem. BZDURA TOTALNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze PRowcy od iwentu w net-akcji :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...