Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

12 mld zł na budowę dróg w woj. lubelskim. S17 i S19

Utworzony przez olo, 3 kwietnia 2014 r. o 06:48 Powrót do artykułu
Według planów, prawie 160-kilometrowa ekspresówka Lublin-Rzeszów ma być gotowa do końca 2019 roku. W tym samym roku ma zostać oddany do użytku też 112-kilometrowy odcinek S17 Warszwa-Lublin.     --- Kutfa, nie rozśmieszajcie mnie bo mam zajady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak odcinka S19 Lublin-Lubartów- najbardziej obciążonego ruchem- 18-20tys pojazdów na dobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj Boże, żeby nie spartolili tych inwestycji - wystarczy już przepłaconych stadionów, spękanych autostrad, tuneli wzdłuż rzeki, ekranów akustycznych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli w Niemcach nadal korki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po następnym rozdaniu środków unijnych Polska zostanie bankrutem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z każdym nastepnym artykułem przesuwają się daty. Najpierw był 2017, potem 2018, teraz 2019. Boję sie myśleć jaka data będzie w nastepnym artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może zróbmy blokadę drogi w Niemcach ,zaprosimy telewizje tvp 1 i szanowny rząd będzie musiał poodjąć jakieś działania i kroki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKCJA ZBIERANIA PODPISÓW W SPRAWIE PRZYSPIESZENIA BUDOWY CAŁEGO ODCINKA DROGI S19 ŁĄCZĄCEJ MIASTA WOJEWÓDZKIE BIAŁYSTOK - LUBLIN - RZESZÓW !!     elsis.pl/aktualnosci/s-19/     Zapraszamy !!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z każdym nastepnym artykułem przesuwają się daty. Najpierw był 2017, potem 2018, teraz 2019. Boję sie myśleć jaka data będzie w nastepnym artykule.
 
Z każdym nastepnym artykułem przesuwają się daty. Najpierw był 2017, potem 2018, teraz 2019. Boję sie myśleć jaka data będzie w nastepnym artykule.
  w następnym znowu będą cofać licznik, bo wybory się zbliżają i partia oszustów musi czymś omamic wyborców. Po wyborach skoczy na 2025.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mnie ktoś oświeci bo nie rozumiem pewnej rzeczy. Droga s17 Lublin - Warszawa ma kosztować 5 mld. a droga s19 Lublin - Rzeszów ma kosztować 7 mld. Razem 12 mld i wszystko wydaje się być OK. Nie rozumiem natomiast tego, dlaczego tytuł artykułu sugeruje, że to województwo lubelskie dostanie 12 mld na nowe drogi skoro te 7 mld dotyczą s19, która wg planu pobiegnie przez woj. lubelskie i podkarpackie. Wyraźnie pisze, że do węzła Rzeszów Południe. Więc pytam czy te 12 mld są dla woj. lubelskiego czy do podziału z woj. podkarpackim?  Do nieścisłości w artykułach lubelskich gazet już się powoli przyzwyczajam, ale jest to temat, który mnie wyjątkowo interesuje więc chciałbym znać więcej szczegółów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna uwaga internauty borys,ludziska czytajcie dokładnie S17 dotyczy dwóch regionów Mazowsze -Lubelskie  to okolo 5 miliardów złotych i S19 -Podkarpackie -Lubelskie 7 miliardów złotych .A ja się pytam dlaczego brak  Ekspreówki Rzeszów -Lublin -Białystok ,całej  S 19..Białystok jest bardzo ważnym miastem i wspólpraca z Lublinem była by korzystna dla dwóch regionów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna uwaga internauty borys,ludziska czytajcie dokładnie S17 dotyczy dwóch regionów Mazowsze -Lubelskie  to okolo 5 miliardów złotych i S19 -Podkarpackie -Lubelskie 7 miliardów złotych .A ja się pytam dlaczego brak  Ekspreówki Rzeszów -Lublin -Białystok ,całej  S 19..Białystok jest bardzo ważnym miastem i wspólpraca z Lublinem była by korzystna dla dwóch regionów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 miliardów będzie kosztować budowa 112km? Czyli jeden kilometr będzie kosztował 44 miliony złotych? Przecież to jakaś kosmiczna bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 miliardów będzie kosztować budowa 112km? Czyli jeden kilometr będzie kosztował 44 miliony złotych? Przecież to jakaś kosmiczna bzdura.
Raczej cała inwestycja, czyli opracowanie projektów, wykupy nieruchomości, nadzór i sama budowa. A koszt i tak szacunkowy, a rzeczywistość okaże się inna, zapewne niższa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta partia która zajmie się S-19 Lublin Białystok i zacznie sie coś w tej sprawie dziać to obiecuję ze na nią zagłosuję w najblizszych wyborach do sejmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie S-19? Przecież do tego Lubartowa jechać to prawdziwa masakra.Jadąc na południe S-19 jest mało miast lubelskiego województwa a jest ich o wiele więcej jadąc w kierunku Białegostoku.Czy będziemy mieli dojazd na nasze piękne jeziora mazurskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko jest tylko na papierze a do rzeczywistości daleka droga znając naszą biurokrację i poszczególne zezwolenia jak i prawo własnosci i pracę naszych sądów to do 2020 roku to się nie spełni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym wy państwo piszecie S-17 się zapada wątpilwe żeby można było jechać całym odcinkiem trasy w tym roku a tu się pisze o następnych wydatkach tak się kończy wybieranie najtańszych wykonawców którzy póżniej tną koszty a efekty widoczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...