Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-letnia Angelika Żelazko przegrała walkę z rakiem

Utworzony przez Asia, 15 stycznia 2011 r. o 09:53 Powrót do artykułu
Zdrowie najwazniejsze, tego sie nie da kupić za zadne skarby!!!! Nie marnujmy zycia na klotnie, po prostu kochajmy!!!!!Wyrazy współczucia dla calej rodziny i znajajomych!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego tak się dzieje [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi przykro. Wyrazy współczucia dla całej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczere kondolencje dla rodziny. Trzymajcie się. Niech dobry Bóg ma was w swojej opiece, ja też placzę razem z wami zwykły człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
szczere kondolencje dla rodziny. Trzymajcie się. Niech dobry Bóg ma was w swojej opiece, ja też placzę razem z wami zwykły człowiek.
Ja tez sie przylaczam. To jest rozpacz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla rodziny TRAGEDIA A dla myślących młodych ludzi-Czy warto ćpać ,pić ,szaleć na drodze itd. itp. jeżeli samo życie dostarcza tak tragicznych doświadczeń? Pod rozwagę- STARY ZGRED
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli
Ostatnio edytowany 15 stycznia 2011 r. o 16:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
du napisał:
Dla rodziny TRAGEDIA A dla myślących młodych ludzi-Czy warto ćpać ,pić ,szaleć na drodze itd. itp. jeżeli samo życie dostarcza tak tragicznych doświadczeń? Pod rozwagę- STARY ZGRED
Zycie jest niesprawiedliwe, bo przeważnie odchodzą ci dobrzy co nikomu nie wyrządzają krzywdy a podłym nic złego się nie dzieje, żyją i mają się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamilcz durniu! Nie masz prawa nikogo rozliczać a ten kto pomógł zrobił to bo chciał bez względu na to czy się uda czy nie. Co za matoły w tej Polsce, sama nienawiść. I jeszcze takie gówno głos podnosi. Siebie rozliczaj a nie kogoś.
Ostatnio edytowany 15 stycznia 2011 r. o 16:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia rodzinie mam tez w rodzinie chorego na ta nieuleczalna chorobe,nic nie pomagaja leki hemia,naswietlania a tez jest jeszcze młodą osobą,coz musimy nawzajem się wspierac w tej cięzkiej chwili pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zamilcz durniu! Nie masz prawa nikogo rozliczać a ten kto pomógł zrobił to bo chciał bez względu na to czy się uda czy nie. Co za matoły w tej Polsce, sama nienawiść. I jeszcze takie gówno głos podnosi. Siebie rozliczaj a nie kogoś.
olej trola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
remigiusz jesteś dno,deb*** ,suka nie masz prawa wypowiadać się w tej sprawie, osobiście dałbym ci w mordę , zamknij się???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choroba nie wybiera. Kazda smierc jest tragedia! Ale wie to ten, co sam przezyl smierc bliskiej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abyś ty kretynie nie potrzebował nigdy pomocy
Ostatnio edytowany 15 stycznia 2011 r. o 16:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
olej trola
trolem ty pewnie jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(*) (*) ps. czy jest tu jakaś moderacja? Czy możecie wywalić post tego deb***a Remigiusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
trolem ty pewnie jesteś
ON NIE,ZA TO TY JAK NAJBARDZIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowo niesprawiedliwe kiedy umiera dzieciak, który nie zdążył zakosztować życia. Bardzo współczuję rodzicom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...