Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

28 rodzin z Janowa Podlaskiego dostało klucze do nowych mieszkań socjalnych

Utworzony przez Gość, 2 sierpnia 2014 r. o 17:16
no i po co brać kredyt na 30-40 lat mając zalegalizowaną rodzinę, należy żyć na kocią łapę, narodzić dzieci i miasto tj. podatnicy spłacający swoje kredyty przez 30-40 lat dadzą na tych niby "biednych" . Oto wolność jaką nam stworzono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po co brać kredyt na 30-40 lat mając zalegalizowaną rodzinę, należy żyć na kocią łapę, narodzić dzieci i miasto tj. podatnicy spłacający swoje kredyty przez 30-40 lat dadzą na tych niby "biednych" . Oto wolność jaką nam stworzono.
Niestety w 90% prawda......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co się powtarzać 2x? Boli kredyt we frankach co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co się powtarzać 2x? Boli kredyt we frankach co?
    jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie wypowiadaj, jak dostałeś za darmo, bo nanie zapracowali inny (podatnicy), to normalne, że ciebie kredyt nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po co brać kredyt na 30-40 lat mając zalegalizowaną rodzinę, należy żyć na kocią łapę, narodzić dzieci i miasto tj. podatnicy spłacający swoje kredyty przez 30-40 lat dadzą na tych niby "biednych" . Oto wolność jaką nam stworzono.
a kto tobie broni narobić dzieci i starać się też o socjała. Ja tam mam się dobrze jeżdżę na przemyt do Brześcia i przywożę papierosy. Jestem informatorem urzędu celnego i straży granicznej więc wożę przez granicę duże ilości , nikt mi nic nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto tobie broni narobić dzieci i starać się też o socjała. Ja tam mam się dobrze jeżdżę na przemyt do Brześcia i przywożę papierosy. Jestem informatorem urzędu celnego i straży granicznej więc wożę przez granicę duże ilości , nikt mi nic nie zrobi.
No ale to już trzeba mieć we krwi,ojciec u ciebie pewnie jakiś UBek czy SBek,matka,brat,siostra,informatorzy od urodzenia pewnie,najpierw w starym systemie,teraz w nowym,ja tak nie mogę,rzygać i srać się chce jak się czyta o takich konfidentach !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto tobie broni narobić dzieci i starać się też o socjała. Ja tam mam się dobrze jeżdżę na przemyt do Brześcia i przywożę papierosy. Jestem informatorem urzędu celnego i straży granicznej więc wożę przez granicę duże ilości , nikt mi nic nie zrobi.
  nie każda baba jest tak wytrzymała, nie do zajebania tak jak twoja stara, która rodzi dziecko za dzieckiem, także nie stopuj, nie da się ta twoja królica wykończyć  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...