Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ranking Forbesa otwiera Jan Kulczyk. Drugie miejsce zajął Zygmunt Solorz-Żak, a podium zamyka Michał Sołowow.... A Tadzio R. zakonnik z Torunia na którym miejscu?A mówią,że on najbogatszy Polak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRW rosnie tylko pracowników się zwalnia lub mniej płaci. Sorki ale czym się tu podniecać, Pan Chmiel kasę ma i dobrze ale niech nie zapomina o ludziach bo tak samo zaczynał. Troszkę tych swoich kierowników niech do myślenia zmusi bo z tym u nich ciężko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciż to na waszych grzbietach taką kasorę rąbią. Jedno wielkie żydostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczman napisał:
Ranking Forbesa otwiera Jan Kulczyk. Drugie miejsce zajął Zygmunt Solorz-Żak, a podium zamyka Michał Sołowow.... A Tadzio R. zakonnik z Torunia na którym miejscu?A mówią,że on najbogatszy Polak
................................................. Zbyt długo przesiadujesz w internecie to i we łbie ci się chrzani. Polazłbyś na spacer to może wiatr albo ktoś przewietrzyłby ci go ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczman napisał:
Ranking Forbesa otwiera Jan Kulczyk. Drugie miejsce zajął Zygmunt Solorz-Żak, a podium zamyka Michał Sołowow.... A Tadzio R. zakonnik z Torunia na którym miejscu?A mówią,że on najbogatszy Polak
A nie czytałeś,że ten biedny...zakonnik nie posiada żadnego majątku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczman napisał:
A Tadzio R. zakonnik z Torunia na którym miejscu?A mówią,że on najbogatszy Polak
Tak naprawdę on nic nie ma i dlatego nie wpuszczą jego telewizji na platformę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiek trafne spostrzeżenie, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty tak zawsze JEŁOPIE sam ze sobą piszesz i sam się nakręcasz ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w swojej firmie faworyzuje on swoich współwyznawców,czyli świadków jehowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przeciż to na waszych grzbietach taką kasorę rąbią. Jedno wielkie żydostwo.
Ja osobiście uważam, że ta firma żeruje na naiwności ludzi. Raz jedyny kupiłam meblościankę z BRW i więcej tego błędu nie popełnię. Taką tandetę wciskać ludziom i żeby żadna kontrola jakości tego nie wyeliminowała to zgroza. A znany mi z różnych źródeł miły pan Tadzio to jak każdy przedsiębiorca woli więcej zarobić, niż dbać o renomę firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konik napisał:
Ja osobiście uważam, że ta firma żeruje na naiwności ludzi. Raz jedyny kupiłam meblościankę z BRW i więcej tego błędu nie popełnię. Taką tandetę wciskać ludziom i żeby żadna kontrola jakości tego nie wyeliminowała to zgroza. A znany mi z różnych źródeł miły pan Tadzio to jak każdy przedsiębiorca woli więcej zarobić, niż dbać o renomę firmy.
Jaka cena taka jakość. Zapłaciłeś człowieku tyle, ile kosztują meble z tej firmy, to nie licz na luksusy. Jak chcesz mieć super, to kupujesz w najgorszym przypadku meble Kler, ale jak Cię nie stać, to nie podskakuj jak kangur z pustą torbą. BRW za te pieniądze są całkiem ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radek napisał:
Podobno w swojej firmie faworyzuje on swoich współwyznawców,czyli świadków jehowy
CIEKAWE CZY JAK DOSTANIE ROZKAZ Z SIEDZIBY GŁÓWNEJ JEHOWCÓW CZYLI Z BROOKLYNU W USA ZE MA CAŁY SZMAL PRZELAC DO NICH TO ZMIENI WIARE?TEST NA SZCZERE INTENCJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...