Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lata temu, na kursie prawa jazdy prowadzacy zajecia zadał pytanie: - Który przejazd jest bardziej niebezpieczny, strzeżony czy niestrzeżony? Wiekszość od razu stwierdziłą, że niestrzeżony. Prowadzący odparł, mylicie się. Na niestrzeżonym człowiek zachowuję większą ostrożność i upewni się zanim wjedzie na tory. Na strzeżonym jeśli widzi podniesione zapory przeważnie bezmyslnie przejeżdża nie zwracając uwagi na otoczenie. PS. Podobnie jest na przejściach dla pieszych, za bardzo ufamy sygnalizacji. Gdy zapali się zielone nie rozglądamy się tylko idziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli wszystkie informacje podawane przez media sa tak prawdziwe jak dane osobowe droznika, to ja moze odpuszcze sobie czytanie. Na innym portalu podano ,ze mial 47 lat i inne imie. To i moze dziewcze ominelo rogatki,a nie droznik podniosl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciał lasce pomóc, a ją wypuścił pod pociąg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa żeby za kratkami zdechła życzę ci tego skurwysynu !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można wjechać na tory kiedy jedzie pociąg? ?? W samochodzie można nie słyszeć ale na rowerze? ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie ma słuchawki na uszach i muzykę na full to nie slychac....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim to trzeba być matołem żeby wjechać pod nadjeżdżający pociąg.. rowerem. Ręce opadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** żeby za kratkami zdechła życzę ci tego sku***synu !!!!!!!
dlaczego ktos ma zginąć za tępą nastolatkę co wjechała na tory w słuchawkach i kapturze ? Zastanów się.........niewinny człowiek będzie siedział za pustą i samolubną gówniarę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to żal było patrzeć, a ci ludzie to głowy pod pociąg wkładali żeby aby zmasakrowane ciało zobaczyć, debile bez serca... dziękuje temu ratownikowi z pogotowia że wszedł do dziecka pod wagon i nakrył ją workiem czarnym... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja kilka dni temu....jedziemy z mężem samochodem, nagle na zakręcie z chodnika na jezdnię przed nami wjeżdża rowerzysta, nie rozglada się w żadną stronę. To był zakręt więc jechalismy wolno, ale serce mi zamarło. Otworzyłam okno i chciałam zwrócic mu uwagę.... na próżno... miał wielkie słuchawki na uszach. Szkoda mi dziewczyny, bardzo ale to co zrobiła było bezmyslne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina jest drużnika bo przejazd powinien być opuszczony a nie podniesiony....być możliwe chłopa zjadła rutyna być możliwe wydarzyło się coś co spowodowało że zapomniał o tym szlabanie On też jest człowiekiem i ma prawo do pomyłek choć ta była tragiczna w skutkach. Nie oceniam tej dziewczyny co zginęła bo może ona też się zamyśliła może jak ale do cholery dzisiejsza młodzież niech pomyśli zreszta i nie młodzież bo i starzy jak widzę ich zachowanie i to jak są bezmyślni i tępi to szlag mnie trafia. Chodzą po ulicy poza zabudowaniami bez odblasków bez świecideł jedziesz i nie wiadomo kiedy się pojawia taki, na przejściu jak czekają na zmianę świateł tak samo nie odsunie się dalej tylko stoi przy krawędzi z małym 4-5 letnim dzieckiem ....Pomyśl baranie jeden z drugim że to tylko jest maszyna i w niej też jedzie czlowiek może akurat w tym momencie złapac kapcia i zarzucić samochodem i wpaść na Ciebie może mu kierownica odbić i wpaść na Ciebie!!! Stań te 3-4 m dalej od krawędzi przejścia zdąrzysz przejść. Jak łazisz po nocy załuż odblask nie graj hojraka i bohatera albo gbura że Ty nie musisz. Tak samo i małolaty i te całe gówniarstwo idzie słuchawki na łbie nei słyszy co sie do okołą dzieje ok jak idzie po chodniku ale jak dochodzi do jezdni torów zdejmij to ze łba popatrz lewo prawo, nie dłub w tym telefonie i nie idź na pałę bo potem jest tragedia.Szkoda dziewczyny tu już nic nie zrobimy niech spoczywa w spokoju a dla dróżnika uważam że wystarczającą karą będzie fakt iż przez jego nieuwagę rutynę zanidbanie zginęła osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ktos ma zginąć za tępą nastolatkę co wjechała na tory w słuchawkach i kapturze ? Zastanów się.........niewinny człowiek będzie siedział za pustą i samolubną gówniarę.
Jakim prawem tak ją ocenisz? Widać, że sama jesteś tępa dzida.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie.. Ona zginęła możecie sobie chociaż teraz oszczędzić. Pomyśl idioto jak ty byś się czuł jeżeli komuś z twojej rodziny przytrafiłoby się takie coś a inni pisaliby takie rzeczy  ;-; Dziewczyna miała dopiero 16 lat jeszcze dużo miała przed sobą zamiast jej współczuć to dowalasz. Tobie też takie coś może się przytrafić wiec zamknij jape 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeeeju... Jakby widziała że jedzie pociąg to raczej by nie wyjechała. Nie wiesz jak to sie stało nie byłeś przy tym  wiec do chu** nie odwalaj i nie pisz na forum obraźliwych rzeczy ;-; Pomyśl że jej rodzina to czyta. ONA STRACIŁA ŻYCIE trochę szacunku  NIE ZNAŁEŚ DZIEWCZYNY TO SIE NIE ODZYWAJ ;-; Widać że jesteś bardzo inteligentny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja kilka dni temu....jedziemy z mężem samochodem, nagle na zakręcie z chodnika na jezdnię przed nami wjeżdża rowerzysta, nie rozglada się w żadną stronę. To był zakręt więc jechalismy wolno, ale serce mi zamarło. Otworzyłam okno i chciałam zwrócic mu uwagę.... na próżno... miał wielkie słuchawki na uszach. Szkoda mi dziewczyny, bardzo ale to co zrobiła było bezmyslne.
  zapoznaj sie z tym artykułem to ci serce nie bedzie zamierać   http://regiomoto.pl/portal/bezpieczenstwo/rowerzysci-przepisy-drogowe-czyli-kto-i-kiedy-ma-pierwszenstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te wasze wypociny to nóz sie w kieszenie otwiera jestecie nienormalni!!!! Żadne nawet nie zajrzało do kodesu zeby zobaczyć jaki jest przepis. Gość jest winien bez dwóch zdań!!!! nie wiem co sie stało może zasłabł, może była jakaś inna przyczyna ale to była jego praca i to on odpowiadał za jej życie!!!!!! A z waszych wypocin wynika ,że  jazdąc samochodem i słuchając radia tak samo?!!! Ciekawe czy jak masz zielone światło na skrzyżowaniu najpierw zatrzymujesz się żeby sprawdzić czy na pewno nikt ci nie wyjedzie. weź puknij się w głowę i zastanów co piszesz. Większość z was to niewychowane małolaty co nic o życiu nie wiedzą. A to była czyjaś córka, wnuczka może siostra. Ciekawe jakie były by wasze komentarze jakby to była członkiem waszej rodziny..........    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzisz że masz otwarte rogatki to już nie patrzysz czy jedzie pociąg. A to że miała słuchawki na uszach to nie znaczy, że to jej wina.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejazdy kolejowe to miejsca przecięcia się torów ruchu pojazdów i pieszych z torem ruchu pojazdów szynowych. Miejsca takie są oznaczane specjalnymi znakami ostrzegawczymi o katalogowych symbolach A9 lub A10 . Są to miejsca niezwykle niebezpieczne, w których w każdym przypadku należy zachować szczególną ostrożność, a więc wzmożoną uwagę i koncentrację.   Ku przestrodze kolejnym pieszym - rozejrzyjcie się, tory to nie plac zabaw ani chodnik - nikt wam pierszeństwa nie ustąpi, a błąd ludzki może się zdarzyć każdemu!!! To nie trudne rozejrzeć się na boki - nawet kiedy szlabany są podniesione, czy masz zielone światło na przejściu.. To są miejsca gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak miała na nazwisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspulczuje rodzinie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...