Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

100 zł za 3 ml wypłakanych łez. Punkt Skupu Łez przy ul. 1 Maja w Lublinie

Utworzony przez dzudy, 16 lipca 2014 r. o 20:26
ha ha coś dla mnie, szkoda że tak późno, miałam taki czas w życiu, że ryczałam każdego dnia, problemy, stres...eh, a mogłam być milionerką!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur..ka dzieci chodzą głodne po ulicy, ludzie nie mają pracy a tu takie durnoty. W dupach sie już poprzewracało wam wszystkim od tego dobrobytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostali dofinansowanie czy z wlasnej kieszeni placa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietrasiewicz i spółka... i wszystko jasne . durnowate projekty i eventy za miliony z dotacjii urzędu miasta, a miliony skąd? ano z naszych kieszeni ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie rzeczy tylko w lublinie. europejska stolica głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt artystyczny? To ja tych "artystuff" nie rozumiem zupełnie. A może te artysty zamiast pierdół i głupot zrobiliby coś pożytecznego? Bo jeśli nadal chcecie brnąć w głupoty to może tak otwórzcie skup kupy? I za 1 kg zapłaćcie na przykład owe 100 zł. Chętnych nie zabraknie z całą pewnością. A potem tym co skupicie artystycznie się wymalujcie i zróbcie happening pod hasłem "Odchody kulturalne"...:):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odebrać wszelkie publiczne dotacje dla takich "artystów". Przetsńmy finansować durnoty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja płaczę jak słyszę o kolejnych pomysłach grupy Pietrasiewicz i przyjaciele :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troche jakby taka prostytucja... Przychodzenie i dzielenie się czymś tak intymnym, żeby dostać stówkę? Ale to to jeszcze nic w sumie- wynajem lokalu, wystrój wnętrza, ile to wszystko musiało kosztować? Czy nie lepiej za ten hajs stworzyć kilka miejsc pracy, żeby tych kilkoro ludzi nie musiało płakać? A jeśli już wydajemy je na sztukę, to nie lepiej na taką, która coś wnosi, podnosi na duchu, upiększa tę chujową szarą rzeczywistość? A nie tylko zmusza ludzi do tego, żeby przyszli i jak te dziwki siedzieli, rozmyślali jak to im nie jest chujowo i upokarzali się płacząc publicznie, żeby wycisnąć tylko z siebie te parę kropel za parę groszy? Wszystko to na siłę wyjaśniane jak tylko się da, gdzie tylko się da, ale moim zdaniem to przeideologizowana sztuka dla sztuki za pewnie niemałe pieniądze podatnika. Nie popisaliście się Szymku tym razem... Ps. Jak mam katar sienny i lecą mi łzy z nosa, to też się liczy?;p Jak tak to wbijam, z kafla stamtąd wyniosę, szybciej ten dziwny twór zamkną;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, opanujcie swoje emocje. Trochę refleksji nad życiem innych i swoim jeszcze nikomu nie zaszkodziło :) Taki projekt może przynieść korzyści i Wam, tylko spróbujcie zrozumieć i skorzystać :) W sensie duchowym :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej artystyczne są kupy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł!! Komentarze pokazują jak bardzo są takie projekty potrzebne i jak niewiele osób ma zdolność do odczytania (prostej w sumie) metafory i do refleksji nad swoim/naszym życiem... Dużo pracy u podstaw przed artystami, ale trzymam kciuki za nieco wrażliwsze społeczeństwo w przyszłości, które potrafi zdobyć się na głębszą refleksję niż 5 minut biadolenia po obejrzeniu wiadomości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A łzy radości też skupują, czy tylko smutku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nosa to ci lecą śpiki a nie łzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani trochę nie rozumiem tego projeku, bez sensu, kompletnie bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele dziwactw już było a ile jeszcze będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walnąć tabaczką mocną po nosie i już lecą łezki :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cebula i łzy lecą same: )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skup z lubelskich dup jest lepszy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...