Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

33-latek zginął w wypadku. Jego motocykl uderzył w drzewo

Utworzony przez auto-moto, 20 kwietnia 2014 r. o 00:51 Powrót do artykułu
No to się pasjonat n a z a p i e r d a l a ł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny dawca. Na pewno jechał za szybko 100%. Może to i lepiej, może lepiej bo swoją jadzą mogłby kiedyś pozbawić życia kogoś Bogu ducha winnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze i jechał szybciej, ale główno przyczyną był stan drogi w tym miejscy... koleiny i doły sam jak jeżdze osobówką to ciężko mi utrzymac kierownice w rękach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie ile osob ginie z powodu rosnacych w poblizu trasy drzew ,z tego co ja tylko wiem w lubelskim 3 osoby zmarło roztrzaskujac sie przydroznych drzewach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy tak gadalibyście jakby to się tyczyło kogoś z waszej rodziny. Lepiej pomyślcie zanim coś głupiego napiszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie ile osob ginie z powodu rosnacych w poblizu trasy drzew ,z tego co ja tylko wiem w lubelskim 3 osoby zmarło roztrzaskujac sie przydroznych drzewach
A na twoją głupotę to ustawy nie ma bo ludzie nie giną dlatego, że przy drogach rosną drzewa ale dlatego że jeżdżą za szybko po kiepskich drogach - selekcja naturalna, proste ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leciał zbyt nisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze i jechał szybciej, ale główno przyczyną był stan drogi w tym miejscy... koleiny i doły sam jak jeżdze osobówką to ciężko mi utrzymac kierownice w rękach !!!
jak nie umiesz utrzymać kierownicy w rękach to jedź furmanką i weź w dłoń lejce od kunia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko gdzie tu głupota, rzeczywiście gdyby nie drzewa to zdecydowanie mniej byłoby ofiar śmiertelnych. osoby wewnątrz pojazdu który wypada z drogi z różnych przyczyn - stan drogi, nadmierna prędkość, brak umiejętności zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych, warunki atmosferyczne itp. - mają większe szansa na przeżycie w przypadku kiedy samochód nie napotka na przeszkody i wyląduje np. na polu niż w przypadku kiedy trafia np. w drzewo. Co do samej prędkości...każdy z nas czasem jedzie za szybko i czy każdy musi ginąć? Szkoda kolejnego życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zanim zaczniemy z polskich dróg usuwać : drzewa, latarnie, sygnalizatory, płoty, domy, górki i pagórki -to najpierw należało by usunąć sieczkę z głów głupich kierowców ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby kierowcy jeździli przepisowo to nie byłoby zderzeń czołowych, jednak czołówki są a do ochrony przed ich skutkami są wymagane przepisami pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne i  system abs. Ustawodawca przewidując że wypadki będą każe zapinać pasy (mandat za brak) i montować w nowych autach w/w systemy by minimalizować skutki wypadków, podobnie może być nakazane wycinanie drzew i zakaz sadzenia nowych.   A co do ofiary wypadku czy to nie był przypadkiem jeden z lekarzy specjalistów z Lublina, ten do którego czeka się po kilkanaście miesięcy? No cóż wszyscy mówiący "dobrze mu tak, jednego mniej" wasze matki chyba jednak nie dożyją wszczepienia implantu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie przyczyną były koleiny, spróbujcie skręcić jadąc od Lublina w zajezdnię autobusową w lewo tam gdzie jest skręt w osiedle i gdzie zginął ten chłopak. Prędkości nikt nie ustalił a koleiny są ogromne, zgłaszany był ten problem ale nic z tym nie robią wię rodzina spokojnie powinna starać się z polisy OC jezdni o zadośćuczynienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze i jechał szybciej, ale główno przyczyną był stan drogi w tym miejscy... koleiny i doły sam jak jeżdze osobówką to ciężko mi utrzymac kierownice w rękach !!!
Stan drogi jest, jaki jest, ale przyczyną wypadków jest niedostosowanie prędkości do warunków jazdy. Jak trochę zwolnisz, to i kierownicę z łatwością utrzymasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan drogi jest, jaki jest, ale przyczyną wypadków jest niedostosowanie prędkości do warunków jazdy. Jak trochę zwolnisz, to i kierownicę z łatwością utrzymasz.
Kierownicę w samochodzie moze i tak bo samochód ma cztery koła a motocykl 2 a to ogromna różnica. Poza tym nie każdy zna wszystkie miejsca z koleinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasada jest prosta: nie szaleć, zwłaszcza w miejscach, których się nie zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...