Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

55 osób zatrutych po imprezach w Parczewie. Sanepid: To salmonella

Utworzony przez Jarmulec, 16 czerwca 2014 r. o 16:21
To już po lokalu. Chyba tylko idiota zrobi tam imprezę, narazi zdrowie i życie najbliższych i da zarobić brudasom, którzy nie umieją dbać o czystość i higienę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa, kasa a ludzie i tak zapomną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To takie banalne, Salmonella, ja pamiętam czasy, (czyli jakieś 25 lat temu, jeszcze w PRL) też się zdarzały zatrucia salmonellą i nazywana ja pieszczotliwie "SALCIA" można powrócić do tej świeckiej tradycji, skoro czas bakterii się nie ima i nawet kapitalizm im nie straszny, kapitalizm czyli gospodarka rynkowa = tanie gotowanie + brak środków czystości i odkażających ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wesela były i nadal beda tam ja napewno skozystam jak i moi znajomi czy nawet komunie najlepszy lokal w parczewie Ci inni sie chowaja a ktos z zazdrosci tak głupio pisze.Powodzenia no i do soboty bo sie bawimy tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"55 osób zatrutych po imprezach w Parczewie." "Według najnowszych danych z pomocy lekarskiej musiały skorzystać aż 53 osoby."      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam na wielu weselach - dla mnie to sala numer 1 w Parczewie!!Na temat innych nie bede się wypowiadał. Mam nadzieje że ludzie się nie odwrócą od tej sali. Powodzenia i udanych imprez życzę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wesela były i nadal beda tam ja napewno skozystam jak i moi znajomi czy nawet komunie najlepszy lokal w parczewie Ci inni sie chowaja a ktos z zazdrosci tak głupio pisze.Powodzenia no i do soboty bo sie bawimy tam
Uważaj żeby nie nabawić się w tym chlewie salmonelli, kiły, rzeżączki, tyfusu, ospy, różyczki, świnki, gangreny, trądu czy innej cholery. Ja tam Jarmuła omijam z daleka nawet nie zbliżam się tam na odległość 500 metrów. Cholera wie co tam jeszcze z tej brudnej obory się wydobywa i czy nie zatruwa powietrza. No ale głąbów w Polsce jest wielu i nie przeszkadza im bród, smród, i choroby zakaźne. Tak że miłej zabawy he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już całe miasto wie , więc ujawnili nazwę lokalu . Zakażonych jest więcej niż piszą , nie każdy był u lekarza bo odesłali by na oddział zakaźny poza Parczew . Kilku znajomych z wesela leżało w domu kilka dni , w tym ja . W życiu Nie czułem się gorzej , blady , odwodniony , obolały . Garść leków , nie chciałem się kontaktować z rodziną i znajomymi dla bezpieczeństwa żeby ich nie zarazic . Sanepid dostał liste gośći i miał sie kontaktować , do mnie akurat nie . Oby specjaliści wybadali co było tego skutkiem lub czego , jak nie z sąsiedniego sanapidu to z innego miasta , a nie piszą że będzie wiadomo za kilka dni . XXI wiek jest więc komputerów nie brakuje raczej .   Nie chce słyszeć że nie wiadomo skąd salmonella , bo człowieka za świnie mają , żeby leżeć 3 dni w domu i zdychać to nie jest normalne !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wasze imprezowe żarcie, ci kucharze z niemytymi łapami. Pójdzie taki do kibla wysrać się, łap nie umyje i kroi sałatki. Potem się dziwić.... smacznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem tam na kilku imprezach i byłem bardzo zadowolony. Przecież tam się odbyło mnóstwo imprez komunię, wesela, studniowki, sylwester, itd.. Iwwszyscy chwalili i bylo dobrze a tu jeden weekend i tak wielu złe opinię wydaję. Przecież nikt tego specjalnie nie zrobił, i nie wiem o jakim chlewie mówicie bo akurat jak ja byłem to było bardzo czysto. A jeżeli będę miał okazję to napewno pójdę tam na imprezę. skąd wiecie czyja wina była, może producentów żywności, wszystko się wyjaśni ale dla mnie to miejsce było jest i będzie najlepsze w Parczewie i okolicach do robienia imprez !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że już nikt do tej brudnej obory nie chce chodzić. Ludzie się boją że tam jest brudno, nasrane po kontach , że obsługa nie dba o higienę, że pazury maja brudne. Z czystości ta salmonella na pewno się nie wzięła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U Jarmułów to najlepszy lokal. Jest smacznie i czysto dlatego teraz gdy podwinęła im się noga każdy ich krytykuje. Jarmułowie jestem z wami. Macie super jedzonko, zawsze świeże i ładnie podane - a nie jak w innych lokalach ...   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurencja nie śpi i korzysta z okazji. Lokal świetny, jedzenie pyszne, obsługa profesjonalna - nie raz korzystaliśmy i nie raz jeszcze będziemy. Nie krytykujmy, bo każdemu się mogło zdarzyć. Serdecznie pozdrawiamy Właścicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U Jarmułów to najlepszy lokal. Jest smacznie i czysto dlatego teraz gdy podwinęła im się noga każdy ich krytykuje. Jarmułowie jestem z wami. Macie super jedzonko, zawsze świeże i ładnie podane - a nie jak w innych lokalach ... 
Najlepszy to idz tam i sie zatruj , 3 dni nie idz do pracy tylko na kiblu siedz lub wal pod siebie jak nie dasz rady sie podniesc z wyra .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U Jarmułów to najlepszy lokal. Jest smacznie i czysto dlatego teraz gdy podwinęła im się noga każdy ich krytykuje. Jarmułowie jestem z wami. Macie super jedzonko, zawsze świeże i ładnie podane - a nie jak w innych lokalach ... 
Ha ha ha ha ha ha ha Takie te jedzenie smaczne u tych Jarmułów że ludzie wydalali te ich żarcie  na dwa końce ha ha. Jakby było takie smaczne to nikt by sraki po nim nie dostał. Chcesz mieć srakę i chcesz rzygać..... stołuj się i biesiaduj u Jarmułów. Ha ha ha ha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci negatywne komentarze to pisze tak poniewz z zazdrosci i co tu duzo mowic NAJLEPSZY LOKAL W PARCZEWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U Jarmułów najepszy lokal w Parczewie, jak trzeba bedzie mi skozystac to napewno tam. Bo juz nie chce pisac jak jest w jednym z Parczewa lokalu ze tylko do godziny 24 donoszo jedzenie he wsiurostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi totalny brak profesjonalizmu.Nic dziwnego,przez 3 lata brak nowego menu,cały czas te same dania i sałatki,jakbyś był na tym samym weselu. No i rutyna ich zgubiła.Jakby te cząstki z kurczaka do maczania w sosach bardziej wymażyli to byłoby OK. A tak to one były jakieś takie obślizłe już w dniu wesela,a podawali je jeszcze w poprawiny no i niektórzy goście poprawili sobie. Po tylu godzinach stania w cieple,bo to były bardzo ciepłe dni nic dziwnego że się goście potruli. :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie po tym weselu przechodzili takie katusze jakich nikt nie życzyłby najgorszemu wrogowi. Silne bóle brzucha,gorączka do 40 stopni,wodnista biegunka i silne wymioty zagrażające odwodnieniem . I tak przez 3 dni,potem objawy łagodniały. Pewnie że nie wszyscy zgłosili się do lekarza,jak wiadomo było że kładą do szpitala,bo nie każdy mógł sobie na to pozwolić,więc cierpieli w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U Jarmułów najepszy lokal w Parczewie, jak trzeba bedzie mi skozystac to napewno tam. Bo juz nie chce pisac jak jest w jednym z Parczewa lokalu ze tylko do godziny 24 donoszo jedzenie he wsiurostwo
To idz sie zatruj , lez 3 dni to napewno tez bedziesz chwalila .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...