Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

249. kk -dla pani z tok.fm

Utworzony przez Przemysław Leniak, 2 października 2014 r. o 01:18
Tak jak mowilem na spotkaniu nie pozwolę na bandyctwo Świadkami w sprawie będzie trójka kandydatów na prezydenta miasta Lublina 249 § 1 kodeksu karnego Mm muszę przemyśleć sprawę tego czy kandydaci aby nie byli współsprawcami przestępstwa.... W końcu mogli zapobiec ale świadomie i celowo nie zapobiegli przestępstwu jawnemu...
Ostatnio edytowany 2 października 2014 r. o 01:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak mowilem na spotkaniu nie pozwolę na bandyctwo Świadkami w sprawie będzie trójka kandydatów na prezydenta miasta Lublina 249 § 1 kodeksu karnego Mm muszę przemyśleć sprawę tego czy kandydaci aby nie byli współsprawcami przestępstwa.... W końcu mogli zapobiec ale świadomie i celowo nie zapobiegli przestępstwu jawnemu...
Masz w 101% rację - pamiętaj tylko, że policja od czasu objęcia przez PO kontroli nad budżetem miasta ma opłacane dodatkowe patrole, a prokuratura okręgowa otrzymała nieodpłatnie nieruchomość o rynkowej wartości ponad 15 milionów złotych...   Obie instytucje podlegają wszak pod budżet centralny, a nasz lokalny ma skumulowany niedobór finansowy przekraczający 1 miliard złotych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny jesteś Leniak. Kto Ci broni w swoim domu zorganizować debatę tylko z Kowalskim? To spotkanie organizowało radio i mogło zaprosić kogo chciało. Nie pasowało? Było siedzieć w domu. Z resztą art 249 nie ma tu zastosowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja wczoraj na moją prośbę sporządziła notatkę służbową. Moim zdaniem przekupienie policji przez Żuka nie uda się. ... Ale zacznijmy od początku Wszystko zaczęło się od ogłoszenia publicznego o otwartej debacie przedwyborczej - Gazeta Wyborcza zamieściła nazwisko Mariana Kowalskiego podobnie jak Muszyńskiego... Na samym spotkaniu prowadząca je pani Agata Kowalska wprost publicznie i wobec świadków oskarżyła kandydata Komitetu wyborczego wyborców o "stosowanie przemocy" i to podała jako powód dyskryminowania go. Ja myślę że to samo stało się z Muszyńskim, ale to będą badać organa ścigania. W publicznym miejscu dwu przedstawicieli lokalnej władzy będący przecie dysponentami tego miejsca uczestniczy - czyli aktywnie współtworzy wydarzenie mające cechy przestępstwa wyborczego - to po prostu jest sprawa dla prokuratury i już wczoraj wprost o tym do Żuka i Kowalczyka mówiłem. Oceny dokona sąd. Materiał jest są świadkowie... I nie ma przyzwolenia na prywatę i bandyctwo polityczne jakiego wczoraj byliśmy swiadkami
Ostatnio edytowany 2 października 2014 r. o 07:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja wczoraj na moją prośbę sporządziła notatkę służbową. Moim zdaniem przekupienie policji przez Żuka nie uda się. ... Ale zacznijmy od początku Wszystko zaczęło się od ogłoszenia publicznego o otwartej debacie przedwyborczej - Gazeta Wyborcza zamieściła nazwisko Mariana Kowalskiego podobnie jak Muszyńskiego... Na samym spotkaniu prowadząca je pani Agata Kowalska wprost publicznie i wobec świadków oskarżyła kandydata Komitetu wyborczego wyborców o "stosowanie przemocy" i to podała jako powód dyskryminowania go. Ja myślę że to samo stało się z Muszyńskim, ale to będą badać organa ścigania. W publicznym miejscu dwu przedstawicieli lokalnej władzy będący przecie dysponentami tego miejsca uczestniczy - czyli aktywnie współtworzy wydarzenie mające cechy przestępstwa wyborczego - to po prostu jest sprawa dla prokuratury i już wczoraj wprost o tym do Żuka i Kowalczyka mówiłem. Oceny dokona sąd. Materiał jest są świadkowie... I nie ma przyzwolenia na prywatę i bandyctwo polityczne jakiego wczoraj byliśmy swiadkami
Pełna zgoda, bo wszak wymienieni przez Ciebie są osobami publicznymi, które podlegają pod jurysdykcję art. 2 Kodeksu Karnego, a to co miało wczoraj miejsce, to bezwzględne pogwałcenie art. 32 Konstytucji RP.   Tyle, że jak tu stawiać zarzuty dwóm kolejnym zwycięzcom plebiscytu o tytuł "Człowiek Roku Lublina" i to nawet jeżeli udział w głosowaniu brali podlegli im urzędnicy, którzy do tego celu wykorzystywali telefony służbowe opłacane ze środków publicznych.   Ps. Od tej pory do połączeń online używaj terminali bez jakichkolwiek danych, bo możesz mieć niechciany transfer pełnej zawartości pamięci trwałej i tymczasowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny jesteś Leniak. Kto Ci broni w swoim domu zorganizować debatę tylko z Kowalskim? To spotkanie organizowało radio i mogło zaprosić kogo chciało. Nie pasowało? Było siedzieć w domu. Z resztą art 249 nie ma tu zastosowania.
Gdyby to było śmieszne, a nie żałosne, to można byłoby się z Tobą zgodzić, a tak wypada pochylić głowę w geście współczucia nad brakiem obywatelskiej i społecznej empatii.   Przemysław ma rację nie tylko ze względu na pogwałcenie Ordynacji Wyborczej i KK ale przede wszystkim dobrych obyczajów, bo wszak organizator jest organem wydawnictwa, które w samym tylko Lublinie z publicznych środków otrzymuje regularnie zlecenia na setki tysięcy złotych - zlecenia zatwierdzane przez obecnego na spotkaniu prezydenta miasta.   Wczorajsza "debata" nie odbywała się wszak w miejscu prywatnym jak sugerujesz zrobić Przemysławowi ale w miejscu publicznym, które utrzymywane jest również z podatków osoby pominiętej w zaproszeniu.   Tak poza tym jak można nie dopuścić do udziału w "debacie" przedstawiciela "Narodowców", którzy byli kiedyś fizycznie zwalczani przez PZPR, a zaprosić przedstawicielkę formacji, która jest bezpośrednim spadkobiercą finansów i struktur tamtej  partii, partii komunistycznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do ukrycia... A do tego Andrzeju już bylem zastraszany przez pewnych ludzi... Setar zresztą miał sprawy i w Lublinie i w to był też zaangażowany Żuk Wrócę do tej sprawy przy okazji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 249. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem przeszkadza: 1) odbyciu zgromadzenia poprzedzającego głosowanie, 2) swobodnemu wykonywaniu prawa do kandydowania lub głosowania, 3) głosowaniu lub obliczaniu głosów, 4) sporządzaniu protokołów lub innych dokumentów wyborczych albo referendalnych, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.   Wciąż nie widzę artykułu do zastosowania.   To, że jest to miejsce publiczne utrzymywane  z podatków o niczym nie świadczy. Gdy ktoś wynajmuje sale do grania w piłkę na Politechnice to ja tam nie przychodzę z awantura, że chcę grać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do ukrycia... A do tego Andrzeju już bylem zastraszany przez pewnych ludzi... Setar zresztą miał sprawy i w Lublinie i w to był też zaangażowany Żuk Wrócę do tej sprawy przy okazji...
Wiem, że w przeciwieństwie do niektórych wczorajszych kandydatów nie masz nic do ukrycia.   Wiem, że nie musisz się obawiać o siebie.   Wiem również na co jest gotowa druga strona byle tylko utrzymać kontrolę nad dokumentami źródłowymi Gminy Lublin - szczególnie tymi związanymi z finansami miasta, umowami i rozliczeniami inwestycji i na ten przykład około 8 tysiącami podróży służbowych urzędników i samorządowców tylko tej jednej kadencji...   Wyślij mi maila z numerem telefonu albo tylko z w miarę bezpiecznym adresem e-mail, bo mam dla Ciebie ważną informację.   Pozdrawiam, Andrzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej sprawie decydować będzie nie forum ale jednak sąd. To warto sobie uświadomić... ... Ja widzę przestępstwo i widziałem je już wczoraj kiedy bylem jego naocznym świadkiem Nagranie z rozmowy z numerem 112 przeciw też jest dowodem w tej sprawie. Ale z pewnością nie ja będę sprawę rozstrzygał to może zrobić jedynie sąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mail Leniak@op.pl Tel 727687205 :-) Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mail Leniak@op.pl Tel 727687205 :-) Pzdr
Dzięki.   Info poszło mailem.   Zadzwonię jak będę miał wolną chwilę.   Pozdrawiam, af:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm... nie wspomnieli o Czerniejówce... ale https://www.youtube.com/watch?v=Or1jQ1FTMrY Andrzej - wielkie thx! SUPER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak manipuluje Lubelska TVP aż chyba pójdę z tym do Bratkowskiego: Od: Przemek Leniak [leniak@op.pl] Wysłano: 2 października 2014 06:44 Do: 'tomasz.zalewa@tvp.pl' DW: 'pomoc@itvp.pl'; 'sekretariat.lublin@tvp.pl'; 'panoramalubelska@tvp.pl' Temat: sprostowanie informacji opublikowanej w TVP Lublin   Szanowny Panie, Szanowni Państwo,   mój list dotyczy materiału wyemitowanego w TVP Lublin i umieszczonego na stronie TVP pod adresem http://www.tvp.pl/lublin/aktualnosci/spoleczne/goraca-debata-w-lublinie-jest-pierwsze-zawiadomienie-o-popelnieniu-przestepstwa-w-trybie-wyborczym/17102840   tak oczywiście jestem sympatykiem Ruchu Narodowego  sympatyzuje z patriotycznymi i demokratycznymi komitetami wyborczymi wyborców - tak mam poza tym: Nazywam się Przemysław Leniak i jestem wciąż formalnie Członkiem Rady Naczelnej Polskiej Partii Socjalistycznej - partii w której jestem od czerwca 1992 roku... było to podawane do wiadomosci publicznej więc wypadałoby by nie przemilczała tego lokalna telewizja - wstyd po prostu tak manipulować ... oczywiście na policji zgłosiłem przestępstwo - ze zgłoszenia została sporządzona notatka do tego jest nagranie rozmowy którą prowadziłem z numerem alarmowym 112 chodzi o przestępstwo wyborcze ściśle przestępstwo przeciwko wyborom a dokładniej o czyn z "Art. 249. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem przeszkadza: 1) odbyciu zgromadzenia poprzedzającego głosowanie podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."   notatka stanowi zgłoszenie przestępstwa w chwili jego trwania - policja odmówiła bowiem interwencji a nawet wysłania patrolu celem oceny sytuacji i sporządzenia notatki na miejscu przestępstwa ... nie jest to problem jakiś bo było wielu świadków całej sytuacji jest też materiał audio i filmowy ... samo zgłoszenie przestępstwa do prokuratury dopiero nastapi - pismo w tej sprawie właśnie piszę zawiera ono dość szeroką analizę przepisów ordynacji wyborczej i zaistniałej sytuacji podaję w nim cały szereg świadków z pośród osób znanych mi które byly na sali wliczając w to Szymona Pietrasiewicza i Rafała Kozińskiego - którzy siedzieli na samej górze sali i dobrze sytuację widzieli ale też leszka Daniewskiego i Stanisława Kierońskiego którzy siedzieli na dole i mieli inny zapewne ogląd sprawy ... jeszcze nie wiem czy doniesienie kierować przeciwko prowadzącej spotkanie i Skomrze czy również wobec działających wspólnie z nimi kandydatów siedzących za stołem gotowe i złożone doniesienie ze względu na popularność medialną tematu prześlę zainteresowanym mediom ... tak czy siak nie jest to tryb wyborczy tylko zwykły tryb postępowania w sprawach kryminalnych to nie jest tryb wyborczy ani przestępstwo w trybie wyborczym to tryb postępowania w sprawach karnych  i zwykłe kryminalne przestępstwo Proszę o zamieszczenie sprostowania w trybie jaki przewidziano dla sprostowań prasowych w przeciwnym wypadku będę zmuszony do wszczęcia odpowiednich kroków prawnych tym razem naprawdę w trybie wyborczym      Pozdrawiam Przemysław Leniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...